PILNĪGI JAUNAIS
NISSAN X-TRAIL
Sākot no 35 990 €

Spēka piedziņa

Pilnīgi jaunais X-Trail ar e-POWER. Padariet braukšanu aizraujošāku!

Kas to būtu domājis, ka braukšana, izmantojot elektrību, var būt tik aizraujoša? Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail apvieno divas modernas, unikālas tehnoloģijas, kas nodrošina atsaucīgāku, klusāku un degvielas patēriņa ziņā efektīvāku braukšanu salīdzinājumā ar tradicionālo benzīna dzinēju. [1] X-Trail unikālās tehnoloģijas atšķiras no parastajām hibrīda tehnoloģijām. Ar akumulatoru, kuru uzlādē benzīna dzinējs – uzlāde no elektrotīkla nav nepieciešama. Pieejams arī ar Nissan e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju, kas nodrošina vēl kontrolētāku un stabilāku braukšanu.

Atsaucīgs un vienmēr gatavs piedzīvojumiem, bez nepieciešamības uzlādēt

Ar e-POWER inovācijas neapstājas. Nissan e-POWER ir unikāla, elektrificēta tehnoloģija, kas ir kas vairāk par hibrīda tehnoloģiju. Tā nodrošina atsaucīgu, klusu sniegumu, pateicoties akumulatora darbinātam elektriskajam motoram, ko pastāvīgi uzlādē degvielu efektīvi izmantojošs benzīna dzinējs. [1] Bez nepieciešamības uzlādēt, tikai aizraujošs un efektīvs sniegums.

e-POWER ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju

Jūs un Jūsu pasažieri gūsiet maksimālu braukšanas baudu, pateicoties šai spēcīgajai, plūstošajai, elektrificētajai braukšanas pieredzei. Nissan e-4ORCE ir unikāla pilnpiedziņas elektriskā tehnoloģija, kas piedāvā ideālu līdzsvaru starp jaudu un nepārspējamu kontroli. Pateicoties lielākai saķerei un stabilākai vadībai, brauciet ar vēl lielāku pārliecību!

Automātiskās pārnesumkārbas pārnesumu pārslēgs

Pievilcīgais pārnesumu pārslēgs ļauj ērti pārslēgties starp X-Trail braukšanas režīmiem, izmantojot “D” braukšanas režīmu labākai dzinēja kontrolei un “B” braukšanas režīmu, kas pieejams e-POWER un e-4ORCE versijām, uzlabotai akumulatora reģenerācijai. 

Vienmērīga un stabila braukšanas pieredze neatkarīgi no sēdvietas

Paātrināšanās, bremzēšana un līkumu izbraukšana. Tas viss ietekmē braukšanas stabilitāti. Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail ar e-4ORCE pilnpiedziņas tehnoloģiju teju ideāli līdzsvaro svara sadalījumu un precīzi kontrolē griezes momentu, lai braukšana būtu vienmērīga un stabila. Brauciena beigās Jūsu pasažieri būs atpūtušies un mundri neatkarīgi no izvēlētās sēdvietas brauciena laikā.

Eksterjers

Ar pilnīgi jauno X-Trail dodieties piedzīvojumos ar stilu!

Spēlējiet pēc saviem noteikumiem! Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail sniedz Jums unikālu un izsmalcinātu braukšanas pieredzi. Ar tā stilīgajiem LED lukturiem, iespaidīgajām priekšējām ventilācijas atverēm un kvadrātveida dzinēja pārsega dizainu pat brauciens uz veikalu ir aizraujošs.

Nissan X-Trail – piemērots izmērs jebkādiem piedzīvojumiem

A-kopējais garums

4,68 m

B-garenbāze

2,705 m

C-kopējais platums

1,84 m

D-kopējais augstums

1,725 m

Interjers

Vieta piedzīvojumiem līdz pat 7 pasažieriem

Iekāpiet plašā kvalitātes, komforta un praktiskuma pasaulē! Iesēdiniet bērnus automobilī un aizmirstiet par strīdiem par to, kurš sēdēs labākajās vietās – šajā elektrificētajā piecvietīgajā vai septiņvietīgajā SUV lieliskas vietas būs visiem! Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail piedāvā ģimenei draudzīgas inovācijas.

