Modificēts X-Trail, kas izstādīts, lai mudinātu cilvēkus braukt atbildīgi

7. februāris 2024

news-img

Nissan šoziem ienes Eiropas slēpošanas trasēs savas unikālās e-4ORCE tehnoloģijas pilnpiedziņas priekšrocības, izveidojot X-Trail e-4ORCE, kas ir plaši pārveidots kalnu glābšanas vajadzībām.

X-Trail Mountain Rescue modifikācijas ietver riteņu nomaiņu pret sniega sliedēm, nodrošinot pārliecinošu saķeri uz slidenām trasēm, savukārt aizmugurējie sēdekļi ir noņemti, lai varētu uzstādīt nestuves, lai varētu transportēt ievainotos slēpotājus uz tuvākā medicīnas iestāde un vieta medicīnas speciālistam.

Ārēji ir pievienots ekskluzīvs jumta bagāžnieks, lai pārvadātu evakuācijas nestuves un sniega lāpstas. Sirēna, mirgojoša gaismas josla un jaudīgas gaismas ir iestrādātas arī X-Trail jumtā, kā arī gaismas uz pārsega. Plašāki priekšējie un aizmugurējie spārni ir integrēti, lai pielāgotos kāpurķēdēm, savukārt priekšpusē bamperis ir uzlabots, lai pārvadātu vinču. Priekšējiem un aizmugurējiem buferiem ir pievienots pastiprināts sakabes āķis, savukārt sānos ir iekļauti kāju dēļi, lai atvieglotu piekļuvi, jo X-Trail pa sliežu ceļu brauc par 23 cm augstāk nekā ceļa versija.

X-Trail Mountain Rescue izstrāde un konstrukcija tika iecerēta, lai izceltu progresīvo elektrificēto divu motoru e-4ORCE pilnpiedziņas sistēmu, ar kuru ir aprīkots X-Trail. Sistēmu no tradicionālajām mehāniskajām sistēmām atšķir tas, ka tā spēj reaģēt uz mainīgiem saķeres līmeņiem sekundes 1/10 000 daļā, kas ir aptuveni 1000 reižu ātrāk nekā tradicionālā pilnpiedziņas sistēma, un tā var pielāgot jaudas sadalījumu riteņus atsevišķi, atkarībā no pieejamās saķeres. Pasažieri nelaimīgā kārtā neapzinās, ka e-4ORCE sistēma darbojas tik efektīvi, lai nodrošinātu saķeri jebkuros apstākļos, nodrošinot sirdsmieru, ceļojot pa slapju pilsētu, zaļojošu piepilsētu, dubļainiem laukiem vai sniegotiem kalnu ceļiem.

X-Trail ir ģimenei paredzēts septiņvietīgs elektrificēts krosovers. Pateicoties e-POWER tehnoloģijai kopā ar divu motoru e-4ORCE visu riteņu piedziņas sistēmu, tas piedāvā vieglu EV piedziņu. Tas ir pieejams kā piecvietīgs vai septiņvietīgs, piedāvājot ērtu iespēju pavadīt dienas kopā ar ģimeni vai draugiem. X-Trail ir viens no Nissan visveiksmīgākajiem globālajiem transportlīdzekļiem, kas tiek pārdots vairāk nekā 100 tirgos, un tas ir nodrošinājis ģimenes piedzīvojumus jau vairāk nekā 20 gadus. Ceturtās paaudzes X-Trail pamatā ir labi izveidota DNS, kas iet cauri visām trim iepriekšējām X-Trail paaudzēm.

Visi Jaunumi

Citas ziņas