Jauns ŠKODA Servisa partneris Rīgā – SKANDI MOTORS!

19. jūlijs 2022

news-img

SKANDI MOTORS sper nākamo būtisko soli uzņēmuma attīstībā un kļūst par autorizēto ŠKODA servisa partneri. Tagad arī Pārdaugavā ir iespējams saņemt augstākās kvalitātes servisa pakalpojumus ŠKODA automobiļiem. To nodrošinās uzticama un īpaši sertificēta SKANDI MOTORS komanda ar 22 gadu pieredzi.

SKANDI MOTORS kā jauns servisa partneris nodrošina ŠKODA automobiļu īpašniekiem regulārās apkopes, garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus, kā arī ir iespējams veikt virsbūves remontu atbilstoši ŠKODA ražotāja prasībām. SKANDI MOTORS ŠKODA Servisā ir iespēja pasūtīt un iegādāties oriģinālās rezerves daļas, kā arī aksesuārus un dzīves stila preces. Klientu ērtībām pieejamas arī ŠKODA servisa maiņas automašīnas, kas ļaus palikt mobiliem, ja servisā jāveic nopietnāki un laikietilpīgāki remontdarbi.

Māris Jansons, Auto 100 Latvijas filiāles vadītājs, ŠKODA izplatītājs Latvijā.

“Servisa un mobilitātes pieejamībai ikdienas straujajā ritmā ir noteicoša nozīme un ŠKODA mērķis ir sniegt klientiem pakalpojumus maksimāli ērti un profesionāli. Vērtējot klientu paradumus un viņu ikdienas pārvietošanās maršrutus, efektīvi spējam reaģēt, izvietojot ŠKODA autorizēto servisa partneri lokācijā, kur mūsu klientiem būtu ērti veikt regulārās automobiļa apkopes un remontdarbus, kā arī iegādāties nepieciešamās rezerves daļas un aksesuārus. Jau ilgāku laika periodu ŠKODA automobiļu īpašniekiem Pārdaugavā nebija pieejami autorizēta servisa centra pakalpojumi un, strauji pieaugot ŠKODA automobiļu skaitam Rīgā un tās apkārtnē, izvēle par tik stabilu partneri kā SKANDI MOTORS bija likumsakarīga.”

SKANDI MOTORS ir viens no vadošajiem jaunu un mazlietotu automobiļu tirgotājiem Latvijā ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi, pārstāvot Mitsubishi, Hyundai un Nissan zīmolus un apkalpojot vairāk nekā 63 000 klientus. Jāatzīmē, ka SKANDI MOTORS jau tagad ir viens no lielākajiem pēcpārdošanas servisiem visā Ziemeļeiropā ar 26 pacēlājiem, tomēr uzņēmums neplāno apstāties pie sasniegtā, katru gadu izvirzot sev jaunus un ambiciozus mērķis.

“Ņemot vērā pēdējo gadu laikā arvien pieaugošo ŠKODA automobiļu popularitāti Latvijā, kā arī to, ka Pārdaugavā nebija pieejams oficiāls šī zīmola serviss, SKANDI MOTORS nolēma spert soli uz priekšu uzņēmuma attīstībā un kļūt par autorizēto ŠKODA servisa partneri. Cilvēku ikdiena kļūst arvien straujāka, tādēļ arvien vairāk tiek domāts par laika ekonomiju un ērtībām. Ar ŠKODA autorizētā servisa centra izveidošanu Lielirbes ielā 32 SKANDI MOTORS piedāvā klientiem ērtu atrašanas vietu un profesionālu servisa apkalpošanu,” par SKANDI MOTORS nākotnes izaugsmi un attīstību stāsta tā valdes loceklis Ainārs Liljē.

Viens no galvenajiem panākumu iemesliem uzņēmuma ilggadējā darbībā un pozitīvajā izaugsmē ir profesionālā un pieredzes bagātā komanda. Ir daudz darbinieki, kas SKANDI MOTORS strādā jau kopš tā dibināšanas dienas, tāpat liela daļa komandas uzņēmumā darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Mazā darbinieku rotācija norāda uz to, ka šī ir vieta, kurā darbinieki tiek novērtēti, dodot tiem iespēju attīstīties un augt savā profesionālajā karjerā. Šie faktori pozitīvi ietekmē klientu apkalpošanas kvalitāti un šobrīd to varēs novērtēt arī ŠKODA automobiļu īpašnieki.

Visi Jaunumi

Citas ziņas