Mitsubishi OUTLANDER

OUTLANDER.

Ietilpīgais un universālais SUV

 

Cena sākot no

26 990 €!

OUTLANDER. Sagatavojieties sajūsmai

Pateicoties pielāgojamam sēdvietu izkārtojumam, kas paredzēts lielākam pasažieru skaitam vai papildu kravai, un iespaidīgam benzīna dzinējam, šis SUV ir vienlīdz labi piemērots kā pilsētai, tā laukiem.

Uz ceļa

Iepazīstinām ar jaunākās paaudzes OUTLANDER SUV modeli. Neatkarīgi no tā, vai esat ikdienas braucienā vai dziļi lauku apstākļos, Outlander ir daudzpusīgs un pilnībā sagatavots.

BEZCEĻU BRAUKŠANAS SPĒJAS

Gatavs piedzīvojumiem

OUTLANDER izceļas ar izturīga apvidus automobiļa cienīgu veiktspēju, kā arī iespaidīgu paātrinājumu un atsaucīgu vadāmību. Lai arī kurp jūs dotos, jums būs iespēja izbaudīt nākamās paaudzes apvidus automobiļa priekšrocības.

MIVEC BENZĪNA DZINĒJS

Iespaidīga degvielas ekonomija

Modernais 2.0 litru MIVEC benzīna dzinējs ir jaudīgs un ar augstuveiktspēju, kas tajā pat laikā nodrošina ekonomisku degvielas patēriņu.

360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Auto novietošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša

Auto novietošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša
Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā.

ELEKTRISKĀ STĀVBREMZE AR AUTOHOLD FUNKCIJU

Ērti lietojama rokasbremze

Vienkārši pavelciet slēdzi uz augšu, lai pielietotu stāvbremzi, vai nospiediet to uz leju, lai atbrīvotu to. Ja aktivizēta Autohold funkcija, automobilis paliks stāvot arī tad, ja atlaidīsiet bremžu pedāli. Nospiežot akseleratora pedāli, bremzes tiek atbrīvotas.

KRUĪZA KONTROLE

Komfortabli pārbraucieni

Kruīza kontrole saglabā nemainīgu iestatīto ātrumu, kas ļauj vadītājam komfortabli justies pat garos pārbraucienos, jo nav nepieciešamība turēt nospiestu akseleratora pedāli.

APSILDĀMS VĒJSTIKLS

Laba redzamība vienā mirklī

Laba redzamība vienā mirklī. Sildelementi vējstiklā atbrīvo to no apmiglojuma vai ledus, nodrošinot labu redzamību daudz īsākā laikā, nekā izmantojot sildītāju. Perfekts risinājums aukstajiem ziemas rītiem.

Ārējais dizains

Stingra, spēcīga stāja liecina par nepārspējamu izsmalcinātību, izturību un veiktspēju. Ikkatra OUTLANDER detaļa no priekšpuses līdz pat aizmugurei iemieso nesalīdzināmu apvidus automobiļa braukšanas prieku.

IZTEIKSMĪGAS VIRSBŪVES FORMAS

Izskats, ko nevar nepamanīt

Izskats, ko nevar nepamanīt
Stingra, spēcīga stāja liecina par nepārspējamu izsmalcinātību, izturību un veiktspēju. Ikkatra OUTLANDER detaļa no priekšpuses līdz pat aizmugurei iemieso nesalīdzināmu apvidus automobiļa braukšanas prieku.

HI-REDZI TĀLĀK

LED priekšējie lukturi

LED priekšējie lukturi ar automātisku augstuma regulēšanas funkciju nodrošina pareizi izgaismotu ceļu, tādējādi uzlabojot redzamību diennakts tumšajā laikā, kas savukārt palielina drošības līmeni.

VEIKTSPĒJAS UN DROŠĪBAS APVIENOJUMS

Dynamic Shield

Jaunā priekšas dizaina koncepcija „Dynamic Shield” (“Dinamiskais Vairogs”) atspoguļo formas un funkcionalitātes vienotību. Priekšas dizaina elementi ne tikai akcentē OUTLANDER jaudu un veiktspēju, bet arī pilda aizsargfunkciju sadursmes gadījumā.

AUTOMĀTISKAS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS

Ērta bagāžas novietošana

Ar elektroniski vadāma mehānisma palīdzību ir iespējama automātiska bagāžas nodalījuma durvju atvēršana un aizvēršana. Vadītājs to var izdarīt pat neizkāpjot no automobiļa, vienkārši nospiežot uz priekšējā paneļa novietoto slēdzi.

LABA REDZAMĪBA JEBKUROS APSTĀKĻOS

Lietus sensors

Sensoriem uztverot mitrumu ,automātiski tiek aktivizēti vējstikla tīrītāji.

ATSLĒDZIET AUTOMOBILI, TIKAI PIETUVOJOTIES TAM

Bezkontakta vadības sistēma (Keyless)

Neizņemot atslēgas no somas vai kabatas, nospiediet pogu priekšējo durvju vai bagāžas nodalījuma durvju ārpusē, lai atslēgtu vai aizslēgtu visas durvis. Lai iedarbinātu dzinēju vienkārši nospiediet uz priekšējā paneļa esošo pogu.

