Lietotājiem

Hyundai IONIQ5

Bluelink®

Pārvaldiet savu Hyundai no viedtālruņa

Bluelink® savienota automobiļa pakalpojumi sniedz nevainojamu savienojamību automobilī, nodrošinot dažādu funkciju klāstu, kas braucienu padarīs ērtāku un patīkamāku

Uzzināt vairāk

Garantija

Izbaudiet pilnīgu sirdsmieru.

Patīkami apzināties, ka pasaulē ar tik daudz ierobežojumiem joprojām pastāv kaut kas neierobežots.

Neierobežots sirdsmiers ir iekļauts Jūsu Hyundai standartaprīkojumā. Automobilis ir uzbūvēts, ievērojot augstākos iespējamos kvalitātes standartus, un arī Jūsu Hyundai 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma ir ļoti pārdomāta.

Uzzini vairāk
Serviss

Tehniskās apkopes

Iepazīstaties ar Hyundai IONIQ 5 garantijas tehnisko apkopju izmaksām. Lai atrastu Jūs interesējošo informāciju, lūdzu, izvēlieties automašīnas marku, modeli un specifikāciju.

Uzzini vairāk
Līzings

Neatlieciet pirkumu uz vēlāku laiku – piemērotākais risinājums tā tūlītējai iegādei ir līzings!

Jūsu ietaupījumam un ērtībai ir izstrādāti dažādi īpašie piedāvājumi, ar kuriem varat iepazīties akciju sadaļā vai uz vietas autosalonā. Mēs parūpēsimies arī par Jums izdevīgāko finanšu risinājumu un jau pavisam drīz Jūsu sapnis par jauna auto iegādi kļūs par īstenību.

Uzzini vairāk
Charge myHyundai

Uzlāde vēl nekad nav bijusi tik vienkārša

Charge myHyundai ir universāls un vienkārši lietojams publiskās uzlādes risinājums, kas nodrošina piekļuvi vienam no visplašākajiem publiskās uzlādes tīkliem Eiropā un tagad nodod atpakaļ tīklā zaļo enerģiju katrai tīklā veiktajai uzlādei 100% līdzvērtīgā apmērā.

Uzzini vairāk
Hyundai Motor

Par Hyundai Motor Europe

Hyundai ir strauji augošs autoražotājs ar skaidru nākotnes vīziju un pieredzi novatorisku un ekonomisku automobiļu ražošanā. Uzņēmums Hyundai Motor Company dibināts 1967. gadā un tagad jau kļuvis par piekto lielāko autobūves uzņēmumu pasaulē. Tam ir 20 saistīto uzņēmumu, kas saistīti ar automašīnu rūpniecību.

Uzzini vairāk