LĪDZ 35 COLLĀM IZKLAIDES UN INFORMĀCIJAS

Sekojiet līdzi informācijai 12,3” pilnībā digitālajā mērinstrumentu panelī, 12,3” NissanConnect ekrānā (1) un saņemiet norādes un noderīgu informāciju 10,8” projicējošajā displejā! (2)

CENTRĀLĀ KONSOLE

Nissan X-Trail centrālā konsole zem sava ergonomiskā dizaina slēpj arī lielu, apgaismotu un praktisku uzglabāšanas vietu. (5)

LIELĀKS 12,3″ HD NISSANCONNECT SISTĒMAS EKRĀNS (1)

Izvēlieties vēlamo skatu lielajā NissanConnect ekrānā, atskaņojiet savu iemīļotāko mūziku un izmantojiet viedtālruņa lietotnes, kā arī moderno navigāciju un informāciju par satiksmi tiešsaistē! (3) (4)

Sēdekļu konfigurēšana

Izveidojiet ideālo sēdvietu izkārtojuma variantu savai ģimenei – no 2 līdz 5 pasažieriem vai līdz pat 7 pasažieru ietilpība! Bīdāmā otrā sēdekļu rinda ar 60:40 dalījumu nodrošina optimālu komfortu aizmugurē sēdošajiem pasažieriem. (5)

Bagāžas nodalījums

X-Trail ievērojamā bagāžas nodalījuma ietilpība un viedie risinājumi palīdz ievietot bagāžu automobilī vieglāk un attapīgāk. Pielāgojamie bagāžas nodalījuma atdalītāji, ko var izvietot līdz pat 16 konfigurācijās, nodrošina vēl vairāk praktiskuma.

X-Trail parūpēsies par visu Jūsu ģimeni

ISOFIX STIPRINĀJUMI

Piejams ar četriem ISOFIX stiprinājuma punktiem bērnu sēdeklīšiem un vietu ērtai trešā bērna apsēdināšanai otrās sēdekļu rindas vidū

BOSE PREMIUM AUDIO SISTĒMA

Ļaujieties dziļiem, jaudīgiem basiem un dzidrai un dabiskai skaņai, pateicoties Bose 10 skaļruņu Premium audio sistēmai

ELEGANTA CENTRĀLĀ KONSOLE

Pieejama neatkarīgi no spēka piedziņas, tā piedāvā LED apgaismotu uzglabāšanas vietu, kas eleganti novietota apakšā, radot minimālistisku un praktisku salona dizainu

TRĪSZONU GAISA KONDICIONĒŠANAS SISTĒMA

Pielāgojoties visu pasažieru komfortam ar šo trīszonu gaisa kondicionēšanas sistēmas funkciju! Priekšā un aizmugurē sēdošie pasažieri var noregulēt gaisa temperatūru atbilstoši savām vajadzībām.

AIZMUGURĒJAIS SAULESSARGS

Pasargājiet aizmugurē sēdošos pasažierus no karstuma un gaismas ar aizmugurējās sānu durvīs integrētajiem saulessargiem. Pateicoties tiem, ikviens var ērti atlaisties un izbaudīt patīkamu braukšanu.

Drošība

X-Trail autovadītāja palīgsistēmas – drošākiem piedzīvojumiem kopā ar ģimeni

Droša un mundra autovadīšana pilnīgi jaunajā Nissan X-Trail šķiet pilnīgi dabiska. X-Trail drošības tehnoloģijas pamana, brīdina un reaģē uz ap Jums esošo situāciju uz ceļa. Ar moderno ProPILOT tehnoloģiju [1] Jūsu Nissan automobilis modri rūpējas par Jūsu drošību katrā pagriezienā pilsētā un ārpus tās.

