Jūsu bizness pretī panākumiem

Jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar

Cena sākot no

39 878 €

Elektrificējiet sava uzņēmuma nākotni!

Ar daudz mazākām ekspluatācijas izmaksām nekā automobiļiem ar tradicionālo iekšdedzes dzinēju, pilnīgi jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar ir izdevīga izvēle uzņēmumam. Tā iespaidīgais, līdz pat 291 km (kombinētajā ciklā) ar vienu uzlādes reizi nobraucamais attālums ir pietiekams pat garākajām darba dienām, bet nulles izmešu piedziņa ļauj Jums bez raizēm nokļūt jebkurā pilsētas daļā.

Līdz pat 291 km nobraucamais attālums

IZMANTOJIET NODOKĻU ATVIEGLOJUMUS UN CITAS PRIEKŠROCĪBAS!

Latvijā elektromobiļiem un to īpašniekiem ir noteikti atvieglojumi un priekšrocības, piemēram, netiek piemērots transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis, tiem ir samazināta uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likme un ne tikai. 

Ja elektroautomobilis Latvijā ir aprīkots ar speciālo elektroautomobiļu valsts reģistrācijas numura zīmi, ar to var braukt pa sabiedriskā transporta braukšanas joslu, kas atvieglo pārvietošanos pilsētā, savukārt Rīgā, “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās un Liepājā, pašvaldības maksas stāvvietās, to var novietot bez maksas. Plašāka informācija par priekšrocībām un atvieglojumiem ir pieejama šeit

Papildus iepriekšminētajiem atvieglojumiem un priekšrocībām, tagad jaunu elektrisko automobiļu iegādei privātpersonām ir pieejams valsts atbalsts 4 500 € apmērā. Vairāk par to var uzzināt šeit.

Tehniskā informācija

Jūsu uzticamais partneris

Pateicoties tā optimālajam izmēram, Jūs varat šo pilsētas furgonu viegli novietot jebkur, netraucējot satiksmi. Pilnīgi jaunajam 100% elektriskajam Nissan Townstar Van ir viss nepieciešamais visās jomās.

Jūsu telpa Jūsu stilā

Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams iekraut kastes, paletes, mēbeles vai jebkuru citu kravu, iepazīstiet Townstar Van iespaidīgo kravas telpas pielāgojamību ar daudzajām stiprinājuma vietām drošai kravas nostiprināšanai!

KOPĒJAIS GARUMS:

4 486 mm

MAKS. KRAVAS NODALĪJUMA GARUMS:

3 100 mm

MAKSIMĀLĀ IETILPĪBA:

3,3 m3

KRAVAS NODALĪJUMA IETILPĪBA:

3,9 m3

(AR CIETO STARPSIENU)

A – AUGSTUMS BEZ KRAVAS:

1 808 mm

B – GARENBĀZE:

2 716 mm

C – KRAVAS NODALĪJUMA GARUMS:

1 810 mm

D – MAKSIMĀLAIS PLATUMS:

1 849 mm

E – FUNKCIONĀLAIS AUGSTUMS (AUGSTUMS AIZMUGURĒ):

1 115 mm

F – FUNKCIONĀLAIS PLATUMS (DURVJU ATVĒRUMS):

1 196 mm

Furgons, kas ir atvērts visām iespējām

Aizmugurējo durvju atvērums un palešu iekraušana

Pietiekami plats, lai tajā ietilptu 2 standarta eiropaletes – iekraušana un izkraušana no pilnīgi jaunā Nissan Townstar ir vienkāršāka par vienkāršu.

Bīdāmās sānu durvis

Plaši atveramas bīdāmās sānu durvis katrā no pusēm padara kravas iekraušanu un izkraušanu elementāru, neatkarīgi no tā, kurā ielas pusē Jūs esat apstājies.

Izjūtiet progresa spēku!

Pilnīgi elektrisks motors

Ekoloģiskāks, klusāks un lētāks ekspluatācijā, vienlaikus nodrošinot braukšanas prieku. Pilnīgi jauno 100% elektrisko Nissan Townstar Van darbina 45 kWh akumulators, kas savienots ar 102 ZS / 245 Nm elektromotoru, kas piedāvā iespaidīgu, līdz pat 291 km lielu ar vienu uzlādes reizi nobraucamo attālumu (WLTP kombinētajā ciklā) (1) – pietiekami, lai nodrošinātu Jūsu darba nepārtrauktību visas dienas garumā.

Jauna automobiļa un akumulatora garantija

Nissan piedāvā 5 gadu / 160 000 km ražotāja garantiju (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) (2) Eiropā visiem komercautomobiļiem un 8 gadu / 160 000 km litija jonu akumulatora kapacitātes garantiju (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais).

