Hyundai Motor iepazīstina ar IONIQ SEVEN zīmola konceptu

24. novembris 2021

news-img

Hyundai Motor Company izstādē AutoMobility LA atklājis SEVEN, jauno elektriskā transportlīdzekļa (SUEV) konceptu. Šī elektriskā SUV koncepcija prezentēta Hyundai Motor stendā kopā ar citiem segmentā vadošajiem produktiem, piemēram, IONIQ 5 un XCIENT Fuel Cell, Losandželosas konferenču centrā.

SEVEN koncepts atver jaunu nodaļu IONIQ zīmolam, Hyundai īpašajam akumulatoru elektriskajam transportlīdzeklim (BEV). Šīs dizaina un tehnoloģiju inovācijas piešķir prioritāti klientu vērtībām, nevis nozares normām. SEVEN arī skaidri parāda Hyundai apņemšanos nodrošināt oglekļa neitralitāti līdz 2045. gadam.

 

“SEVEN koncepts demonstrē Hyundai radošo vīziju un progresīvo tehnoloģiju attīstību elektrificētās mobilitātes nākotnei. Tā novatoriskā salona telpa, videi draudzīgais spēka agregāts un progresīvās drošības tehnoloģijas atklāj aizraujošu nākotni Hyundai SUV klientiem.”. José Muñoz. Prezidents un izpilddirektors, Hyundai Motor Ziemeļamerikā

IONIQ: īpašs BEV zīmols, kas iemieso Hyundai nākotnes mobilitātes vīziju

Katrs IONIQ zīmolam izstrādātais transportlīdzeklis piedāvā nākamās paaudzes klientu pieredzi, kas mūsu ikdienā nemanāmi integrē vismodernākās tehnoloģijas. SEVEN koncepcija ir ideāls IONIQ piemērs, ar tā kosmosa inovācijām un funkcijām transportlīdzekli pārvērš par inovatīvu dzīvojamo telpu uz riteņiem.

Kā taustāms pierādījums Hyundai vīzijai “Progress for Humanity”, IONIQ maina elektrisko transportlīdzekļu klientu pieredzes paradigmu, pielāgojot daudzveidīgu dzīvesveidu bez ierobežojumiem. SEVEN ir mūsu apņemšanās īstenot uz cilvēku vērstu pieeju, lai no jauna definētu ikdienas pieredzi.” – Thomas Schemera. Hyundai Motor Company izpildviceprezidents un globālais mārketinga vadītājs

No jauna definēts SUV ar aerodinamiski tīru ārpusi un spēcīgu klātbūtni

SEVEN koncepts ir balstīts uz Hyundai Motor Group Electric-Global Modular Platform (E-GMP), kas ir īpaša BEV arhitektūra. E-GMP garā garenbāze un līdzenā platformas grīda nodrošina pilnīgi jaunu transportlīdzekļu klasi, kas klientiem piedāvā jaunu pieredzi. SEVEN ir aerodinamiski tīrs siluets, kas instinktīvi atšķiras no tipiska SUV. Pārsega zemā priekšējā mala, vienota, racionalizēta jumta līnija un iegarena riteņu bāze liecina par skaidru pārtraukumu no tradicionālajiem SUV, ko darbina iekšdedzes dzinēji. SEVEN minimālo formu tīrais apjoms kontrastē ar jaudīgo stāju un pavēlniecisko, izturīgo klātbūtni. 

Pat nakts tumsā SEVEN ir viegli atpazīt pēc IONIQ raksturīgajām parametru pikseļu gaismām, kas iedarbināšanas laikā nodrošina sveiciena gaismas secību. Parametriskie pikseļi nodrošina kopīgu dizaina pavedienu, kas savieno digitālos un analogos stilus, atgādinot, ka tā dizaineri ir ņēmuši katru SEVEN dizaina aspektu līdz katram pikselim.

Viesmīlīgs, premium klases salona stila interjers autonomās braukšanas laikmetam

SEVEN interjera dizaina prioritāte ir kosmosa inovācija, kas piedāvā lielāku brīvību klientiem nekā jebkad agrāk. Tā riteņu bāze sasniedz 3,2 metrus, pateicoties tā konstrukcijai, kas spiež riteņus uz āru, lai pēc iespējas pagarinātu garenbāzi.

Līdzenā grīda ļauj Hyundai Motor izpētīt alternatīvu tradicionālajiem sēdekļu izvietojumiem, kas balstīti uz rindām, radot plūstošāku salona izkārtojumu. Tā ieeja atklāj viesmīlīgu interjeru ar pilnīgi jaunu telpas dimensiju. Racionalizētā jumta līnija, garā riteņu bāze un līdzenā grīda, kas stiepjas līdz trešajai rindai, paver jaunas iespējas iekārtot interjeru kā augstākās kvalitātes atpūtas telpu.

SEVEN arī iemieso Hyundai nākotnes vīziju par autonomu mobilitāti. Vadītāja sēdeklim ir izvelkama vadības svira, kas paslēpjas, kad to neizmanto. Bez nepieciešamības pēc parastā vadītāja aprīkojuma, īpaši plānā kabīne un integrētie ekrāni rada atpūtas telpai līdzīgu pieredzi. Sēdekļu izvietojums atšķiras no tradicionālajiem SUV, ar grozāmiem atpūtas krēsliem un izliektu sola sēdekli. Šo sēdekļu izvietojumu var pielāgot atkarībā no vadītāja kontrolētiem vai autonomiem braukšanas režīmiem.

