ECLIPSE CROSS

Dodies piedzīvojumos

ar Eclipse Cross

 

Cena sākot no

25 900 €

Gatavs aktīvam braucienam.

Jaudīgs SUV, kas apvienojumā ar izciliem bezceļnieka ciltsrakstiem, sneidz neatkārtojamu braukšanas pieredzi.

Izaicinājums

Nav iespējams paredzēt, kas notiks aiz nākamā līkuma. Pa bezceļiem vai sniegotos apstākļos S-AWC (Super-All Wheel Control) nodrošina optimālu jaudas un bremzēšanas sadalījumu starp visiem riteņiem. Tas nodrošina izcilu stabilitāti un kontroli.

2WD AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (AYC)

Labāka saķere ar ceļu

Ar Mitsubishi Motors patentēto aktīvo stabilitātes kontroli (AYC), kas izmanto bremzes, lai optimāli sadalītu piedziņu starp labās un kreisās puses riteņiem. Pat tad, ja sniega klātā līkumā pēkšņi ir jābremzē vai strauji nospiežat akseleratora pedāli, jūs saglabājat kontroli pār automašīnu bez papildu stūrēšanas.

HEAD UP DISPLAY (HUD) UN SKĀRIENJUTĪGAIS PALIKTNIS

Esi vairāk informēts

Visa svarīgākā informācija projekcijas ekrānā tiek uzrādīta pilnā krāsu gammā tieši virs mērinstrumentu paneļa ērtākai pārskatīšanai. Jūs varat regulēt attēla spilgtumu un ekrāna augstumu atbilstoši savām vēlmēm un diennakts laikam. Ekrāns izbīdās vai nolokās, kad ieslēdzat vai izslēdzat aizdedzi.

AUTO STOP AND GO SYSTEM (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G) samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, automātiski izslēdzot dzinēju, kad automobilis stāv, piemēram, pie luksofora. Tiklīdz tiek atlaists bremžu pedālis, dzinējs nekavējoties tiek iedarbināts, un jūs varat turpināt ceļu.

TIEŠĀS IESMIDZES TURBO DZINĒJS

Vairāk jaudas no katra degvielas piliena

Jaunais Mitsubishi dzinējs ar 1.5l motora darba tilpumu un turbokompresoru ģenerē jaudu un iespaidīgus degvielas ietaupījumus. Kad ir nepieciešams pāatrinājums, tad auto reaģē atsaucīgi (0-100km/h 10 sekundēs).

 
360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Auto novietošana stāvvietā, bez problēmām.

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

S-AWC (SUPER ALL WHEEL CONTROL)

Labāka saķere ar ceļu

S-AWC dod vadītājam pārliecību jebkuros ceļa apstākļos, apvienojot elektroniski kontrolēto 4WD sistēmu ar Mitsubishi Motors patentēto aktīvo stabilitātes kontroli AYC, kas izmanto bremzes, lai optimāli sadalītu piedziņu starp labās un kreisās puses riteņiem. Pat tad, ja sniega klātā līkumā pēkšņi ir jābremzē vai strauji nospiežat akseleratora pedāli, jūs saglabājat kontroli pār automašīnu bez papildu  stūrēšanas. S-AWC atkarībā no ceļa apstākļiem pielāgo bremzēšanu ar aizmugurējā diferenciāļa palīdzību, tādējādi izlīdzinot automobiļa gaitu. Indikators mērinstrumentu panelī informē jūs par S-AWC sistēmas statusu. Atkarībā no ceļa apstākļiem varat izvēlēties režīmus – AUTO, SNOW vai GRAVEL, lai braukšana līkumos, taisnā trajektorijā un manevrētspēja uz slideniem ceļiem būtu precīza un droša.