Tehnoloģijas

Gudrāks par vidusmēra kravas furgonu

Pilnīgi jaunais 100% elektriskais Nissan Townstar Van nosaka jaunus standartus kravas furgonu segmentā. Ar modernām drošības tehnoloģijām, nevainojamu savienojamību un autovadītāja palīgsistēmām, kas parasti pieejamas tikai vieglajos pasažieru automobiļos, Jūs varat izbaudīt lielisku braukšanas pieredzi katrā braucienā.

INTELIĢENTAIS APKĀRTSKATA MONITORS

Novietojiet savu automobili stāvvietā ar pārliecību! Inteliģentais apkārtskata monitors (1) padara manevrēšanu šaurās vietās elementāru. Ar 360° skatu uz automobili it kā no putna lidojuma un maināmu skatu uz automobiļa priekšpusi, ietves malu vai aizmuguri pat šaurākās pilsētas ielas liksies ērti un vienkārši izbraucamas. 

PROPILOT

Aktivizējiet ProPILOT, (2) lai Jūsu furgons iepriekš iestatītā attālumā automātiski sekotu priekšā braucošajam automobilim un pat nelielos līkumos atrastos savas braukšanas joslas vidū! Atkarībā no satiksmes plūsmas ProPILOT var pat pilnībā apstādināt Jūsu automobili un pēc tam atsākt braukt, uzņemot ātrumu, kad satiksmes plūsma atjaunojas. (1) 


AUTOMĀTISKAS TUVĀS / TĀLĀS GAISMAS

Šī sistēma automātiski ieslēdz priekšējo lukturu tālās gaismas, kad tas nepieciešams, un pārslēdzas uz tuvajām gaismām, kad konstatē pretī vai priekšā braucošu transportlīdzekli. Tāpēc diennakts tumšajā laikā Jums ir labāka redzamība, neapžilbinot citus autovadītājus. (1)

INTELIĢENTĀ KRUĪZA KONTROLE

Tā mēra attālumu no priekšā braucošā automobiļa, kontrolējot paātrinājumu un palēninājumu, lai automātiski nodrošinātu drošu braukšanas attālumu Jūsu iestatītajā ātrumā. (1)


INTELIĢENTĀ PRIEKŠĒJĀS SADURSMES RISKA BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

Šī sistēma uzrauga Jums priekšā esošo automobili un, nosakot pēkšņu ātruma samazinājumu priekšā, tā sniedz skaņas un vizuālu brīdinājumu par nepieciešamību samazināt braukšanas ātrumu. (1)


INTELIĢENTĀ ĀRKĀRTAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Tā novēro zonu Jūsu automobiļa priekšā, pamanot automobiļus, riteņbraucējus un gājējus, un brīdina vai uzsāk ārkārtas darbību, lai novērstu sadursmi vai vismaz samazinātu tās triecienu. (1)

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANAS SISTĒMA

Šī sistēma informē Jūs par aktuālajiem braukšanas ātruma ierobežojumiem, nolasot ceļa zīmes Jūsu ceļā. (1)

Navigācija un braukšana

Plānojiet savu maršrutu, izmantojot NissanConnect Services viedtālruņa lietotni, (3) un pirms došanās ceļā sinhronizējiet to ar savu automobili! Atrodiet tuvāko automobiļa uzlādes staciju, plānojiet maršrutu un ceļojiet gudri un efektīvi, pateicoties satiksmes informācijai reāllaikā! (4)

Apple CarPlay® un Android Auto™ (5)

Savienojiet savu automobili ar savu viedtālruni un brauciena laikā iegūstiet piekļuvi savai iecienītākajai mūzikai, īsziņām un citām biežāk izmantotajām sava viedtālruņa lietotnēm! (3)

Attālināti kontrolējama klimata kontrole

Izmantojiet NissanConnect Services viedtālruņa lietotni, lai jebkurā laikā apskatītu visu informāciju par savu automobili un kontrolētu atsevišķas iezīmes attālināti! (3) Vēlaties ieslēgt sava Nissan automobiļa klimata kontroli, nepieceļoties no sava brokastu galda? Ar NissanConnect Services lietotni Jūs to varat!

Automobiļa uzlādes statuss un uzlādes plānošana

Sāciet sava automobiļa uzlādi attālināti vai pārbaudiet tā uzlādes līmeni sev ērtā laikā un vietā!

Praktiskums

Vieta darbam, atpūtai vai vienkārši brauciena izbaudīšanai

Tie nav tikai augstas kvalitātes materiāli un ergonomisks dizains, kas padara pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van salonu tik aicinošu. Jaunākās savienojamības tehnoloģijas bez piepūles savieno Jūsu viedtālruni ar Jūsu Nissan automobili, sākot ar Jūsu iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm automobilī, mūziku un ziņojumiem un beidzot ar darba kolēģiem un klientiem. Ar papildu pārdomātajām un pielāgojamajām vietām uzglabāšanai, darbam un organizētībai Jūs varat būt ceļā un vienlaikus pārvaldīt darba procesus neatkarīgi no tā, kur atrodaties.

