NISSAN LEAF –
AR PROGRESĪVĀM TEHNOLOĢIJĀM APRĪKOTS
ELEKTROAUTO

Cena sākot no
30 749 €

ĪSUMĀ PAR NISSAN LEAF

DIVI AKUMULATORI DAŽĀDIEM DZĪVESVEIDIEM

BRAUKŠANAI PILSĒTĀ

 NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 285 KM

Nobraucamais attālums līdz 285 km, kad 39 kWh akumulators ir pilnībā uzlādēts, Nissan LEAF ved Jūs ikdienas braucienos uz mācībām un darbu.[1]

DAUDZVEIDĪBA AR PERSONALIZĒTU PIESKĀRIENU

NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS LĪDZ 385 KM

Komplektācijā ar jauno 59 kWh akumulatoru Nissan LEAF e+ modeļi izceļas ar nobraucamo attālumu līdz 385 km – noderīgi, ja jābrauc garākos ceļa posmos.[1]


2019. GADA NISSAN LEAF

PĀRSLĒGTIES UZ GUDRO VADĪŠANU

Nissan LEAF ir aprīkots ar labākajām Inteliģentās vadīšanas tehnoloģijām, ieskaitot e-Pedal un ProPILOT [3], un uzmundrina Jūs ar dinamiskas vadīšanas aizrautību. Pilnībā elektriskais Nissan LEAF ir perfekta Nissan Inteliģentās mobilitātes izpausme.[3]


KĀ UZLĀDĒT NISSAN LEAF?

Nissan LEAF uzlādēšana ir vienkāršāka par vienkāršu. Sākot ar parastu mājas elektrotīkla rozeti līdz publiskiem ātriem lādētājiem, plaša uzlādēšanas iespēju izvēle nozīmē, ka Jūs varat uzlādēt savu automobili kad un kur Jums to darīt ir visērtāk.

NISSANCONNECT SERVICES

NissanConnect Services aplikācija un automobiļa iebūvētā informatīvā izklaides sistēma ļauj izmantot tādas tehnoloģijas kā attālinātās vadības pakalpojums, akumulatora pārvaldnieks un pat kartes un reāllaika satiksme, lai visur Jūs informētu un izklaidētu un sniegtu Jums jaunāko informāciju.


NISSAN LEAF – INTELIĢENTĀ MOBILITĀTE

Nissan Inteliģentā mobilitāte maina, kā Jūs pārvietojaties. Jaunākās tehnoloģijas palīdz Jums kļūt savienotākam, pārliecinātākam un vairāk kontrolēt situāciju. Tā nodrošina braukšanu bez izmešiem, labāk informē Jūs par priekšā esošo ceļu, kā arī piedāvā Jums palīdzīgu roku, kad tā visvairāk ir nepieciešama. Ar Nissan Inteliģento mobilitāti braukšana ir dabiskāka, tā pozitīvi ietekmē ne tikai atrašanos uz ceļa, bet arī mūzikas izvēli un ne tikai. Tādējādi Jūs varat pievērsties savam braucienam, nenovēršot uzmanību. Sajūtiet nākotni jau tagad.


INTELIĢENTĀ JAUDA

IZJŪTIET PILNĪBĀ ELEKTRISKO SAJŪTU

Jūs nekad neaizmirsīsit pirmo reizi, uzņemot ātrumu savā Nissan LEAF. 100% tūlītējs griezes moments iespiež Jūs sēdeklī – paātrinājums, kas vienlaicīgi ir neticami stiprs un pārsteidzoši kluss. Un tad tas notiek atkal. Un atkal. Jo ikdiena nu ir kļuvusi neparasta.


147 ZS / 110 KW MOTORS

Ar vienmēr pieejamu 100% paātrinājumu, Nissan LEAF sniedz Jums tik daudz jaudas, cik Jums nepieciešams.

214 ZS / 160 KW MOTORS

Nissan LEAF e+ modeļi maksimāli izmanto enerģiju ar jauno 160 kW motoru un 214 ZS. Uzņemiet ātrumu, viegli apdzeniet un ikreiz izbaudiet braukšanu.

MOBILITATE
MOBILITATE

BRAUKŠANA AR E-PEDAL

Tikai spiediet vienu Nissan e-Pedal, lai iegūtu tūlītēju jaudas palielinājumu, un atlaidiet, lai ātrumu samazinātu. Jūs pat varat apturēt savu automobili stāvā ceļa posmā, nepieskaroties pedāļiem. Mierīgam prātam un aktīvai bremzēšanai ir arī tradicionālais bremzēšanas pedālis.


