Spacestar

Jaunais Space Star

Sportisks, veikls hečbeks, kas ļauj tev visu

Cena sākot no

11 490 €

Tavs lieliskais ceļabiedrs pilsētā

Tātad – tu vēlies automobili ar funkcionālu, ērtu salonu? Automobili, kas piedāvā vislielāko degvielas ekonomiju savā klasē? Automobili, kas veikli izlavierē cauri satiksmei, kuru ir patīkami vadīt un viegli novietot stāvvietā? Iepazīstinām tevi ar jauno Space Star. Tas ir tavs lieliskais ceļabiedrs.

BRAUKŠANA AR SPACE STAR

Braukšana ar Space Star sagādā prieku. Nospied pedāli un tev ļoti patiks, cik ātri automobilis reaģē uz tavām komandām. Tāpat kā sportiskais paātrinājums, automobiļa veiklums un stabilā vadāmība būtiski atvieglo iekļaušanos satiksmes plūsmā un izkļūšanu no tās.

1,2 L DOHC 12 VĀRSTU MIVEC DZINĒJS

Savā klasē lielākā degvielas ekonomija

Space Star ir aprīkots ar 1,2 litru 12 vārstu vienrindas trīscilindru DOHC MIVEC dzinēju. MIVEC ‒ Mitsubishi novatoriskā vārstu darbības laika elektroniskā vadības sistēma. Tas nozīmē, ka iegūsi atsaucīgu veiktspēju un iespaidīgu degvielas ekonomiju. Jo mazāk jāapstājas, lai uzpildītu degvielu, jo vairāk laika atliek ceļošanai.

PLŪSTOŠS UN AERODINAMISKS DIZAINS

Forma, kas ir radīta degvielas ekonomijai

Space Star ir plūdlīniju virsbūve, lai plūstoši slīdētu cauri gaisa plūsmai. Mazāka gaisa pretestība mazina vēja radīto troksni un CO2 izmešu daudzumu, vienlaikus uzlabojot degvielas ekonomiju un stabilitāti, braucot lielā ātrumā.

SAVĀ KLASĒ LABĀKAIS APGRIEŠANĀS RĀDIUSS

Iekļūst visšaurākajās vietās

Ar ļoti mazu 4,6 metru apgriešanās rādiusu (viens no labākajiem klasē) Space Star var droši izaicināt pilsētas ielas vai lauku ceļus. Ja runa ir par novietošanu stāvvietā, šis hečbeks spēj iespiesties tādā šaurībā, kur citi automobiļi to nespēj.

KRUĪZA KONTROLE

Vēl relaksētāka braukšana lielos attālumos

Kruīza kontrole automātiski uztur vienmērīgu tava automobiļa ātrumu un tev nav jātur kāja uz gāzes pedāļa. Tas padara ilgākus braucienus daudz relaksētākus. Lai atslēgtu kruīza kontroli, vienkārši nospied sajūga vai bremžu pedāli.

EKOLOĢISKĀ REŽĪMA INDIKATORS

Kļūsti par videi draudzīgu autovadītāju

Ja viegli un prātīgi piespied gāzes pedāli, izgaismojas ECO indikators. Jo biežāk tas iedegas, jo labāk tu brauc. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu tev attīstīt labākus braukšanas ieradumus, mazinātu degvielas izmaksas un sniegtu ieguldījumu tīrākā apkārtējā vidē.

SPACE STAR ĀRĒJAIS DIZAINS

Space Star ir lieliski piemērots automobilis tavai brīvības un stila izpausmei. Pietiek ar vienu skatienu uz plūdlīnijās veidoto virsbūvi, kaķa acu formas priekšējiem lukturiem un dominējošo apakšējo buferi, lai saprastu, ka šis ir automobilis, kas kairina tavas sajūtas. Kādēļ iejukt starp pārējiem, ja vari izcelties?

DINAMISKĀ VAIROGA DIZAINS

Vairāk aizsardzības, vairāk stabilitātes.

Space Star priekšējais režģis un priekšējais buferis iekļauj DINAMISKO VAIROGU. Šis unikālais dizains ne tikai piešķir automobilim tā īpatnējo izskatu, šāda konstrukcija nodrošina aizsargvairogu vienlaicīgi gājējiem un automobilī esošajiem.

AERODINAMISKS DIZAINS

Radīts, lai slīdētu cauri vējam

Space Star ir ļoti aerodinamiska virsbūve. Tam ir arī augstā līmenī izstrādāts Mitsubishi MIVEC dzinējs, kas ir vairāk nekā astoņdesmit gadus ilgas inženiertehniskās zinātības rezultāts. Apvienojot tos abus, ir izveidots ļoti ekonomisks automobilis.

 

.

