Mitsubishi Motors rīko Mitsubishi ENGELBERG Tourer pasaules prezentāciju.

11. marts 2019

news-img

MMC savā stendā arī demonstrēs DENDO DRIVE HOUSE (DDH) – jaunu enerģijas ekosistēmu, kas ļaus īpašniekam ģenerēt, glabāt un pārvietot enerģiju automātiski starp automobili un mājokli, vēl vairāk uzlabojot elektromobiļu vērtību.

DDH, kas tiks piedāvāta klientiem autosalonā, pērkot EV/PHEV MMC dīleru punktos, ir V2H*2 bāzes mājokļa sistēma. MMC plāno sākt piedāvāt šo pakalpojumu Japānā un Eiropā no 2019. gada.

Engelberga ir plaši pazīstams slēpošanas kūrorts Šveices centrālajā reģionā, kur var baudīt krāšņus panorāmas dabas skatus, kā arī izjust sportisku prieku labi koptajās slēpošanas trasēs vai azartiskajos ārpus trases nobraucienos, kas pieejami freestyle un freeriding stilu slēpotājiem un snovborda braucējiem.

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir Twin Motor (divu motoru) 4WD uzlādējams hibrīda elektromobilis (PHEV). Atbilstoši Engelberg Tourer nosaukumam tas piedāvā augsta līmeņa braukšanas veiktspēju, kas ļauj vadītājam pārliecināti baudīt braukšanas prieku itin visos laika apstākļos un uz jebkādas ceļa virsmas. To papildina lielais nobraucamais attālums, kas raksturīgs PHEV un ļauj doties izbraukumos ārpus pilsētas uz vietām bez uzlādes infrastruktūras. Lieliskajā ietilpībā apvienota platība pasažieriem ar dažādu veidu bagāžas glabāšanas telpām, kas ļauj ģimenei un draugiem patīkami pavadīt laiku ceļā uz galamērķi. Tas atmodina vadītāja un pasažieru ziņkāri un piedzīvojumu alkas, mudinot doties vēl tālāk, atklājot jaunus apvāršņus un gūstot vēl nebijušus iespaidus.

Mitsubishi Motors

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER dizains, izstrādāts kā elegants un funkcionāls universāla pielietojuma SUV krosovers. Mēs esam radījuši dizainu, kas spilgti apliecina Mitsubishi raksturu. Virsbūves dizains pauž jaudīgumu un uzticamību, kas ļaus tam droši pieveikt ikvienu ceļu. Salons izceļas ar bagātīgu platību, kas ļauj vairākiem pasažieriem baudīt ceļojumu ar komfortu. Tam piemīt augsta līmeņa kvalitāte un funkcionalitāte, kur viss ir izveidots ar rūpīgu uzmanību pret detaļām.

Aktīva dzīvesstila cienītājus šajā apvidus automobilī vēl vairāk iepriecinās tāds aprīkojums kā, piemēram, miglas lukturi, kas uzstādīti pie automātiski atveramā un aizveramā jumta bagāžnieka un zem priekšējo un aizmugures bamperu aizsargiem.

MITSUBISHI ENGELBERG TOURER aprīkots ar MMC Twin Motor PHEV sistēmu, kas izstrādāta Outlander PHEV modelī un ar nākamās paaudzes elektrifikācijas un pilnpiedziņas vadības tehnoloģiju palīdzību attīstīta par vēl pievilcīgāku automobiļa dzinējspēka sistēmu. Turklāt PHEV sistēma kombinācijā ar automobiļa komunikāciju tehnoloģijām nodrošina braukšanu ar MITSUBISHI ENGELBERG TOURER itin visos laika apstākļos, uz jebkādas ceļa virsmas drošāk un ar lielāku pārliecību.

PHEV sistēma

  • MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir aprīkots ar PHEV sistēmu, kas ir īsti piemērota izcilam nākamās paaudzes krosovera SUV. Lielas ietilpības braukšanas akumulators ir uzstādīts zem grīdas automobiļa vidusdaļā. To izmanto MMC Twin Motor sistēma, kuras sastāvā ir augstas veiktspējas piedziņas motori, kuri izvietoti auto priekšā un aizmugurē, vienlaikus nodrošinot bagātīgi plašu salona telpu, kur var izvietot sēdvietas 3 rindās.
  • Motors – 2,4 l benzīna motors. Tas ir īpaši izstrādāts PHEV sistēmai. Sēriju hibrīda režīmā šis motors darbojas kā augsti jaudīgs ģenerators, sasniedzot augstu reģenerācijas pakāpi, savukārt lielāks tilpums ļauj darboties klusāk un ar mazāku degvielas patēriņu. Līdztekus pašas PHEV sistēmas augstākai efektivitātei MITSUBISHI ENGELBERG TOURER ir aprīkotas ar tādām patēriņa samazināšanas tehnoloģijām kā radiatora režģa aizvirtņi, kas ļauj samazināt gaisa pretestību.
  • MITSUBISHI ENGELBERG TOURER braukšanas attālums EV režīmā ir vairāk par 70 km (WLTP ciklā), un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru un pilnu degvielas tvertni tas var nobraukt kopējo attālumu pāri 700 km (WLTP). Tas ļauj vadītājam un pasažieriem vēl ilgāku laiku baudīt EV raksturīgo vienmērīgo, jaudīgo un kluso braukšanu.

*1…Oficiāli izstādē Le 89e Salon international de l’automobile Geneve 2019. 5. un 6. marts ir Preses dienas, bet apmeklētājiem izstāde ir atvērta no 7. līdz 17. martam. Oficiālajai mājaslapai var piekļūt ar šādu URL: https://www.gims.swiss

*2…Vehicle to Home: sistēma mājokļu apgādei ar elektrisko strāvu, kas glabājas EV/PHEV akumulatoros

Visi Jaunumi

Citas ziņas