MITSUBISHI MOTORS prezentēs ASX kompakto SUV Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē.

15. februāris 2019

news-img

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) 89. Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē, kas notiks no 5. līdz 17. martam, rīkos sava jaunā 2020. modeļu gada ASX kompaktā apvidus automobiļa globālo prezentāciju.

Pašlaik ASX, kas MMC pārdotāko modeļu vidū atrodas trešajā vietā, ir uzņēmuma globālās stratēģijas centrālais elements un tieši tāpēc tas ir piedzīvojis būtiskas ārējā dizaina izmaiņas saskaņā ar dizaina filosofiju “robust & ingenious”, kas atbilst MMC globālajai devīzei “Drive your Ambition”.

ASX ir kompakts apvidus automobilis (SUV), kas paredzēts pilsētas apstākļiem, un ar savām daudzpusīgajām īpašībām tas ir perfekti piemērots gan ikdienas braukšanai, gan aizraujošiem piedzīvojumiem. Vieglā, kompaktā virsbūve apvienojumā ar SUV raksturīgo plašo ceļa pārskatāmību nodrošina ASX lielisku vadāmību un izcilas braukšanas īpašības.

Eiropas tirgiem paredzētie ASX darbosies ar 2,0 l MIVEC*2 16 vārstu dzinēju apvienojumā ar piecu pakāpju manuālo ātrumkārbu vai INVECS*3-III CVT ar 6 pakāpju Sports Mode. Būs pieejamas gan divu, gan četru riteņu piedziņas versijas.

ASX sniedz pārliecinošu drošību, pateicoties RISE trieciendrošajai virsbūvei un Forward Collision Mitigation (FCM) (frontālo sadursmju mazināšanas) bremzēšanas sistēmai.

*2: Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control system – Mitsubishi inovatīvā vārstu intervālu elektroniskās kontroles sistēma.

 *3: Intelligent and Innovative Vehicle Electronics Control System – Inteliģentā un inovatīvā automobiļa elektronikas kontroles sistēma.

Galvenās dizaina izmaiņas

  • Koncepts

Dizaina koncepts ir “iespaids un impulss”. Līdztekus Mitsubishi raksturīgajai izturībai spēcīgu raksturu pauž arī uzlabotais un oriģinālais dizains, kas aicina autovadītājus sekot saviem impulsiem un uzņemties jaunus izaicinājumus.

  • Priekšgala skats

Jaunā ASX priekšgala dizains demonstrē MMC DYNAMIC SHIELD priekšgala dizaina koncepcijas evolūciju.

Bampers apņem centrālo daļu no abām pusēm, un stūrainais horizontālo un vertikālo līniju apvienojums radiatora režģī un aizsargplāksnē zem bampera pauž spēku un izturību. Jaunais noformējums padara motora pārsegu dziļāku, pastiprinot priekšgala izskata iespaidīgumu. Savukārt izteiksmīgais LED lukturu novietojums ar pagriezienu signāliem un miglas lukturiem bampera galos piešķir priekšgalam raksturīgo Mitsubishi zīmola izskatu.

  • Skats no aizmugures

ASX ir aprīkots ar LED aizmugures kombinācijas lukturiem, kuru izteiksmīgā dizaina līnija turpinās visa automobiļa platumā, akcentējot tā plato stāju. Aizsargplāksnes dizains, kas novietota zem bampera, radīts ar nolūku paust Mitsubishi spēku.

  • Krāsa

ASX  būs pieejams koši, intensīvi spilgtā Red Diamond, sportiskā un enerģiskā Sunshine Orange un elegantā, izsmalcinātā Oak Brown krāsā.

  • Palielināts displeja izmērs, no septiņām līdz astoņām collām. USB atmiņas ierīcēs saglabātus videofailus varēs skatīties arī SDA ekrānā*4.
  • Augstākā apdares līmeņa modeļi ir aprīkoti ar Tom Tom*5 navigācijas sistēmu. Reālā laika satiksmes informācijai tagad varēs piekļūt, izveidojot interneta savienojumu ar viedtālruņa palīdzību.
  • Drīz būs pieejama aplikācija, kurā tiks apkopota spidometra, odometra, brīdinājuma gaismas signālu un cita automobilī esošā informācija. Šī lietotne pārbaudīs atlikušo degvielas daudzumu un sniegs navigācijas norādījumus uz tuvākajām uzpildes stacijām, kā arī sniegs ieteikumus par optimālajiem uzturēšanas un tehniskās apskates intervāliem.

 *4: Tikai tad, kad automobilis ir apturēts.

 *5: Uzņēmums ar galveno biroju Nīderlandē, kas ražo satiksmes, navigācijas un kartēšanas produktus.

 Automašīna Latvijas tirgū nonāks 2019. gada rudenī.

Visi Jaunumi

Citas ziņas