INTELIĢENTĀ BRAUKŠANA

IZBAUDIET VADĪŠANU AR PROPILOT

Aizmirstiet stresa sajūtu vadot automobili: Nissan ProPILOT Jums palīdz un atvieglo braukšanu. Tas parūpējas par vairākiem ikdienas vadīšanas uzdevumiem – nospiežot pogu, ievēro iepriekš noteikto attālumu no priekšā braucošā transporta līdzekļa, apstājas un uzsāk braukšanu kopā ar satiksmes plūsmu un notur Jūs braukšanas joslas vidū. Tas ir kā papildu acu pāris un maiga, izpalīdzīga roka, ikreiz kad Jums tas nepieciešams. [3][8]


PROPILOT AUTOCEĻU SATIKSMĒ

Vairs nenogurstiet no apstāšanās un braukšanas atsākšanas. ProPILOT palīdz ievērot iepriekš noteikto attālumu no Jums priekšā braucošā automobiļa. [3] Tas pat var apstāties pavisam, sekojot satiksmes plūsmai, un var paātrināties, kad satiksme atsāk kustēties.

PROPILOT UZ BRĪVA CEĻA

Aizmirstiet par novirzīšanos no savas braukšanas joslas. ProPILOT palīdz Jums braukt pa braukšanas joslas vidu pat, ja ceļam ir nelieli līkumi. [3]


NISSAN PROPILOT PARK

Turpmāk bez satraukumu par automobiļa novietošanu stāvēšanai sarežģītās vietās. Kontrolējot stūri, paātrinājumu, bremzes, ātrumu pārslēgšanu un apstāšanās bremzi, ProPILOT uzmanīgi novietos Jūsu Nissan LEAF stāvvietā. Tas pat var atpazīt brīvu vietu. Viss, kas Jums jādara, ir jāizvēlas stāvvietas veidu (priekšā, uz aizmuguri vai paralēli), jāatlaižas sēdeklī un jāļauj strādāt ProPILOT. [3][8]


SAŅEMIET PALĪDZĪBU, TIEŠI TAD, KAD TĀ IR NEPIECIEŠAMA

VADĪTĀJA PALĪGTEHNOLOĢIJAS, KAS SPĒJ RĪKOTIES PATSTĀVĪGI

Nissan LEAF piedāvā virkni Nissan Inteliģentās mobilitātes iezīmju, kas spēj rīkoties patstāvīgi, lai palīdzētu Jums izvairīties no nepatikšanām negaidītās situācijās.

INTELIĢENTĀ ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU ATPAZĪŠANAS TEHNOLOĢIJU

Daudz lietas ikdienā var novērst mūsu uzmanību. Sekojot Jūsu ātrumam un attālumam starp Jūsu un priekšā esošo transporta līdzekli, sistēma palīdz Jums satiksmē un pilsētas rosīgajās ielās. Tā informēs Jūs, kad nepieciešams samazināt ātrumu un automātiski bremzēs, lai izvairītos no sadursmes ar citu automobili vai gājēju uz gājēju pārejas, kā arī lai samazinātu sadursmes smagumu.


INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLES SISTĒMA

Inteliģentā kruīza kontroles sistēma uztur pielāgojamu ātrumu, saglabājot attālumu starp Jūsu un priekšā esošo automobili.

“AKLĀS” ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Droši mainiet braukšanas joslu! Šī sistēma uzrauga Jūsu automobiļa “aklās” zonas un brīdina Jūs, ja konstatē kādā no tām kādu citu transportlīdzekli, ko Jūs varētu nepamanīt.


REDZIET UN SAJŪTIET VAIRĀK

VADĪTĀJA INFORMĒTĪBAS TEHNOLOĢIJAS VIENMĒR UZRAUGA APKĀRTNI

Vai novietojat automobili stāvēšanai, vai esat ceļā, Nissan LEAF var sekot apkārtnei. Tādējādi Jūs varat braukt ar lielāku pārliecību un vienmēr būsiet vairāk informēts par visu sev apkārt.