ERGONOMISKI VEIDOTS AUTOMOBIĻA SALONS

Lai nodrošinātu izcilu komfortu pat garākos braucienos, pilnīgi jaunajam Townstar ir pilnībā regulējams stūres rats un atbalstoši priekšējie sēdekļi.

BEZVADU VIEDTĀLRUŅA UZLĀDE

Padariet savu dzīvi vēl ērtāku un nekad vairs neuztraucieties par mājās vai darbā aizmirstu viedtālruņa lādētāju!

SĒDEKĻU AUDUMA APDARE (“D” MATERIĀLS).

SĒDEKĻU AUDUMA APDARE (“C” MATERIĀLS).

Jūtieties kā mājās!

Organizēts, nepārblīvēts un mierpilns. Pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van salons ļauj Jums pārvaldīt sava darba procesus, atrodoties kustībā. Daudzie specializētie uzglabāšanas nodalījumi nodrošina sakārtotu vidi ar ērtu piekļuvi visam Jums nepieciešamajam.

Viedtālruņa turētājs

Brīvroku video zvaniem, kad stāvat, kā arī ērtai e-pasta, kalendāra un citu lietotņu skatīšanai.

Dzērienu trauku turētāji

Pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van dzērienu trauku turētāji ir ērti novietoti centrālās konsoles augšpusē. Tā kā kravas iekraušanas un izkraušanas darbi var radīt slāpes, nodalījumi ir pietiekami lieli, lai tajos ievietotu krūzes vai pudeles ar tilpumu līdz 0,75 litriem.

Praktiska atvilktne

Pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van praktiskā uzglabāšanas atvilktne ar 7,1 litru ietilpību ir ideāli piemērota lielākiem priekšmetiem, kas ir svarīgi Jūsu darbam, piemēram, aizsargķiverei.

Uzglabāšanas nodalījumi priekšējās sānu durvīs

Ērti izvietoti un pietiekami lieli, lai tajos varētu ievietot ūdens pudeli ar tilpumu līdz 1,5 litriem.

A4 paliktņa uzglabāšanas nodalījums

Sakārtoti dokumenti ir svarīgi jebkuram uzņēmumiem. Nissan Townstar Van Jūs atradīsiet īpaši tam paredzētu uzglabāšanas nodalījumu, kur novietot A4 paliktņus un dokumentus. Kārtības nodrošināšana, esot ceļā, nekad nav bijusi vieglāka.

Uzglabāšanas nodalījums virs mērinstrumentu paneļa

Viegli pieejams un neuzkrītošs. Uzglabāšanas nodalījums virs mērinstrumentu paneļa ir ļoti parocīgs maka, saulesbriļļu, atslēgu, tālruņa vai citu vērtīgu priekšmetu, ko vēlaties paslēpt skatam, uzglabāšanai.

Radiet lielisku pirmo iespaidu!

Izskats, kas izceļas, un proporcijas, kas iederas – pilnīgi jaunais Nissan Townstar Van noteikti liks Jūs ievērot. Turklāt tā izteiksmīgais un kompaktais dizains padara to par īpaši piemērotu pilsētai, kur pārvietošanās šaurās ielās un apstāšanās šaurās vietās var būt problemātiska lielākiem kravas furgoniem.

Eksterjera dizains

Izteiksmīgs, robusts un spēcīgs. Pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van eksterjera stils atspoguļo atbilstoši profesionālu tēlu ar izceļošām un skatu piesaistošām detaļām, kas apliecina, ka komercautomobilim nav jābūt garlaicīgam.

Priekšējā reste

Pilnīgi jaunā Nissan Townstar Van raksturīgā “V” formas reste atspoguļo Nissan automobiļu modeļu klāsta izteiksmīgo, pārliecināto stilu.

LED priekšējie lukturi

Ērtai braukšanai naktī un optimālai drošībai jebkuros apstākļos, pilnīgi jaunais Nissan Townstar ir aprīkots ar LED dienas gaitas lukturiem, kā arī spožiem LED priekšējiem lukturiem jau standarta aprīkojumā.

Nissan raksturīgi LED aizmugurējie lukturi

Jaunas pamanāmas detaļas, kas atspoguļo mūsdienīgu un modernu izskatu – aizmugurējie lukturi ar jaunu ietvaru un Nissan raksturīgām LED gaismām, kas drošības nolūkā ir izgaismotas visu laiku.

Vieglmetāla diski

Ekskluzīvi alumīnija vieglmetāla diski ar divu toņu dimanta griezumu vai slīpētu dizainu augstākās kvalitātes izskatam un nemainīgai drošībai.

Pilnīgi jaunais Nissan Townstar

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet automašīnas marku un modeli!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties personas, kurām ir derīga B kategorijas autovadītāja apliecība.

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums