Mitsubishi Eclipse Cross iegūst klientu apmierinātības balvu

3. augusts 2021

news-img
  • Mitsubishi Eclipse Cross ir ieguvis AutoPacific kāroto 2021. gada klientu apmierinātības balvu
  • Balva par transportlīdzekļu apmierinātību novērtē īpašnieku apmierinātību atsevišķās kategorijās, sākot no braukšanas veiktspējas un funkciju lietojamības līdz sēdēšanas komfortam un interjera dizainam
  • Dizaina priekšgalā esošais 2022. gada Mitsubishi Eclipse Cross paaugstina izsmalcinātību nākamajā līmenī, piedāvājot ievērojamus stila uzlabojumus, radot sportisku SUV izskatu, kas izskatās gluds, stabils, izsmalcināts un unikāls.

Mitsubishi Motors North America, Inc. (MMNA), paziņojis, ka populārais Mitsubishi Eclipse Cross ir ieguvis AutoPacific kāroto 2021. gada klientu apmierinātības balvu ar savu transportlīdzekli, kompakto krosoveru SUV segmentā. 2020. gada modeļa Mitsubishi Eclipse Cross īpašnieki savas automašīnas kopumā novērtēja augstāk nekā jebkura cita segmenta transportlīdzekļa īpašnieki.

Jau 25. gadu un balstoties tikai uz īpašnieka sniegto informāciju, AutoPacific balva par transportlīdzekļu apmierinātību novērtē īpašnieku apmierinātību atsevišķās kategorijās, sākot no braukšanas veiktspējas un funkciju lietojamības līdz sēdēšanas komfortam un interjera dizainam. “Mūsu balva sniedz patērētājiem patiesu, objektīvu ieskatu par to, kuri transportlīdzekļi nodrošina to īpašniekiem visapmierinošāko pieredzi,” sacīja AutoPacific prezidents Džordžs Pētersons.

Mitsubishi Eclipse Cross bija līdzvērtīgs vai pārspēja konkurentus 32 no 36 izmērītajām īpašībām, saņemot spēcīgu uzslavu par drošības elementiem un drošības vērtējumiem, kā arī īpašnieku priekšstatu par izturību un kvalitāti. “Mēs cenšamies nodrošināt, lai Mitsubishi transportlīdzekļi pārsniegtu vissvarīgāko kritiķu … mūsu īpašnieku cerības,” sacīja MMAS produktu plānošanas direktors Keisons Grovers. “Lai iegūtu augstākās klases apmierinātības zīmes no mūsu Mitsubishi Eclipse Cross īpašnieku saimes, mēs apliecinām, ka mēs nodrošinām veiktspēju, dizainu un drošību, kas maina veidu, kā patērētāji skatās uz zīmolu un tā jauno, pārveidoto transportlīdzekļu klāstu.”

Lai gan AutoPacific balva tika piešķirta 2020. gada modelim, uzņēmums uzskata, ka 2022. gada Eclipse Cross atkārtos šos panākumus, tikko būtiski pārveidojot. Sportiskais 2022. gada Mitsubishi Eclipse Cross no Nacionālās automaģistrāļu satiksmes drošības administrācijas (NHTSA) nesen saņēma tādu pašu 5 zvaigžņu kopējo drošības novērtējumu kā 2020. gada modelis. Dizaina priekšgalā esošais 2022. gada Mitsubishi Eclipse Cross paaugstina izsmalcinātību nākamajā līmenī, piedāvājot ievērojamus stila uzlabojumus, radot sportisku SUV izskatu, kas izskatās gluds, stabils, izsmalcināts un unikāls.

Papildus Eclipse Cross, Mitsubishi nesen atsvaidzināja visu savu piedāvājumu ar pilnīgi jauno 2022. gada Outlander. Vislabāk aprīkotais un visvairāk savienotais transportlīdzeklis, ko uzņēmums jebkad ir pārdevis ASV, Outlander ir saņēmis spēcīgus atzinumus visā nozarē, un tā rezultātā pēdējā ceturksnī tika panākts ievērojams pārdošanas pieaugums, vienlaikus piesaistot zīmolam jaunus klientus.

Visi Jaunumi

Citas ziņas