Izturīgāks par izturīgu!

7. oktobris 2019

news-img

Mitsubishi Motors Corporation ir uzsācis jaunā L200 pikapa tirdzniecību Latvijā.

Jaunās paaudzes L200 kļūst par visekstrēmāko 4 riteņu piedziņas izpausmes formu – gan dizaina, gan satura ziņā, ko piedāvā Mitsubishi Motors, sekojot leģendārā Pajero pēdās. Apvienojot uzticamību, uzlabotas bezceļu braukšanas spējas, ko nodrošina pastāvīgā Super Select II pilnpiedziņa, jaunais bezceļu braukšanas režīms “Off Road Mode” un palīgsistēma braukšanai lejup “Hill Descent Control”, auto iegūst vēl labākas braukšanas un vadāmības īpašības jebkādos apstākļos.

Izstrādāts, balstoties uz pieredzi

L200 izstrādes procesa gaitā mēs veicam izpēti par reāliem ekspluatācijas apstākļiem, kādos automašīna tiek izmantota, ņemot vērā lietotāju ieteikumus un atsauksmes. Balstoties uz šiem rezultātiem, mēs, protams, ieviešam izmaiņas pašā produktā, taču mēs arī ļoti rūpīgi pārbaudām un attīstām savas testu metodes, lai iegūtu vislabāko rezultātu.”

Koiči Namaki (Koichi Namaki)

Projekta direktors

Mitsubishi Motors inženiertehnoloģie risinājumi, kas nemitīgi tiek papildināti kopš, paši par sevi ir kļuvuši par unikālu vērtību. Ieguvējs šajā ziņā ir arī jaunais L200, kas pateicoties šīm zināšanām ir saņēmis sekojošus uzlabojumus:

Jaunais L200 ievieš arī vairākas jaunas, svarīgas drošības funkcijas, daudzas no kurām ir unikālas šajā segmentā un cenu kategorijā:

  • 360 grādu kamera;
  • Aklās zonas brīdinājuma sistēma (BSW) ar joslu šķērsošanas asistentu;
  • Aizmugurējo sānu zonu uzraudzības sistēma (RCTA);
  • Sadursmes novēršanas funkcija (FCM);
  • Nejaušas akcelerācijas novēršanas sistēma (UMS).

Brauc, kur vēlies!

Veiktspēja jebkuros apstākļos ir viena no Mitsubishi Motors stiprajām pusēm, un jaunās paaudzes L200 sper vēl vienu soli tālāk šajā evolūcijā, piedāvājot jauno bezceļa braukšanas režīmu un palīgsistēmu braukšanai lejup.

Bezceļu braukšanas režīms

Šis režīms piedāvā izvēlēties starp vairākiem specifiskiem braukšanas režīmiem: GRAVEL (grants), MUD/SNOW (dubļi/sniegs), SAND (smiltis) un ROCK (akmeņi).

Sistēma regulē pieļaujamo riteņu izslīdēšanu, lai nodrošinātu pilnīgu kontroli un veiktspēju uz jebkura ceļu seguma veida.

Visi Jaunumi

Citas ziņas