Mitsubishi Motors Ženēvā prezentēs nozīmīgus jaunumus

30. janvāris 2019

news-img

Uzņēmums Mitsubishi Motors (MMC), kas ir slavens ar spēju izveidot jaunas tirgus nišas, gatavojas prezentēt savu jaunāko modeli, kas sevī apvienos labāko no apvidus auto (SUV) un elektromobiļa īpašībām, turklāt papildināts ar pēdējiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem un lielisku stilu.

Jauno modeli sauks MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, kas nosaukts par godu skaistai, senatnīgai Alpu mazpilsētai ar sporta panākumu vēsturi, tas 5. martā debitēs Ženēvas Starptautiskajā auto izstādē.

Turpmāki jaunumi sekos.

Oficiālās preses dienas ir 5. un 6. marts.

Apmeklētājiem izstāde būs atvērta no 7. līdz 17. martam.

Papildinformācija atrodama: https://www.gims.swiss/

MMC ir izveidojis speciālu interneta vietni informācijas sniegšanai par uzņēmuma ekspozīciju Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē.

http://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/gms2019

Par Mitsubishi Motors

Mitsubishi Motors Corporation ir globāla mēroga autobūves uzņēmums, kas bāzēts Tokijā, Japānā. Tā kā Mitsubishi grupa pirmo auto izgatavoja pirms vairāk nekā 100 gadiem, līdz šim mēs esam demonstrējuši ambiciozu un bieži vien graujošu pieeju, izstrādājot jaunus transporta līdzekļu veidus un ieviešot jaunas tehnoloģijas. Mitsubishi Motors zīmola stratēģija piesaistīs ambiciozus autobraucējus, kuri vēlas izaicināt ierastos uzskatus un ir gatavi pārmaiņām. Mitsubishi Motors ir apņēmies nepārtraukti veikt ieguldījumus inovatīvās jaunajās tehnoloģijās, pievilcīgā dizainā un produktu attīstībā, klientiem visā pasaulē piedāvājot jaunus, aizraugošus un autentiskus automobiļus.

Visi Jaunumi

Citas ziņas