Elektrum un t/c Spice atklāj lielāko partnerībā veidoto elektroauto uzlādes vietu

7. jūlijs 2021

news-img

AS “Latvenergo” jauno sava tirdzniecības zīmola “Elektrum” elektroauto uzlādes punktu pie tirdzniecības centra “Spice” plāno atpelnīt jeb atgūt projektā investētos līdzekļus desmit gadu laikā, norādīja kompānijas valdes loceklis Kaspars Cikmačs.

Viņš pauda, ka konkrētas investīcijas uzlādes punktam, kur vienlaikus uzlādējami septiņi elektroautomobiļi, uzņēmums nevar atklāt, jo “Latvenergo” darbojas komerctirgū, kur strādā arī citas kompānijas.”Latvenergo” valdes priekšsēdētājs Guntars Baļčūns atklāja, ka uzņēmuma elektroauto pieslēguma punktu skaits dažādās Latvijas vietās sasniedzis 51, tomēr “Latvenergo” mērķis ir šā gada beigās klientiem nodrošināt 80 pieslēguma punktus. Konkrētus mērķus uzlādes tīkla attīstībai pēc 2021.gada beigām “Latvenergo” vadītājs neatklāja, norādot, ka tās “ambīcijas ir lielas”.

“Mēs zinām, ka elektroauto popularitātei ar katru gadu ir jāpieaug, līdz ar to infrastruktūra būs vajadzīga. Mēs, protams, meklējam vislabākās un piemērotākās vietas, mēģinot atrast labākās dislokācijas vietas, no kurām viena noteikti ir arī tirdzniecības centrs “Spice”,” teica Baļčūns. “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs pauda, ka uzņēmums savus attīstības lēmumus tieši elektroauto uzlādes tīklu izbūves jomā balsta uz pasaules pieredzi, ticot, ka līdzīgas tendences ar laiku būs novērojamas arī Latvijā.

elektro uzlades stacijas spice

Avots: Delfi.lv

Visi Jaunumi

Citas ziņas