AUTO REŽĪMS

AUTO REŽĪMS

SNOW REŽĪMS

SNOW REŽĪMS

Gravel režēms

GRAVEL REŽĪMS

Nodrošina uzticamu 4WD sistēmas darbību dažādos ceļa apstākļos.
AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (ASC)

Saglabā distanci automātiski

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

.

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (ASC)

Pat ja jūs paslīdēsiet, auto to nedarīs

Ja riteņi, braucot līkumā vai uz slidenas virsmas, zaudē saķeri, ASC sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un uz attiecīgo riteni pielieto bremžu spēku, lai palīdzētu saglabāt kontroli un novērstu izslīdēšanu.

Ārējais dizains

Jaudīgs SUV ar izciliem bezceļnieka ciltsrakstiem.

DINAMISKAIS VAIROGS

Drošības un jaudas sintēze

Mitsubishi automobiļiem raksturīgo priekšdaļu sauc “Dinamiskais Vairogs” (“Dynamic Shield”). Tas ne vien izceļ automobiļa priekšdaļu ar efektīgām formām, bet arī uzlabot tā aerodinamiku.

SMALKI IZSTRĀDĀTA VIRSBŪVES FORMA

Eleganti slīdiet pa pilsētas ielām

Aerodinamiskā forma un šķautņainās līnijas ne vien uzlabo “Eclipse Cross” izskatu, bet arī ļauj auto eleganti pārvietoties pa pilsētas ielām un doties bezceļu apstākļos.

DIVDAĻĪGS AIZMUGURĒJAIS LOGS

Netraucēts skats uz aizmuguri

Lai gan “Eclipse Cross” ir stāvs aizmugurējais logs, tomēr unikālais, divdaļīgais bagāžas nodalījuma logs nodrošina netraucētu skatu uz aizmuguri. Un tam netraucē arī aizmugurējie galvas balsti – tiem ir īpaši veidots zems profils, kas vienlaikus nodrošina ērtu galvas atbalstu.

PIEVILCĪGAS KRĀSAS

Pilnīgi jauns krāsas tonis

Eclipse Cross ir pieejams dažādos dinamiskos krāsas toņos, tostarp “Red Diamond” ar metālisku apdari. Vai arī – kādēļ neizvēlēties pērļu krāsu, kas mainās atbilstoši skata leņķim?

Salons

Katra sportiskā vadības paneļa detaļa ir pārdomāta, lai brauciens būtu patīkams un komfortabls. Tūlītējā un precīzā auto reakcija uz vadītāja darbībām liek justies pārliecinātam un izjust kontroli pār mašīnu.

Salons
ĀRĒJAIS DIZAINS

Jūsu ērtībām pielāgots salons

Lai pilnveidotu salonu, “Eclipse Cross” izveidē pielietojām koncepciju “Horizontālās ass” (“Horizontal Axis”). Tas nozīmē, ka instrumentu paneļa dizainā ir vairāk horizontālā līmenī izkārtoti mērinstrumenti, ļaujot visu vieglāk saskatīt un lieki nenovērst skatu no ceļa.

ĒRTAS SĒDVIETAS

Izbaudiet komfortu un ērtības

Braukšanas prieku gūst ikviens pasažieris plašajā salonā, kurā izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli. Ērtie sēdekļi ar atbalstošajiem polsteriem un plašā vieta kājām ļauj visiem braucējiem justies patīkami pat garākos pārbraucienos. Salonā pietiks vietas pat 5 pieaugušajiem.

SMARTPHONE LINK DISPLAY AUDIO SISTĒMA (SDA)

Paplašiniet savu pasauli

Smartphone Link Display Audio sistēma atļauj integrēt jūsu ierīci izmantojot Android Auto vai Apple CarPlay. Tas nozīmē, ka variet izmantot Spotify, Google Maps* un citas jūsu iecienītākās aplikācijas. Jūs varat ievadīt kartes iestatījumus, mūzikas atskaņošanu un zvanus, izmantojot tikai balsi – daudz patīkamākam un drošākam braucienam.

