Ieskats pirms atklāšanas: Jaunais Nissan JUKE uzlabots un gatavots darbam

30. augusts 2019

news-img

Pēc vairāk nekā miljons pārdotiem automobiļiem kopš tā debijas tirgū 2010. gadā, šobrīd JUKE, būdams jaunā izskatā, tiek testēts pēdējos ceļu testēšanas posmos, uzrādot veiklus braukšanas veiktspējas rādītājus pirms tā oficiālās atklāšanas, kas plānota nākamajā mēnesī.

Millbrook testēšanas trasē Apvienotajā Karalistē esot ietērpts kamuflāžā, jaunais dizains ietver elementus, kas atstāti autovadītāju iztēlei, taču skatuve ir sagatavota tā drosmīgai atgriešanai B-SUV segmenta apritē, kur tas debitēja pirms gandrīz desmit gadiem.

Jaunā JUKE izstrāde Eiropā ir bijis aizraujošs un veiksmīgs sadarbības piedzīvojums, apvienojot talantīgos Nissan projektētājus visā reģionā, lai kopīgi strādātu pie tā izstrādes. Sākotnējais JUKE modelis nāca klajā ar skaļu troksni un raisīja autovadītāju iztēli, bet drīz sāksies nākamā epizode.

Pirms oficiālās atklāšanas, kas plānota septembra sākumā, Nissan var atklāt:

  • To raksturo gludas kupejas līnijas, satriecoši 19 collu vieglmetāla diski un atlētiska āriene, kas ievieš jaunus standartus kompakto krosoveru dizainā.
  • Iedvesma jaunā JUKE dizaina izstrādei izriet no B-SUV klientu vēlmēm attiecībā uz modernu dizainu, jaunākajām tehnoloģijām un “aizraujošas braukšanas” veiktspēju.
  • Aprīkots ar sniegumu uzlabojošām tehnoloģijām, JUKE kļūst par trešo Nissan modeli, kas aprīkots ar ProPILOT tehnoloģiju, kas ir daļa no NissanInteliģentās mobilitātes vīzijas.
  • Jaunais JUKE ir lielāks izmēros, lai nodrošinātu lielāku ietilpību un komfortu vadītājam un pasažieriem, nezaudējot veiklo braukšanas stilu.

Pēc pirmā modeļa atrašanās līdera pozīcijās B-SUV segmentā Nissan JUKE drīzumā atgriezīsies ar savu unikālo identitāti, vēl izteiktāku raksturu, aizraujošu veiktspēju un augstākās klases savienojamības līmeni, kas atbildīs autovadītāju mainīgajām vajadzībām. Nissan gatavojas atklāt vēl zīmīgāku raksturu un aizraujošu braukšanas pieredzi, kas patiks pieaugošajam to autovadītāju skaitam, kuri izvēlas B-SUV segmenta automobiļus. Esiet droši: lai arī JUKE daudzos aspektos ir audzis, ar to vēl joprojām būs jautra braukšana!

Jaunais Nissan JUKE

Visi Jaunumi

Citas ziņas