L200
Īpaši izturīgs

Cena sākot no

27 890 €

Jaunais L200 modelis. Tas nav parasts kravas pikaps.

Šī pikapa izskatā itin viss liecina par izturību – no radiatora režģa līdz bagāžas nodalījuma durvīm.

Braukšana

Sajūtiet jaudu. Sajūtiet vadāmību. Sajūtiet jaunu komforta līmeni, kas pieejams pilnīgi jaunā automobiļu klasē. L200 mainīs Jūsu uzskatus par iespēju nokļūt no vienas vietas citā.

SUPER SELECT 4WD-II SISTĒMA

Pārliecinoša vadāmība visos apstākļos

L200 ir aprīkots ar Mitsubishi leģendāro pilnpiedziņas sistēmu Super Select 4WD-II, un vienmēr ir gatavs jebkam. Šī izcili mūsdienīgā pilnpiedziņas braukšanas sistēma kontrolē katram ritenim piemēroto jaudu un bremzēšanu, lai panāktu maksimālu stabilitāti un vilcējspēku uz jebkādām ceļa virsmām. Selektora grozāmais slēdzis centrālajā konsolē ļauj pārslēgt dažādus uzstādījumus. Izvēlieties 2H normāliem ceļiem vai 4H skarbiem ceļiem – uzstādījumus var mainīt braukšanas laikā ar ātrumu līdz 100 km/h. Kad ceļa apstākļi kļūst skarbi vai nonākat bezceļu apvidū, apturiet automobili un ieslēdziet 4HLc vai 4Llc uzstādījumu.

Uzziniet, kā darbojas Super Select 4WD-II

L200
NORMĀLIEM CEĻA APSTĀKĻIEM
SKARBIEM UN BĪSTAMIEM CEĻA APSTĀKĻIEM
SLIDENĀM UN NELĪDZENĀM VIRSMĀM
L200
KALNIEM, DUBĻIEM, SMILTĪM, UN DZIĻAM SNIEGAM

Režīms: 2H

2Н (aizmugurējā piedziņa, tiešais pārnesums)

Ideāli piemērots braukšanai pilsētā un pa ātrgaitas šosejām. Aizmugurējās piedziņas režīms nodrošina vienmērīgu automobiļa gaitu un degvielas ekonomiju.

OFF-ROAD REŽĪMS

Lielāka jauda, kad tā ir nepieciešama

Uzlabojiet L200 vilcējspēku vēl vairāk ar bezceļu režīma selektora slēdzi. Tikai nospiediet pogu, līdz vajadzīgais režīms parādīsies instrumentu paneļa multiinformācijas displejā. Izvēlieties uzstādījumus Gravel (Grants), Mud/snow (Dubļi/ sniegs), Sand (Smiltis) vai Rock (Akmeņi).

HILL DESCENT CONTROL

Jūtieties droši uz stāvām nogāzēm

Jātiek lejā pa viltīgu nogāzi? Ieslēdziet Hill Descent Control (slēdzis atrodas tieši zem 4WD selektora grozāmā slēdža). L200 automātiski iedarbinās bremzes, lai uzturētu pašreizējo braukšanas ātrumu. Līdz ar to varēsiet koncentrēt visu uzmanību uz stūrēšanu, nedomājot par bremzēšanu.

PRIEKŠĒJĀS DISKU BREMZES

Uzlabota bremzēšanas efektivitāte

Modeļi ar 18 collu riteņiem ir aprīkoti ar palielinātām priekšējām ventilētām disku bremzēm. Tās nodrošina labāku bremzēšanas efektivitāti. Tas ir tikai vēl viens no līdzekļiem, kā jaunā modeļa L200 droši stājas pretī visdažādākajiem pārbaudījumiem.

6 ĀTRUMU AUTOMĀTISKĀ ĀTRUMKĀRBA

Pārslēdzies vielgli uz Sporta režīmu

Pateicoties optimizētajiem augstākajiem pārnesumu diapazoniem, uzlabota degvielas ekonomija, un motora darbība ir apbrīnojami klusa, arī braucot lielos ātrumos. Bet, ja ir vajadzīga totāla kontrole, Sporta režīms ļauj pārslēgt pārnesumus uz augšu vai uz leju ar vieglu sviras nospiešanu

6 ĀTRUMU MANUĀLĀ ĀTRUMKĀRBA

Izvēlies pats, kad pārslēgt

Ja izvēlaties manuālo pārnesumkārbu, tad visos braukšanas apstākļos varēsiet izmantot sešu ātrumu vadības priekšrocības. Vienmērīgu un vienkāršu pārslēgšanos nodrošina robusts ātrumu pārslēgs kombinācijā ar vieglu sajūga darbību.