INTELIĢENTAIS APKĀRTSKATA MONITORS 

Iedomājieties, ka vairs nav jābojā riteņi uz apmales. Pateicoties četrām kamerām, kas nodrošina virtuālu 360˚ skatu uz Jūsu Nissan LEAF no “putna lidojuma” skatu punkta, kā arī atsevišķi atlasāmus automobiļa priekšpuses, aizmugures un apmales puses skatus, kas redzami dalītā ekrānā, automobiļa novietošana stāvēšanai pat visšaurākajās vietās tagad ir vienkārša. Tā Jūs pat informēs par Jūsu automobiļa tuvumā esošiem kustīgiem priekšmetiem.[8]

“AKLĀS” ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

“Aklās” zonas brīdinājuma sistēma seko “aklās” zonas telpai un savlaicīgi Jūs informē, ja konstatē tajā automobili, kuru Jūs nevarat redzēt – tādā veidā Jūs varat ar pārliecību mainīt braukšanas joslas.

INTELIĢENTĀ PRIEKŠĒJĀS SADURSMES RISKA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Pieejamā inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma seko diviem priekšā braucošajiem automobiļiem, sekojot Jūsu ātrumam un attālumam. Kad tā pamana strauju palēlināšanos, tā brīdina Jūs par nepieciešamību samazināt ātrumu, tādējādi Jūs varat bremzēt plūdeni un droši. [9]

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ

Nissan LEAF aizmugurē izvietotie sensori informē Jūs par transportlīdzekļiem, kas tuvojas no abām pusēm. Tas ir tā, it kā Jums pakausī būtu acis.


AUTOMĀTISKAS TĀLĀS/TUVĀS GAISMAS

Tālo gaismu palīgsistēma automātiski ieslēdz tālās gaismas, kad Jums tās nepieciešamas, un pārslēdz uz tuvajām gaismām, kad tā konstatē citu transportlīdzekli, lai netraucētu pretim braucošajiem vadītājiem.

INTELIĢENTĀ AUTOVADĪTĀJA MODRĪBAS PALĪGSISTĒMA

Pieejamā inteliģentā vadītāja modrības palīgsistēma nepārtraukti seko tam, kā Jūs stūrējat. Ja sistēma konstatē, ka Jums nepieciešams atpūsties, tā informē Jūs ar zvaniņa skaņu un kafijas tases ikonu displejā. Tas var izšķirt visu.

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Viedā ceļa zīmju atpazīšanas sistēma konstatē ceļa zīmes un braucot parāda maksimāli atļauto braukšanas ātrumu Nissan LEAF digitālajā informācijas displejā. Turpmāk varat doties izbraucienos bez nejaušas ātruma pārkāpšanas.


DINAMISKĀS BRAUKŠANAS TEHNOLOĢIJAS IZLĪDZINA GAITU

Nissan LEAF izmanto tehnoloģiju, kas strādā kā neredzams burvis, pārvarot ātruma slāpētājus, līkumus, stāvus ceļus, un padara katru braucienu līdzenāku, plūdenāku, patīkamāku un akurātāku.

INTELIĢENTĀ BRAUCIENA KONTROLES SISTĒMA

Tiklīdz šķērsojat ātruma slāpētāju, inteliģentā brauciena kontroles sistēma sāk bremzēt un pielāgo motora griezes momentu, lai samazinātu gaitu un riti tā, ka ceļš šķistu līdzenāks.

INTELIĢENTĀ VILCES KONTROLES SISTĒMA

Inteliģentā vilces kontroles sistēma seko situācijai un vajadzības gadījumā var bremzēt katru riteni atsevišķi, lai palīdzētu Jums plūdeni izbraukt līkumus. Tādējādi Jūs kontrolējat situāciju, izbraucot līkumus.

PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI PRET KALNU
Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai pret kalnu palīdz pret ripošanu atpakaļgaitā, kad pārvietojaties kalnā. Tā saglabā bremžu spiedienu, dodot Jums pietiekami daudz laika, lai pārslēgtos no bremžu pedāļa uz akseleratoru.

INTELIĢENTĀ INTEGRĀCIJA

NISSAN LEAF APGAISMO PASAULI

Iedomājieties, ka Jūsu Nissan LEAF spēj nodrošināt ar elektroenerģiju ne tikai Jūsu braucienu, bet arī Jūsu māju un apkaimi.  Mēs pētām, kā Nissan LEAF akumulatori var nodot strāvu elektrotīklā un kā to var lietderīgi izmantot pēc tam, kad tos vairs neizmanto automobiļu piedziņai. Viss ilgtspējīgas enerģijas vārdā.

SAZINIETIES AR SAVU NISSAN LEAF, IZMANTOJOT NISSANCONNECT SERVICES

NissanConnect Services piedāvā informāciju un izklaidi, navigāciju, drošību, nodrošinājumu, attālinātu automobiļa pārvaldību un vairāk, lai Jūs būtu drošībā, informēts un kontrolētu situāciju. [5][6][7]


IEDVESMOJOŠS DIZAINS NO JEBKURA SKATA LEŅĶA

EKSTERJERA DIZAINS, KAS IEMIESO ELEGANTU VIENKĀRŠĪBU

Nissan LEAF ir projektēts, lai būtu vislabākais gan interjerā, gan eksterjerā. Tā aerodinamiskais profils un zemais smaguma centrs nodrošina ekonomiju un sniegumu, bet atšķirīgais profils atšķir no citiem.

MODERNS. AR ZILU AKCENTU

SLĪPĒJIET SAVU STILU AR NISSAN LEAF

Nissan LEAF kabīne ir projektēta ar vadītāju centrā. Tā aicina Jūs ērtos sēdekļos un nodrošina, ka viss, kas nepieciešams, atrodas rokas stiepiena attālumā.


“D” FORMAS STŪRE

Neatkārtojamā “D” formas stūre veido LEAF vēl sportiskāku, vienlaicīgi padarot vieglāku iekāpšanu vadītāja sēdeklī un izkāpšanu no tā.

BRAUKŠANAS REŽĪMU SELEKTORS

Nissan LEAF neatkārtojami modernajam braukšanas režīmu selektoram nav līdzinieku. Tas ir tieši tik futūristisks, kā varētu sagaidīt no vismūsdienīgākās autobūves radīta automobiļa.

TIK KLUSS, KA SPĒSIET SADZIRDĒT SEVI DOMĀJAM

Bez skaļiem iekšdedzes dzinējiem Jūs varat koncentrēties uz svarīgākām lietām, tādām kā aizraujoša braukšana un Bose Premium audio sistēma.


NISSAN LEAF – IETAUPĪJUMI UN IEGUVUMI

UZZINIET KĀPĒC MAZĀK IR VAIRĀK

IZMANTOJIET POTENCIĀLOS IETAUPĪJUMUS

IETAUPĪJUMI
APSKATIET KĀ MATEMĀTIKA STRĀDĀ JŪSU LABĀ

ELEKTROAUTOMOBIĻA PRIEKŠROCĪBAS

Ar smaidu brauciet garām katrai degvielas uzpildes stacijai, pavadiet mazāk laika darbnīcā un izbaudiet brīvo laiku. Ar Nissan LEAF ietaupījumi turpina summēties.


SAŅEMIET ATVIEGLOJUMUS UN PRIEKŠROCĪBAS!

NODOKĻU ATVIEGLOJUMI UN CITAS PRIEKŠROCĪBAS

Latvijā, elektromobiļiem un to īpašniekiem ir noteikti atvieglojumi un priekšrocības, piemēram, netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, tiem ir samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme un ne tikai

IZVAIRIETIES NO SASTRĒGUMIEM!

BRAUKŠANA PA SABIEDRISKĀ TRANSPORTA JOSLĀM

Ja LEAF ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, ar to var braukt pa sabiedriskā transporta braukšanas joslu, kas atvieglo pārvietošanos pilsētā.

IETAUPIET AR KOMFORTU!

BEZMAKSAS AUTOSTĀVVIETAS

Ja LEAF ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, Rīgā, “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās un Liepājā, pašvaldības maksas stāvvietās, to var novietot bez maksas.


IETAUPĪJUMI UZ DEGVIELU IR TIKAI SĀKUMS

MAZĀK KUSTĪGU DAĻU, ZEMĀKAS KOPĒJĀS IZMAKSAS

.

ATVADIETIES NO EĻĻAS MAIŅĀM UN IEREGULĒŠANĀM

Nemaksājot vairs nekad par benzīnu, Jūs arī varat samazināt apkopes izmaksas par 40 %. Vairāk nav eļļas maiņu, vairāk nav ieregulēšanu… un tas, ka nav izmešu nozīmē, ka vairs nav izmešu pārbaužu.

Attēliem ir ilustratīva nozīme. Dažos gadījumos fotoattēlos redzami automobiļi, kuriem ir no Latvijas tirgus atšķirīgas specifikācijas; tie neattēlo konkrētu automobiļa modeli, aprīkojuma līmeni vai piedāvājumu. Var gadīties, ka attēlos redzamais aprīkojums nav pieejams vai ir ierobežots atsevišķiem aprīkojuma līmeņiem.

