MI-TECH CONCEPT*1 mazizmēra SUV elektroautomobiļi

6. novembris 2019

news-img

2019.gada 23.oktobrī, Tokijā MITSUBISHI MOTORS CORPORATION (MMC) svinīgi atklāja MI-TECH CONCEPT1 mazizmēra SUV elektroautomobili, un SUPER HEIGHT K-WAGON Kei konceptauto Tokijas auto šovā 20192.

Takao Kato, MMC vadītājs, un Ašvani Gupta, MMC izpilddirektors, prezentēja šos auto preses konferences laikā un izskaidroja MMC elektrifikācijas stratēģiju.

“Mēs esam pārliecināti par elektrifikācijas tehnoloģiju, īpaši par plug-in hibrīdiem (PHEVs)”, stāstīja Kato. “Mēs paplašināsim mūsu elektrificēto transportlīdzekļu modeļu klāstu, nodrošināsim plašākas variācijas un līdzsvarosim daudzveidīgās elektrifikācijas tehnoloģijas visā aliansē, lai padarītu MMC par līderi PHEV kategorijā.”

Gupta piebilda, ka līdz 2022.gadam MMC plāno izmantot jebkuru no savām elektrifikācijas tehnoloģijām jauniem vidēja izmēra un kompaktiem SUV modeļiem, kā arī Kei modeļiem tuvākā nākotnē.

Runājot par SUPER HEIGHT K-WAGON konceptauto, uzņēmums paziņoja, ka tas ir nākamās paaudzes otrā viļņa Kei automobilis, un ka to ir plānots izlaist līdz pašreizējā finanšu gada beigām.

SUPER HEIGHT K-WAGON konceptauto

SUPER HEIGHT K-WAGON konceptauto ir nākošās paaudzes superaugstais Kei modelis. Superaugstā Kei modeļa priekšrocība ir plašums pasažieriem, tas nodrošina ar funkcionalitāti un izpildījumu, kas ir pieprasīts šajā auto klasē, bet tas saglabā MMC SUV klases unikalitāti.

1.  SUPER HEIGHT K-WAGON konceptauto

MI-TECH konceptauto

MI-TECH konceptauto ir uzbūvēts kā „mazs plug-in elektriskais SUV hibrīdauto, kas nodrošina nepārspējamu braukšanas prieku un pārliecību par auto veiktspēju uz jebkāda reljefa, izbaudot gaismu un vēju.”

Šajā koncepcijā automobilis iemieso MMC zīmola apgalvojumu “Vadiet savas ambīcijas (Drive Your Ambition)”ar vieglu, kompaktu, jaunu PHEV transmisiju, četru motoru elektrisko 4WD (visu riteņu piedziņa) sistēmu, kā arī uzlabotu vadītāja asistentu un brīdinājuma drošības tehnoloģijas – tās visas ir apvienotas maza izmēra SUV elektroautomobilī.

Visi Jaunumi

Citas ziņas