2.2 LITRE TURBO DĪZEĻDZINĒJS

Spēcīgs un ekonomisks dzinējs

Pateicoties vieglam alumīnija dzinēja blokam un augstas precizitātes common-rail tiešās iesmidzināšanas sistēmai, šis dzinējs nodrošina ļoti efektīvu degvielas patēriņu, zemas CO2 emisijas, kā arī dinamisku jaudu un augstu griezes momentu, kas noder gan darba, gan atpūtas braucieniem.

UZLABOTA PIEKARE

Izlīdzina ceļa negludumus

Priekšgalā automobilis aprīkots ar izturīgu dubultas dakšas amortizatoru ar vītām atsperēm un stabilizējošu stieni, bet aizmugurē – plakanatspere virs ass. Ieguvums ir stabila, komfortabla gaita arī visskarbākajos apvidos.

Ārējais dizains

Priekšējais radiatora režģis, motora pārsegs un bampers piešķir L200 no tērauda bloka izkaltas skulptūras izskatu. Taču tam piemīt, kas vairāk nekā tikai iespaidīgs izskats.

DYNAMIC SHIELD

Labāka aizsardzība, labāka stabilitāte

L200 jaunajā priekšgalā ir integrēts Mitsubishi dizainas koncepts “DINAMISKAIS VAIROGS”. Tas ne tikai izskatās iespaidīgi, bet arī nodrošina labāku aizsardzību gājējiem un automobiļa pasažieriem. Uzlabotā motora pārsega forma un zemāks slotiņu novietojums uz vējstikla uzlabo redzamību.

HI-TECH LED LUKTURI

Labāks apgaismojums visapkārt

Izcili efektīvie lielie kombinācijas lukturi ir vairāk izvirzīti uz ārpusi uz priekšējā bampera, lai labāk apgaismotu ceļu priekšā. Arī aizmugurē lielie kombinācijas lukturi vairāk izvirzīti uz ārpusi no virsbūves. Tie arī ātrāk reaģē, lai aizmugurē braucošo automobiļu vadītāji momentā varētu pamanīt bremzēšanu. Sānu pagriezienu lukturi (indikatori) uz durvju spoguļu ārējām malām brīdina velobraucējus, gājējus un citu automobiļu vadītājus par tūlīt gaidāmu šī automobiļa pagriezienu.

PIEVILCĪGAS KRĀSAS

Ārpus ikdienišķā

Jaunā priekšas dizaina koncepcija „Dynamic Shield” (“Dinamiskais Vairogs”) atspoguļo formas un funkcionalitātes vienotību. Priekšas dizaina elementi ne tikai akcentē OUTLANDER jaudu un veiktspēju, bet arī pilda aizsargfunkciju sadursmes gadījumā.

BAGĀTĪGA KRAVAS IETILPĪBA

Pārvadā smagākās kravas

Viegli iekraujamais kravas nodalījums ir nostiprināts, lai izturētu dažādus negludumus un triecienus. L200 universālo pielietojumu nodrošina spēja pārvadāt dažādu veidu kravas, tāpēc tas ir ideāli piemērots darbam, saimniecības darbiem vai nedēļas nogales izbraukumiem dabā.

ELEKTRISKI SPOGUĻI AR SĀNU PAGRIEZIENU LUKTURIEM

Brīdiniet citus par gaidāmo pagriezienu

Elektriskie durvju spoguļi ir aprīkoti ar nolocīšanas funkciju, lai tos varētu droši pielocīt, novietojot automobili stāvvietā. Sānu pagriezienu lukturis (indikators) uz to ārējām malām brīdina citu automobiļu vadītājus, velobraucējus un gājējus par tūlīt gaidāmu šī automobiļa pagriezienu.

BAGĀTĪGA KRAVAS IETILPĪBA

Izturīgs un elegants

Iepazīstiet detaļas, kas padara jauno L200 modeli tik pievilcīgu un praktisku.

Iepazīstiet detaļas, kas padara jauno L200 modeli tik pievilcīgu un praktisku
BEZKONTAKTA DURVJU ATVĒRŠANAS UN DZINĒJA IEDARBINĀŠANAS SISTĒMA

Ērti un droši

Bezkontakta s sistēma ļauj aizslēgt un atslēgt durvis, vienkārši nospiežot pogu uz durvju roktura. Engine Start System (Motora iedarbināšanas sistēma) ļauj iedarbināt un izslēgt motoru, nospiežot motora slēdzi, tātad var iekāpt L200 automobilī un iedarbināt to bez atslēgas palīdzības.