PIEKABES VILKŠANA

Iespaidīga veiktspēja

Ar OUTLANDER, kas aprīkots ar benzīna dzinēju, var vilkt līdz 1600 kg smagu piekabi.

Plaša telpa un komforts

OUTLANDER ieskauj jūs un jūsu pasažierus komfortā. Pat visgarākajos pārbraucienos komfortu garantē plašs salons un ērti sēdekļi, kuros ir vieta līdz septiņiem cilvēkiem, kā arī augstākās kvalitātes materiāli, tostarp, īsta āda.

PADOMĀTS PAR IKVIENU

Ietilpīgs salons

Lielās aizmugurējās durvis atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu, un aizmugurē ir pietiekami daudz vietas kājām un virs galvas. Turklāt septiņvietīgajā konfigurācijā pietiek vietas visai ģimenei vai pat minifutbola komandai.

UZŅEM NEIZJAUKTUS KALNU DIVRITEŅUS

Pielāgojams kravas nodalījums

Otrās un trešās rindas sēdekļu izkārtojuma iespējas ļauj pārvadāt gandrīz jebkuru pasažieru kombināciju. Ar paceltiem trešās rindas sēdekļiem Jums ir pieejama iespaidīga 781 litra bagāžas telpa. Nolokot trešās rindas sēdekļus uz leju, Jūs iegūsiet milzīgu – 1608 litru – kravas telpu. Tā ir tik līdzīga alai, ka varat teju sadzirdēt savu atbalsi.

360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Redzi auto no visām pusēm

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

PAPILDUS KOMFORTS

Komforts gan īsos, gan garos pārbraucienos

Ērti auduma vai ādas apdares sēdekļi ļauj nenogurt pat tālos pārbraucienos. Papildu komfortu nodrošina priekšējo sēdekļu apsildes funkcija un vadītāja sēdekļa elektriska regulēšanas iespēja.

GŪSTIET JAUNU PIEREDZI

Smartphone Link Display Audio (SDA)

Dodieties kur un kad vēlaties. Atklājiet jaunas vietas un jaunu mūziku. Smartphone-link Display Audio (SDA) palīdz Jums rast šādus mirkļus. Jūs varat ievadīt kartes iestatījumus, mūzikas atskaņošanu un zvanus, izmantojot tikai balsi – daudz patīkamākam un drošākam braucienam.

ĒRTA FUNKCIJU KONTROLE

Multifunkcionāls stūres rats

Uz multifunkcionālā stūres rata ir novietoti kruīza kontroles, audio un tālruņa vadības (ar BLUETOOTH) slēdži, kas braukšana padara ne tikai komfortablāku, bet arī krietni drošāku, jo nav nepieciešamības novērsties no ceļa.

Jūsu drošība ir pirmajā vietā

Outlander ir izstrādāts domājot par drošību. Auto ir  aprīkots ar inovatīvām tehnoloģijām, kas jau ietilpst standarta aprīkojumā, lai aizsargātu ne tikai jūs, bet arī pašažierus un un citus ceļu satiksmes dalībniekus.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (ACC)

Drošāks pat sadursmes gadījumā

Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties. Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (ACC)

Palīdz saglabāt drošu distanci

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

JOSLU ŠĶĒRŠOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Auto pabrīdinās par novirzīšanos no braukšanas joslas

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ (RCTA)

Brauciet atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī iedegas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

NEJAUŠAS AKSELERĀCIJAS NOVĒRŠANAS SISTĒMA (UMS)

Auto novietošana ir kļuvusi ērtāka

Lai palīdzētu novērst sadursmi, novietojot automobili stāvvietā, atskan skaņas signāls un uz displeja parādās brīdinājums, kad priekšējie vai aizmugurējie sensori konstatē tuvumā esošu šķērsli. Tiek kontrolēta arī dzinēja jauda, ja jūs nejaušības dēļ pēkšņi strauji palielināt ātrumu.

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLES SISTĒMA (ASC)

Pat ja jūs paslīdēsiet, auto to nedarīs

Pat ja jūs paslīdēsiet, auto to nedarīs
Ja sistēma konstatē aizmugurējo riteņu izslīdēšanu, ārējais priekšējais ritenis tiek piebremzēts, lai atgrieztu automobili tā izejas pozīcijā. Ja sānslīde tiek konstatēta priekšējiem riteņiem, tad tiek piebremzēts iekšējais aizmugurējais ritenis, lai izlīdzinātu automobiļa gaitu.

PALĪGSISTĒMA KUSTĪBAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ (HSA)

Nekādas ripošanas atpakaļ

Uzsākot kustību kāpumā, palīgsistēma pietur bremzes vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas, tādējādi neļaujot automobilim ripot atpakaļ.

7 GAISA DROŠĪBAS SPILVENI

Aizsardzība ikvienam

Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.
PAAUGSTINĀTAS TRIECIENIZTURĪBAS VIRSBŪVE (RISE)

Droši pasargāts salons

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE garantē augstāku vadītāja un pasažieru drošības līmeni sadursmes gadījumā. RISE virsbūves īpaši veidotā struktūra absorbē un izkliedē trieciena enerģiju, kas, savukārt, samazina traumu gūšanas risku.