Jaunais Nissan X-Trail nākamajā vasarā ieradīsies Eiropā!

20. aprīlis 2021

news-img

  • Pilnīgi jaunais ģimenes SUV tiks laists klajā Eiropā 2022. gada vasarā.
  • Pateicoties tā pamatā esošajai alianses CMF-C platformai, jaunais X-Trail piedāvās vēl lielāku daudzpusību, ērtības un komfortu.
  • Jau laišanas klajā brīdī tas tiks piedāvāts ar Nissan inovatīvo e-POWER spēka pārvadu.

Papildinot Nissan izteiksmīgo krosoveru klāstu, 2022. gada vasarā tiks laists klajā pilnīgi jaunais Nissan X-Trail, kura pasaules pirmizrāde notika š. g. 19. aprīlī Šanhajas automobiļu izstādē.

Šī automobiļa modeļa, tāpat kā tā līdzinieka – pilnīgi jaunā Qashqai, pamatā būs alianses CMF-C platforma – tā ir ļoti progresīva arhitektūra, kas tika izstrādāta, lai pielāgotos Nissan modernajam e‑POWER spēka pārvadam, un tai raksturīgas modernas autovadītāja palīgsistēmu tehnoloģijas, lielāka izsmalcinātība un dinamiska veiktspēja.

Pilnīgi jaunais X-Trail būs šī veiksmīgā, ģimeņu iemīļotā automobiļa modeļa ceturtā paaudze, un tas saglabās iepriekšējo paaudžu iezīmes, nodrošinot pielāgojamu un daudzpusīgu automobiļa salonu klientiem, kas vēlas doties piedzīvojumos un tajā pašā laikā izbaudīt jaunākās Nissan tehnoloģijas. Jaunās paaudzes X-Trail, tāpat kā pašreizējais X-Trail, būs pieejams ar nolokāmu trešo sēdekļu rindu, nodrošinot papildu komfortu un iespējas ģimenēm un draugiem, ļaujot tiem kopā doties ceļā gūt spilgtus iespaidus, taču tas joprojām būs arī gana kompakts ērtai manevrēšanai un automobiļa novietošanai stāvvietā.

e-POWER.

Pilnīgi jaunais X-Trail būs pieejams ar Nissan e-POWER spēka pārvadu – tā ir unikāla Nissan inovācija un svarīga Nissan Inteliģentās mobilitātes stratēģijas sastāvdaļa.

e-POWER unikālu padara tas, ka benzīna dzinējs tiek izmantots tikai elektrības ģenerēšanai, savukārt riteņu piedziņu nodrošina vienīgi elektromotors. Tas nozīmē, ka dzinējs vienmēr var darboties tā optimālajā diapazonā, nodrošinot izcilu degvielas efektivitāti un mazāku CO2 izmešu apjomu salīdzinājumā ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju. Tā ir spēka pārvada inovācija klientiem, kuri vēl nav gatavi pilnībā elektriskam automobilim, bet vēlas izmantot elektriska spēka pārvada sniegtās priekšrocības.

Pilnīgi jaunā X-Trail pilnpiedziņas versija arī turpmāk būs lieliska izvēle piedzīvojumus alkstošām ģimenēm, kuras izbaudīs šīs versijas spēkpilno daudzpusību, ko papildina progresīva, sniegam, grantij vai dubļiem konfigurējama pilnpiedziņas sistēma, kas nodrošinās pilnīgu pārliecību izaicinošos apstākļos gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.

Pilns krosoveru klāsts.

Jaunā X-Trail laišana klajā 2022. gada vasarā noslēgs iespaidīgu Nissan pievilcīgā krosoveru klāsta pilnveidi un pārveidi.

Sākot ar izteiksmīgā un drosmīgā otrās paaudzes Juke laišanu klajā 2019. gada novembrī, ar pievilcīgā, pilnīgi jaunā, pilnīgi elektriskā krosovera – ARIYA, pasaules pirmizrādi 2020. gada jūlijā un ikoniskā, populārā un tik iemīļotā Qashqai trešās paaudzes pasaules pirmizrādi šī gada februārī, jaunais X-Trail demonstrē Nissan drosmīgo un inovatīvo tiekšanos pretī elektrificētai nākotnei “Nissan NEXT” – Nissan biznesa pārveides plāna, ietvaros.

“Turpinās strauja Nissan automobiļu modeļu klāsta atjaunošana. Jaunais X-Trail saglabās savas rūpīgi izstrādātās SUV iezīmes, kas Nissan nesušas panākumus kopš pirmā šī automobiļa modeļa ieviešanas 2001. gadā. Tas nodrošinās lielāku efektivitāti, izsmalcinātību, daudzpusību un lietotājiem ērtas tehnoloģijas. Turklāt tas papildinās šī klāsta elektrisko krosoveru līdziniekus, nodrošinot klientiem izcilu SUV ar elektrisku spēka pārvadu,” stāsta Gijoms Kartjē (Guillaume Cartier), Nissan Āfrikas, Tuvo Austrumu, Indijas, Eiropas un Okeānijas reģiona priekšsēdētājs.

Visi Jaunumi

Citas ziņas