BIKSENONA HID PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Redzi un esi vēl vieglāk ieraugāms

Space Star biksenona HID priekšējie lukturi (HID ‒ augstas intensitātes gāzizlādes lampas) ir spilgtāki un efektīvāki. Zemāk buferī atrodas LED priekšējie miglas lukturi. Automobiļa aizmugurē ir LED kombinētā tipa lukturi (bloks, kurā ir apvienoti pagriezienu, bremžu un pakaļējie lukturi), kas arī ir efektīvāki nekā parastās spuldzes.

ELEKTRISKIE ĀRĒJIE SPOGUĻI

Viegli regulējami no autovadītāja sēdvietas

Elektriskie ārējie spoguļi ir elektriski regulējami, lai tos varētu noregulēt nepieciešamajā pozīcijā, atrodoties autovadītāja sēdeklī. Tie ir arī nolokāmi, lai stāvvietā tos varētu piekļaut virsbūvei.

BEZKONTAKTA ATSLĒGAS

Iekāp un izkāp bez atslēgas

Space Star sensori noteic, kad tuvumā atrodas bezkontakta atslēgas – tev tas tikai ir jāieliek kabatā vai rokassomā. Pēc tam tev ir tikai jāpieskaras roktura sensoram un tādējādi autovadītāja un bagāžas nodalījuma durvis varēsi atvērt, pat nemeklējot atslēgu.

ELEKTRISKI SPOGUĻI AR SĀNU PAGRIEZIENU LUKTURIEM

Brīdiniet citus par gaidāmo pagriezienu

Elektriskie durvju spoguļi ir aprīkoti ar nolocīšanas funkciju, lai tos varētu droši pielocīt, novietojot automobili stāvvietā. Sānu pagriezienu lukturis (indikators) uz to ārējām malām brīdina citu automobiļu vadītājus, velobraucējus un gājējus par tūlīt gaidāmu šī automobiļa pagriezienu.

Space Star salons

Iekāp Space Star autovadītāja vietā un tu pārliecināsies par dizaina koncepciju “cilvēki vispirms”. Salonā ir daudz vietas galvai un kājām. Visapkārt ir teicama redzamība. Funkcionāli sēdekļi nozīmē, ka var pārvadāt vēl vairāk pasažieru vai kravas. Detaļām pievērstā uzmanība, piemēram, oglekļa krāsas raksta durvju apdare, spidometra un tahometra dizains, ir nepārspējama.

AUDIOSISTĒMA AR EKRĀNU

Visas tavas iecienītākās lietotnes ir šeit

Viduskonsoles augšdaļā atrodas audiosistēma ar viedtālruņa displeju (SDA). Šim informācijas un izklaides mezglam ir septiņu collu ekrāns, ar kura palīdzību var kontrolēt audiosistēmu vai noskaidrot brauciena statusa informāciju, piemēram, enerģijas patēriņu un nobraukto attālumu. SDA atbalsta Apple CarPlay™, izmantojot tavu iPhone. Vari arī pieslēgt savu viedtālruni, izmantojot Android Auto™ vai Bluetooth™.

VADĪBAS POGAS UZ STŪRES

Palīdz tev braukt drošāk

Space Star audiosistēmas un Bluetooth® mobilā tālruņa sistēmas kontroles vadības pogas atrodas uz stūres. Tās var viegli aizsniegt ar nelielu īkšķa kustību. Tas nozīmē, ka, regulējot minētās sistēmas, nav jānovērš uzmanība no ceļa.

DAUDZFUNKCIONĀLA GPS NAVIGĀCIJA (MGN)

Ļauj tev kontrolēt

Daudzfunkcionālais GPS navigācijas centrs ieceļ autovadītāju par atbildīgo. Skaidrs 6,5 collu LCD skāriendisplejs ļauj kontrolēt atjaunoto satelītnavigācijas sistēmu, DAB/FM radio un CD/DVD atskaņotāju. Un, tā kā tam ir uzlabota savietojamība ar viedtālruni, vari arī nosūtīt īsziņas, piezvanīt un izmantot dažādas lietotnes brīvroku sistēmā tikai ar balss vadību.

INSTRUMENTU PANELIS

Augsts kontrasts

Spidometram un tahometram ir augsta kontrasta grafika, lai tos būtu vieglāk nolasīt. Tie ir izvietoti uz oglekļa krāsas raksta virsmas ar hromētu ierāmējumu, piešķirot sportisku niansi. Spidometra apakšā daudzveidīgas informācijas displejs piedāvā noderīgu informāciju par braucienu un brīdinājuma paziņojumus.

AUDIO SISTĒMA

Lielāks klausīšanās prieks

Space Star iebūvētā audiosistēma iekļauj CD atskaņotāju, kas ir lieliski piemērots, ja tev aizvien patīk klausīties kompaktdiskus, un AM/FM radio. Lai nodrošinātu maksimāli bagātīgu skaņu, salonā rūpīgi pārdomātās vietās ir uzstādīti četri augstas kvalitātes skaļruņi.

Space Star drošība

Drošības ziņā esam vareni pat mazā hečbekā. Space Star ir iebūvētas vairākas viedās drošības sistēmas, kuru nav daudzos citos automobiļos. Tādas funkcijas kā frontālās sadursmes trieciena mazināšanas palīgsistēma un automātiskās tālās gaismas sniedz aizsardzību katrā braucienā.

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (FCM)

Automātiski samazina tava automobiļa braukšanas ātrumu

Šī viedā drošības sistēma ne tikai ievēro priekšā braucošos automobiļus, tai ir arī gājēju aizsardzības sistēma. Tādējādi, ja pastāv iespēja iekļūt sadursmē ar kādu no tiem, sistēma automātiski samazina automobiļa braukšanas ātrumu.

AUTOMĀTISKĀS TĀLĀS GAISMAS (AHB)

Pārslēdz gaismas tavā vietā

Lai atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas tiek pārslēgtas uz tuvajām, tiklīdz tiek konstatēts pretimbraucošs automobilis. Kad tas ir pabraucis garām, sistēma atkal ieslēdz tālās gaismas. Noņem rokas no stūres, lai tās atkal pārslēgtu manuāli.

RISE (PASTIPRINĀTA TRIECIENU MAZINĀŠANAS EVOLŪCIJA) VIRSBŪVE

Automobilis ar bruņām

Space Star ir uzbūvēts, izmantojot mūsu uzlaboto pastiprinātas triecienu mazināšanas evolūcijas (RISE) virsbūvi. Šī augstas izturības tērauda struktūra absorbē un izkliedē trieciena enerģiju no visām pusēm, tā arī vienlaikus ievērojami mazina automobiļa virsbūves kopējo svaru.

7 SRS GAISA DROŠĪBAS SPILVENU SISTĒMA

Drošības spilveni autovadītājam un pasažieriem

Space Star ir aprīkots ar septiņu SRS gaisa drošības spilvenu sistēmu. Sistēma iekļauj priekšējos gaisa drošības spilvenus, priekšējos sānu gaisa drošības spilvenus, aizkaru tipa gaisa drošības spilvenus un pat autovadītāja ceļu gaisa drošības spilvenu, lai visi automobilī sēdošie būtu aizsargāti.

PALĪGMEHĀNISMS BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KALNĀ (HSA)

Viegla braukšanas uzsākšana kalnā

Palīgmehānisms braukšanas uzsākšanai kalnā būtiski atvieglo braukšanas uzsākšanu uz slīpuma. Tas notur aktivizētas bremzes līdz divām sekundēm, kamēr nospiežat gāzes pedāli. Tādējādi nav jāsatraucas, ka automobilis ripos atpakaļ.

PRIEKŠSPRIEGOTĀJI

Automātiski nospriego drošības jostas

Priekšējo drošības jostu priekšspriegotāji sadursmes gadījumā automātiski nospriego drošības jostas, lai palīdzētu noturēt autovadītāju un priekšā sēdošo pasažieri. (Dubultais priekšspriegotājs autovadītājam un parastais priekšspriegotājs priekšā sēdošajam pasažierim ir pieejams papildaprīkojumā.)

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (ASC)

Automātiska bremzēšana uz slidena ceļa

Uz bīstamām ceļa virsmām vai brīžos, kad automobilis saslīd pēkšņi veikta manevra dēļ, automātiski ieslēdzas bremzes. Lai automobili nostabilizētu vēl vairāk, vienlaikus tiek samazināta dzinēja jauda.

ABS AR EBD

Saglabā kontroli bremzējot

Space Star ir aprīkots ar pretbloķēšanas sistēmu visiem četriem riteņiem (ABS). Tādējādi netiek pieļauta riteņu bloķēšanās ārkārtas bremzēšanas gadījumā, ļaujot autovadītājam saglabāt kontroli pat uz slideniem ceļiem. Papildfunkcija ‒ elektroniskā bremzēšanas spēka sadale (EBD) ‒ sadala bremzēšanas spēku uz visiem četriem riteņiem, tādējādi uzlabojot automobiļa bremzēšanas efektivitāti.

RIEPU SPIEDIENA UZRAUDZĪBAS SISTĒMA (TPMS)

Esi informēts par spiedienu riepās

Ir ļoti svarīgi braukt ar automobili, kura riepās ir atbilstošs spiediens. Ja automobilim ir TPMS, sensori sistēmā izmēra spiedienu riepās un temperatūru un nosūta datus uz vadības bloku. Ja tiek konstatēts, ka spiediens riepās ir zemāks nekā normālais, instrumentu displejā iedegas brīdinājuma gaisma.

JOSLAS MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Ja sāksi dreifēt, automobilis ziņos par to

Ja tavs automobilis izbrauc no joslas, bet neesi ieslēdzis pagrieziena rādītāju, šī viedā funkcija uzskatīs, ka neapzināti esi sācis dreifēt. Tad tiks ieslēgts skaņas signāls, bet instrumentu panelī iedegsies brīdinājuma gaisma.