Salons

L200 iekšienē atradīsiet tādas īpašības, kas it  kā nebūtu sagaidāmas pikapā, – plašu vadītāja kabīni, augstas kvalitātes sēdekļus un labu skaņas izolāciju klusai, komfortablai braukšanai.

CENTRĀLAIS PANELIS UN KONSOLE

Viss vadītāja ērtībai

Uz instrumentu paneļa skulpturētais centrālais panelis un savienojošā konsole rada drīzāk jaudīga apvidus auto, nevis pikapa iespaidu. Centrālajā panelī arī atrodamas daudzas iebūvētās vadības ierīces – viss ērti aizsniedzams.

KOMFORTABLA KABĪNE

Maigs pieskāriens

Lai uzlabotu komfortu un braukšanas prieku, grīdas konsole, centrālais roku balsts un durvju apdare ir polsterēti un nošūti ar dubultām vīlēm. Uzlabota arī skaņas izolācija un vibrāciju slāpēšana. Kabīnes pievilcību papildina augstais apdares līmenis un neuzkrītošais apgaismojums.

PRAKTISKS DIZAINS

Uzmanība pret detaļām

Tā kā mēs vienmēr pievēršam uzmanību detaļām, salonā atradīsiet daudzus praktiski noderīgus akcentus, tādus kā priekšējie un aizmugures viedtālruņu turētāji, USB uzlādes porti un bagātīgi glabāšanas nodalījumi personīgajām mantām.

BAGĀTĪGS PLAŠUMS

Savā klasē labākais kabīnes izmērs

Vienvietīgā kabīne ir gaiša un plaša, tajā ir daudz vietas kājām. Ja izvēlēsieties dubultās kabīnes versiju, iegūsiet šajā klasē labāko platību un vietu vēl trim pasažieriem komfortablai braukšanai.

INSTRUMENTU PANELIS

Spožākas, skaidrākas vadības ierīces

Spidometra un tahometra skalām uzlabots kontrasts un grafika, lai tās būtu vieglāk nolasāmas. Starp šīm skalām atrodas pilnkrāsu LCD multiinformācijas displejs, kurā sniegta informācija, 4 riteņu piedziņas statuss un drošības brīdinājumi.

MITSUBISHI MULTI COMMUNICATION SYSTEM (MMCS)

Saņem precīzas norādes

Ar multifunkcionālās navigācijas sistēmas skārienjutīgā displeja palīdzību iespējams kontrolēt audio sistēmas iestatījumus, turklāt displejs kalpo arī kā atpakaļskata kameras ekrāns.

UZLABOTS SĒDEKĻU DIZAINS

Komforts visos braucienos

Sēdekļi izstrādāti tā, lai tie ērti piekļautos ķermenim. Tie nodrošina platu atbalstu pleciem, labāku atbalstu sāniem un dziļāku centru maksimālam muguras atbalstam. L200 ir pieejama arī elektroniska regulēšana vadītāja sēdeklim un priekšējo sēdekļu apsilde, kā arī sēdekļu ādas apdare kā izvēles aprīkojums.

ĒRTA FUNKCIJU KONTROLE

Multifunkcionāls stūres rats

Uz multifunkcionālā stūres rata ir novietoti kruīza kontroles, audio un tālruņa vadības (ar BLUETOOTH) slēdži, kas braukšana padara ne tikai komfortablāku, bet arī krietni drošāku, jo nav nepieciešamības novērsties no ceļa.

Drošība

L200 ir ieguvis ilgu un stabilu reputāciju kā uzticams, izturīgs vieglais komerciālais automobilis. Jaunā modeļa L200 ir bagātīgi aprīkots ar inteliģentām funkcijām, kas uzlabo pasažieru un vadītāja drošību vēl augstākā līmenī.

NEJAUŠAS AKSELERĀCIJAS NOVĒRŠANAS SISTĒMA (UMS)

Bez nejaušībām

Lai palīdzētu novērst sadursmi, novietojot automobili stāvvietā, atskan skaņas signāls un uz displeja parādās brīdinājums, kad priekšējie vai aizmugurējie sensori konstatē tuvumā esošu šķērsli. Tiek kontrolēta arī dzinēja jauda, ja jūs nejaušības dēļ pēkšņi strauji palielināt ātrumu.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BSW)

Drošāka pagriezienu veikšana un joslu maiņa.

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja kāds transportlīdzeklis tiek uztverts, kad ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, indikators attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls.

360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Auto novietošana stāvvietā, bez problēmām.

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas klajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā.

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS BREMŽU SISTĒMA (FCM)

Papildus drošība

Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties. Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību.