Jaunais Nissan Qashqai: Modernāks, drošāks un inovatīvāks

8. jūlijs 2024

news-img

Nissan paziņo par jaunā Nissan Qashqai modeļa prezentāciju. Ar modernizētu dizainu, uzlabotām drošības funkcijām un inovatīvām tehnoloģijām, šis modelis solās būt viens no līderiem savā segmentā.

Jaunais dizains un uzlabota aerodinamika
Nissan Qashqai piedāvās elegantu un sportisku eksterjeru ar izteiktām līnijām un uzlabotu aerodinamiku. Priekšējā reste ir paplašināta, piešķirot automobilim jaudīgāku izskatu, kamēr LED gaismas nodrošinās labāku redzamību un energoefektivitāti.


Inovatīvas tehnoloģijas jūsu komfortam
Nissan Qashqai ir aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina vēl ērtāku un drošāku braukšanu. ProPILOT Assist ar Navi-link palīdz vadītājam uzturēt noteikto ātrumu, distanci līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim un pat palīdz veikt līkločus. Turklāt, 12,3 collu digitālais instrumentu panelis un 10,8 collu head-up displejs sniedz vadītājam visu nepieciešamo informāciju tieši acu priekšā.


Drošība pirmajā vietā
Drošība vienmēr ir bijusi Nissan prioritāte, un Qashqai nav izņēmums. Automobilis ir aprīkots ar Nissan Safety Shield 360 tehnoloģiju komplektu, kas ietver automātisko bremzēšanas sistēmu, aklās zonas brīdinājumu, joslu maiņas brīdinājumu un citas būtiskas drošības funkcijas.


Videi draudzīgs un ekonomisks
Nissan Qashqai būs pieejams ar hibrīddzinēju, kas nodrošina samazinātu degvielas patēriņu un zemāku CO2 izmešu līmeni. Šī kombinācija ne tikai aizsargā vidi, bet arī palīdz ietaupīt uz degvielas izmaksām.


Pieejams plašā krāsu un aprīkojuma klāstā
Jaunais Nissan Qashqai būs pieejams dažādās krāsu variācijās un aprīkojuma līmeņos, lai katrs autobraucējs varētu atrast sev piemērotāko modeli. No elegantām perlamutra baltām līdz izteiksmīgām sarkanām – katrs atradīs savu ideālo automobili.
Jaunais Nissan Qashai Latvijas tirgū būs pieejams 2024. gada rudenī.

Visi Jaunumi

Citas ziņas