Ar ProPILOT Jūs un Jūsu ģimene esat drošās rokās. Pilnīgi jaunais Nissan X-Trail ir aprīkots ar moderno ProPILOT ar Navi-Link [2] tehnoloģiju, [4] kas ir radīta, lai Jūsu automobilis atrastos tur, kur tam jābūt – savas braukšanas joslas vidū un iepriekš iestatītā attālumā no priekšā braucošā automobiļa. Tas arī izmanto iebūvētās TomTom® kartes, lai palīdzētu Jums izbraukt līkumus, krustojumus, nobrauktuves utt.

PROJICĒJOŠAIS DISPLEJS

Saglabājiet uzmanību, nenovēršot skatu no ceļa! Ātruma ierobežojumu, navigācijas un citai informācijai tiekot nevainojami attēlotai uz Jūsu automobiļa vējstikla 10,8″ projicējošajā displejā.

INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE

Tā nosaka attālumu un relatīvo ātrumu Jūsu un priekšā braucošajam automobilim, lai Jums braucot, saglabātu drošu, iepriekš iestatītu attālumu.

INTELIĢENTĀ PRIEKŠĒJĀS SADURSMES RISKA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Tā darbojas kā Jūsu otrais acu pāris, kas vēro, vai priekšā nav bīstamu situāciju. Šī sistēma spēj noteikt Jums priekšā strauji bremzējošus automobiļus un, ja nepieciešams, savlaicīgi Jūs brīdina, lai Jūs samazinātu braukšanas ātrumu.

INTELIĢENTĀ ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR PALĪDZĪBU KRUSTOJUMOS UN GĀJĒJU UN VELOSIPĒDISTU ATPAZĪŠANU

Šī sistēma seko līdzi situācijai, nosakot, vai priekšā nav automobiļu, brīdina Jūs un pat aptur automobili sadursmes riska gadījumā. Pieejama arī ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas un krustojumu palīgsistēmu, tā konstatē automobiļus, kuri krustojumā šķērso Jūsu ceļu.

AUTOMĀTISKĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA, BRAUCOT ATPAKAĻGAITĀ

Tā palielina drošību, novietojot automobili stāvēšanai. Ja, braucot atpakaļgaitā, Jūsu X-Trail aizmugurē sistēma konstatē nekustīgu objektu, sistēma var automātiski nobremzēt, lai palīdzētu Jums izvairīties no sadursmes.

ĀRKĀRTAS BRAUKŠANAS JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA

Tā veic nelielas stūrēšanas korekcijas pat lēzenos līkumos. Kontrolējot bremzēšanu ārkārtas situācijās, tā arī atgriež Jūsu X-Trail savas braukšanas joslas vidū.

ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Tā izmanto radaru tehnoloģijas, lai sekotu automobiļa attālumam līdz priekšā braucošajam automobilim, un brīdina autovadītāju ar skaņas un vizuālu brīdinājuma signālu, lai palīdzētu samazināt automobiļa ātrumu, ja tiek konstatēta potenciāla sadursme.

Nissan ProPILOT Park

ProPILOT Park [3] uzmanīgi novieto Jūsu X-Trail stāvvietā, kontrolējot stūrēšanu, paātrināšanos un bremzēšanu. ProPILOT Park var par atpazīt brīvu vietu stāvvietā. Viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas stāvvietas veidu, jāatlaižas sēdeklī un jāļauj ProPILOT Park visu paveikt pašam.

Inteliģentais apkārtskata monitors

Pateicoties 360 grādu skatam uz Jūsu automobili un tā tuvējo apkārtni, novietojiet to stāvēšanai ērti un vienkārši! Dalītajā ekrānā Jūs varat redzēt, kas notiek automobiļa priekšpusē, aizmugurē un ielas malā tuvplānā, kā arī saņemt brīdinājumus par tuvumā esošiem kustīgiem objektiem.

Adaptīvie lukturi

Padariet braukšanu diennakts tumšajā laikā drošāku, pateicoties priekšējiem lukturiem, kas automātiski pielāgo gaismas starus tā, lai neapžilbinātu pretimbraucošos autovadītājus, un, pabraucot tiem garām, atjauno pilnu apgaismojumu!

Pilnīgi jaunais Nissan X-TRAIL

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet automašīnas marku un modeli!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums