Hyundai līzings

Drošs un izdevīgs Hyundai autolīzings

Hyundai ir vairāk nekā vienkāršs automobiļu ražotājs. Mēs esam savu klientu partneris mūža garumā, veidojam ilgas un noturīgas attiecības. Veicinot uz klientu vērstu uzņēmējdarbības kultūru, piedāvājam vislabāko kvalitāti un nevainojamu apkalpošanu. Tāpēc labākais risinājums jauna Hyundai iegādei ir drošais un izdevīgais Hyundai Līzings.

Iegādājoties jaunu automobili, vienmēr pievērs uzmanību tā degvielas patēriņam un marķējumam. Ja Tava izvēlētā modeļa CO2 izmešu daudzums ir zem 130 g/km, tad Tev der Hyundai Līzings.

CO2 līdz 130 g/km

Hyundai rūpējas par zaļu un tīru vidi un jau daudzus gadus turpina darbu šai virzienā. Videi draudzīgi automobiļi palīdz saudzēt dabu, un to uzturēšanas izmaksas bieži vien ir mazākas. Hyundai tāpēc piedāvā arī izdevīgākus līzinga noteikumus.

 

No 1,49 % +6 mēn. EURIBOR ir kampaņas modeļu i10, i20, i30, BAYON, KONA, IONIQ5, NEXO, KONA Electric, SANTA FE Plug- in un Tucson Plug-in līzinga procenti.

No 1,89 % + 6mēn. EURIBOR ir Tucson Hybrid 2WD samazinātie procenti.

 

 

CO2 sākot no 131 g/km

Tā kā Hyundai modeļu izvēle ir ārkārtīgi plaša, katrā klasē var atrast videi draudzīgu modeli, kuram piedāvājam vislabākos līzinga noteikumus.

No 2,29 % +3 mēn. EURIBOR ir modeļu Tucson, Tucson Hybrid 4WD, SANTA FE, SANTA FE Hybrid, i20N, i30N, i30 Fastback N un KONA N līzinga procenti.

 

Piedāvājums spēkā līdz 2022. gada 31. decembrim vai kamēr automobiļi ir pieejami.

Sadarbības partneri

Līzinga iespējas

Kāda veida autolīzingu izvēlēties? Tas atkarīgs no tā, kam Tu dod priekšroku, un no tā, kādu saskati sava automobiļa nākotni: vai vēlies automobili izmantot tikai noteiktu periodu vai arī pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par tā īpašnieku.

Operatīvais līzings
Operatīvo līzingu ir lietderīgi izvēlēties, ja gribi automobili tikai izmantot, bet nevēlies kļūt par tā īpašnieku. Ja izvēlies operatīvo līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automobili un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automobiļa izmantošanu.
Beidzoties līzinga periodam, Tev ir iespējas:
• turpināt izmantot automobili, pagarinot līzinga līgumu (ja automobiļa vecums to atļauj);
• nomainīt automobili pret jaunu, izvēloties sev jaunu un piemērotu automobili un vecajam atrodot pircēju;
• kļūt par automobiļa īpašnieku, samaksājot tā atlikušo vērtību.

Finanšu līzings
Finanšu līzingu ir izdevīgi izvēlēties, ja pēc līzinga perioda beigām vēlies kļūt par automobiļa īpašnieku. Ja izvēlies finanšu līzingu, Hyundai Līzings iegādājas Tevis izvēlēto automobili un ļauj Tev to izmantot līgumā paredzētajā laika periodā. Tu maksā līzinga maksājumus par automobiļa izmantošanu. Pēc pēdējā līzinga maksājuma samaksāšanas Tu kļūsti par automobiļa īpašnieku. Ja vēlies mazākus līzinga maksājumus vai pagarināt līgumu līzinga perioda beigās, tad ir iespējams atlikt lielāku līzinga maksājumu uz līzinga perioda beigām.

Hyundai līzinga maksimālais periods var būt līdz 84 mēnešiem. Pēc tam atlikusī vērtība ir 0 %.