1. Nobraucamā attāluma dati tiek iegūti laboratorijas testos atbilstoši Eiropas Savienības tiesību aktiem un ir paredzēti salīdzinājuma veikšanai starp automobiļiem. Šī informācija neattiecas uz vienu konkrētu automobili un nav uzskatāma par daļu no piedāvājuma. Šie skaitļi var neatspoguļot reālos braukšanas rezultātus. Šos rezultātus var ietekmēt automobiļu papildaprīkojums, apkope, braukšanas stils, ceļa apstākļi un laikapstākļi. Šie dati ir iegūti izmantojot WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) – Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru.

2. Enerģijas patēriņš (Wh/km): kombinētais 180- 206; CO2-emisijas, kombinētās (g/km): 0. Braucot nerada CO2 emisijas.

3. ProPILOT sistēma ir pieejama tikai automobiļos ar automātisko transmisiju un sistēmas spējas nav neierobežotas. ProPILOT ir modernā autovadītāja braukšanas palīgsistēmas tehnoloģija, bet tā nevar novērst sadursmes. Funkciju ProPILOT ir paredzēts lietot vienīgi uz autoceļiem (kas atdalīti ar barjerām) un apzīmēti ar „Acis vaļā”/ „Rokas uz stūres”. Vadītāja pienākums ir nezaudēt uzmanību, vadīt drošā veidā un spēt jebkurā brīdī pārņemt automobiļa vadību.

4. Norādītie dati attiecas uz 40 kWh (LEAF) un 62 kWh (LEAF e+) akumulatoriem. Laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem, tostarp no lādētāja veida un tehniskā stāvokļa, akumulatora temperatūras un apkārtējās temperatūras uzlādes vietā. Norādīto ātrās uzlādes laiku var sasniegt, izmantojot CHAdeMO ātro lādētāju. Nissan LEAF ir piemērots vairumam braucienu ikdienas dzīvē un aprīkots ar uzlādes aizsarglīdzekļiem, kas paredzēti akumulatora aizsardzībai biežu atkārtotu uzlādes sesiju laikā. Secīgu ātro uzlāžu laiks var būt ilgāks, ja akumulatora temperatūra aktivizē akumulatora aizsardzības tehnoloģiju.

5. Savienojuma izveidošanu NissanConnect izmantošanai drīkst veikt tikai, kad automobilis ir droši novietots stāvēšanai.  Sistēma vienmēr jāizmanto, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus. Vadītāji drīkst izmantot sistēmu tikai tad, kad to darīt ir droši.  Lietotājiem jāapzinās, ka arī brīvroku tehnoloģiju izmantošana var novērst uzmanību no ceļa, kas var ietekmēt kontroli pār automobili.

6. Funkcijas reaģētspēju var ietekmēt vāja signāla uztveramība automobilī. Optimālai izmantošanai pārliecinieties, ka automobilī ir labs tīkla pārklājums.

7. Lai izmantotu NissanConnect Services pakalpojumus, Jums nepieciešams NissanConnect lietotāja konts, kā arī Jums jāreģistrējas NissanConnect un jāpiesakās ar savu lietotājvārdu un paroli. Lai izmantotu bezmaksas NissanConnect aplikāciju, Jums nepieciešams viedtālrunis ar saderīgu iOS vai Android operētājsistēmu un SIM karte ar datu plānu vai atsevišķs, iepriekš noslēgts mobilo sakaru pakalpojumu līgums ar Jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēju. Uz visiem pakalpojumiem attiecas mobilā tīkla pārklājums.NissanConnect salona interneta pakalpojuma izmantošana ir iespējama ar integrēta bezvadu interneta savienojuma starpniecību. Datu plānus var iegādāties pie Jūsu izvēlēta ārēja mobilo sakaru pakalpojumu sniedzēja saskaņā ar tā noteikumiem un nosacījumiem (atkarībā no pieejamības Jūsu valstī).

8. Atkarībā no automobiļa ražošanas gada, modeļa, aprīkojuma līmeņa, komplektācijas un izvēlētā papildaprīkojuma var atšķirties pieejamais iezīmju klāsts.

9. Inteliģentā priekšējās sadursmes riska brīdinājuma sistēma nenovērš sadursmi. Skatiet lietotāja rokasgrāmatu, lai iepazītos ar drošības informāciju