JUMTA LŪKA

Nepalaid garām neko

Modernā un dubultā jumta lūka rada patīkamu atmosfēru autovadītājam un visiem pasažieriem. Katrs saulessargs ir regulējams atsevišķi, lai ļautu salonā ieplūst patīkamai saules gaismai.

Drošība

Augsta līmeņa drošības tehnoloģijas, ieskaitot inteleģento sensoru, kas pārbauda apkārtni un brīdina briesmām, palīdz Eclipse Cross nodrošināt augsta līdzmeņa visās jomās.

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS BREMŠU SISTĒMA (FCM)

Drošāk ar papildus uzraudzību

Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību. Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE (ACC)

Palīdz ieturēt drošu distanci

Ar radara palīdzību saglabā uzstādīto distanci no jūsu automobiļa līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim uzlabotai drošībai un jūsu sirdsmieram. Novērš autovadītāja uztraukumus, it īpaši satiksmes sastrēgumos un uz lielceļiem.

JOSLU ŠĶĒRŠOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Ja šķērsosiet līniju, auto brīdinās

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu.

AUTOMĀTISKAS TĀLĀS GAISMAS (AHB)

Pārslēgs gaismas jūsu vietā

Lai uzlabotu drošību, komfortu un atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz tuvajām gaismām, ja priekšā tiek uztverts transportlīdzeklis, pēc tam automātiski pārslēdzas uz tālajām gaismām, pretī braucošajam transportlīdzeklim aizbraucot.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BSW)

Vairāk nebūs neredzamo zonu!

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja kāds transportlīdzeklis tiek uztverts, kad ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, indikators attiecīgās puses ārējā atpakaļskata spogulī sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls.

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ (RCTA)

Atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī iedegas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

360 GRĀDU APKĀRTSKATA KAMERA

Redziet auto no dažādiem leņķiem

Automobiļa priekšā, sānos un aizmugurē novietoto kameru uzņemtos attēlus (tai skaitā panorāmas skatu) iespējams apskatīt dažādās kombinācijās, lai redzētu, kas atrodas aklajās zonās, un atvieglotu automobiļa novietošanu stāvvietā. Automobilis ekrānā var tikt attēlots 7 krāsās pēc jūsu izvēles.

.

AKTĪVĀ STABILITĀTES KONTROLE (ASC)

Stabils auto

Ja riteņi, braucot līkumā vai uz slidenas virsmas, zaudē saķeri, ASC sistēma automātiski pielāgo dzinēja jaudu un uz attiecīgo riteni pielieto bremžu spēku, lai palīdzētu saglabāt kontroli un novērstu izslīdēšanu.

.

(ASC)PALĪGSISTĒMA BRAUKŠANAS UZSĀKŠANAI KĀPUMĀ (HSA)

Braukšana stāvumā, bez rokasbremzes

Uzsākot braukšanu kāpumā, HSA sistēma neļauj automobilim ripot atpakaļ, kad atlaižat bremžu pedāli, saglabājot bremžu spiedienu vēl aptuveni divas sekundes, līdz tiek nospiests akseleratora pedālis.

PAAUGSTINĀTAS TRIECIENIZTURĪBAS VIRSBŪVE RISE

Radīts, lai aizsargātu Tevi!

Paaugstinātas triecienizturības virsbūve RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) īpaši veidotā struktūra asorbē un izkliedē trieciena enerģiju sadursmes gadījumā, tādējādi samazinot traumu gūšanas risku.

SEPTIŅI DROŠĪBAS SPILVENI

Aizsardzība automašīnā ikvienam

Sadursmes gadījumā, lai jums un pašažieriem nodrošinātu drošību, Eclipse Cross ir aprīkota ar 7 spilvenu drošības sistēmu. Priekšējie, sānu, aizkarveida un autovadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni avārijas gadījumā aizsargā jūs un jūsu pasažierus.