Šis elektroauto piedāvā iespaidīgu telpu un dažādas automašīnā iebūvētas ierīces, kuras var personalizēt individuāliem pasažieriem. Šī uz cilvēku vērstā pieeja ļauj iztēloties mobilitātes un savienojamības nākotni, vienlaikus liekot pamatus nākotnes IONIQ modeļiem.

SEVEN ir Universal Island konsole, īpaši izstrādāta sadzīves tehnika un daudzfunkcionāls Smart Hub grafiskā lietotāja savienojamības iespēja. Kad Smart Hub un priekšējie sēdekļi tiek apvienoti ar aizmugurējo sēdvietu, tas kļūst par vidi, kurā izbaudīt kvalitatīvu laiku vienatnē vai kopā sāndurvju apkārtējās gaismas mirdzumā. Braukšanas laikā tajā iebūvētais mini ledusskapis nodrošina atdzesētu atspirdzinājumu ceļā, un apavu kopšanas nodalījumi atsvaidzina pasažieru apavus.
Koncepcijas vīzijas jumts ir aprīkots ar panorāmas ekrānu, kas ne tikai parāda dažādu saturu, pamatojoties uz pasažieru gaumēm, bet arī maina kopējo salona atmosfēru, lai garantētu maksimālu atpūtu un baudu brauciena laikā.

SEVEN uzdrīkstas izlauzties no iemīta ceļa. SEVEN paver ceļu uz priekšu tam, kādam SUV ir jākļūst EV laikmetā ar unikālu aerodinamisku formu, kas neapdraud tā izturīgo personību. Interjers paver jaunu telpas dimensiju, kas rūpējas par savu pasažieri kā ģimenes dzīves telpu. – SangYup Lee vecākais viceprezidents, Hyundai globālā dizaina vadītājs.
Ilgtspējīga un higiēniska mobilitātes vide

Hyundai Motor ir koncentrējies uz transportlīdzekļu izstrādi, lai vienmēr nodrošinātu drošu un veselīgu ceļojumu pieredzi. SEVEN izmanto dažādus videi draudzīgus materiālus, vienlaikus piedāvājot segmentā vadošās higiēnas funkcijas, piemēram, higiēnas gaisa plūsmas sistēmu un UVC sterilizāciju.

Hyundai uzklāta biokrāsa SEVEN ārpusei un higiēniski pārstrādātiem un atjaunojamiem materiāliem visā interjerā. Minerālā apmetuma, bambusa koka un paklāju, biosveķu un iekštelpu krāsas pamatā ir atjaunojamie avoti, kas var samazināt ražošanas procesa radīto piesārņojumu. Plaša vara un higiēniski apstrādāta auduma izmantošana ar pārbaudītām antibakteriālajām funkcijām nodrošina, ka visas SEVEN iekšpuses virsmas vienmēr ir tīras.

Higiēnas gaisa plūsmas sistēmas izveide veidota iedvesmojoties no izsmalcinātās pasažieru lidmašīnu gaisa plūsmas pārvaldības. Vertikālajā režīmā gaiss tiek uzņemts caur iebūvētajām gaisa ieplūdes atverēm jumta sliedēs, no kurām gaiss virzās no augšas uz leju, un tiek izvadīts caur ārējo ventilācijas atveri aiz aizmugurējiem riteņiem. Horizontālajā režīmā gaiss plūst no plānā paneļa uz aizmugurējām ventilācijas atverēm.

Vissvarīgākais ir tas, ka šī sistēma var aktivizēties neatkarīgi no tā, vai transportlīdzeklis ir kustībā vai ne, lai samazinātu pasažieru savstarpēju piesārņojumu un izolētu gaisa plūsmu starp priekšējiem un aizmugurējiem pasažieriem.

UVC sterilizācija tiek aktivizēta, kad transportlīdzeklis ir atbrīvots no pasažieriem. Uznirst vadības svira, pirmās rindas uzglabāšanas atvilktne un skaļruņi. Pēc tam integrētās dezinficējošās UVC gaismas palīdz attīrīt dzīves telpu no baktērijām un vīrusiem. Turklāt solā ir dezinficējoši uzglabāšanas nodalījumi un Smart Hub konsole personiskajām mantām.

Jaudīga veiktspēja ar pilnībā elektrisku diapazona mērķi, kas pārsniedz 480 km

Pateicoties tās daudzpusīgajai E-GMP platformai, SEVEN spēs nodrošināt izcilu braukšanas diapazonu un īpaši ātras uzlādes iespējas, nodrošinot klienta vajadzībām pielāgotu braukšanas pieredzi. Reālā situācijā ar 350 kW lādētāju SEVEN spēj uzlādēt no 10 procentiem līdz 80 procentiem aptuveni 20 minūtēs. Koncepcija ir arī izstrādāta tā, lai sasniegtu mērķa diapazonu, kas pārsniedz 480 km.

* Piezīme: SEVEN ir konceptautomobilis, un tā specifikācijas nevajadzētu uzskatīt par gaidāmā sērijveida modeļa specifikācijām.

Visi Jaunumi

Citas ziņas