ASX

Jaunais ASX
Radīts piedzīvojumiem

 

Cena sākot no

20 990 €

Radīts piedzīvojumiem

Viegli novietot stāvvietā. Viegli braukt. Viegli iemīļot.

Uz ceļa

Šis glītais apvidus automobilis (SUV) ir pietiekami kompakts ērtai manevrēšanai pilsētas satiksmē, tomēr vienlaikus pietiekami liels, lai būtu praktisks. Uzlabotā elektroniskā 4WD sistēma nodrošina stabilu turēšanos uz ceļa visos apstākļos.

UZBRAUKŠANAS UN NOBRAUKŠANAS LEŅĶIS

Brauciens augstienēs

ASX virsbūves forma ir tā izstrādāta, lai tas varētu droši virzīties augšup stāvos pakalnos. Šī forma ļauj tam arī droši braukt lejup no slīpām nogāzēm.

LĀPSTIŅU PĀRSLĒGI

Viegla ātrumu pārslēgšana

Sportiskie F1 stila lāpstiņu pārslēgi uz stūres statņa ļauj pārslēgt pārnesumus ar vienkāršu nospiedienu. Līdz ar to rokas visu laiku paliek uz stūres, un automobiļa vadīšana ir drošāka.

AUTO STOP & GO SISTĒMA (AS&G)

Samaziniet degvielas patēriņu un emisijas

Automātiskā Stop & Go sistēma (AS&G) samazina degvielas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu, automātiski izslēdzot dzinēju, kad automobilis stāv, piemēram, pie luksofora. Tiklīdz tiek atlaists bremžu pedālis, dzinējs nekavējoties tiek iedarbināts, un jūs varat turpināt ceļu.

KRUĪZA KONTROLE

Vieglāka braukšana lielos attālumos

Kruīza kontrole ļauj automātiski uzturēt nemainīgu automobiļa ātrumu, visu laiku neturot kāju uz gāzes pedāļa. Tas nodrošina mierīgāku sajūtu tālos braucienos. Lai atceltu kruīza kontroli, vienkārši nospiediet bremžu pedāli.

TIEŠĀS IESMIDZES TURBO MOTORS

Ātri reaģējošs, tomēr ekonomisks

ASX ir aprīkots ar jaunizstrādātu 2,0 l 16 vārstu 4 cilindru MIVEC* līnijas motoru. Tas ir pieejams ar 5 pakāpju manuālo vai automātisko CVT ātrumkārbu. Abām versijām ir Auto Stop un Go funkcija. Tā nodrošina pietiekamu jaudu sportiskai veiktspējai, tomēr vieglākais alumīnija motoru bloks ļauj panākt labāku degvielas efektivitāti.

* Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control – inovatīvā vārstu intervālu noteikšanas elektroniskā vadības sistēma.

SUV IESPĒJAS

Bez pūlēm pārvar ātrumvaļņus

ASX piemīt visas apvidus automobiļa priekšrocības. Augstā vadītāja pozīcija ļauj tālāk pārredzēt ceļu priekšā. Augstais klīrenss ļauj vieglāk pārvarēt applūdušus ceļus, ātrumvaļņus un bedres.

Ārējais dizains

Ar jaunu dizainu, kurā izceļas LED priekšējo lukturu komplekts, izteiksmīgu radiatora režģi un spēcīgām virsbūves līnijām jaunā modeļa ASX ieguvis izskatu, kas noteikti piesaistīs uzmanību.

DYNAMIC SHIELD

Aizsardzība un sniegums vienuviet

Ar jaunu augšējo radiatora režģi un bamperu ASX priekšpuse ieguvusi vēl spēcīgākas apvidus automobiļa īpašības. Bet tas attiecas ne tikai uz izskatu. ASX priekšpuse ir aprīkota ar DINAMISKO VAIROGU – unikālu dizainu, kas nodrošina labāku aizsardzību gājējiem un pasažieriem. Savukārt slīpais motora pārsegs ļauj vieglāk saskatīt automobiļa stūrus – līdz ar to ir vēl vieglāk iebraukt stāvvietās un izbraukt no tām

HI-TECH LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Labākas gaismas priekšpusē un aizmugurē

Augsti efektīvie LED priekšējie lukturi, dienas braukšanas lukturi un miglas lukturi ir vairāk izvirzīti uz ārpusi, lai labāk apgaismotu ceļu ar intensīvu baltu gaismu. Aizmugurē jauni T-burta formas aizmugures lukturi, LED bremžu lukturi un pagrieziena signāli (indikatori) nodrošina labāku redzamību aizmugurē braucošajiem automobiļiem.

RED DIAMOND KRĀSA

Bagātīgāks, piesātinātāks sarkanais tonis

ASX ir pieejams dažādu dinamisku krāsu izvēlē, tostarp tiek piedāvāta jaunā 6 slāņu Red Diamond krāsa, kas piešķir bagātīgāku, piesātinātāku toni.

18 COLLU VIEGLMETĀLA DISKI

Iegūstiet sportisku noskaņu

ASX tagad ir pieejams ar jauna dizaina 18 collu diskiem. Tie ne tikai izskatās sportiski, bet arī riteņa rumba ir platāka nekā tradicionālajiem riteņiem, tātad ir mazāk gumijas starp automobili un ceļu. Tas nodrošina precīzāku stūrēšanu un labāku saķeri ar ceļu gan sausos, gan slapjos apstākļos.

ELEKTRISKĀ PANORĀMAS JUMTA LŪKA

Izbaudiet apkārtnes ainavas

Panorāmas jumta lūka ļauj gaismai bagātīgi ieplūst salonā. Tā arī nodrošina aizraujošu skatu vērošanu izbraucienos dabā. Vēl izteiksmīgāks salona dizaina akcents, kas rada rāma miera noskaņu, ir maigi klusināts LED nakts apgaismojums gar panorāmas jumta lūkas malu.

Mazs no ārpuses, liels iekšpusē

Tik kompaktam apvidus automobilim kā ASX salonā ir pārsteidzoši daudz vietas gan braucējiem virs galvas, gan pie kājām – ne tikai priekšējā, bet arī aizmugures sēdeklī. Komfortablais salons un iebūvētās tehnoloģijas ļaus ar prieku izbaudīt katru braucienu.

AR VIEDTĀLRUNI SAVIENOJAMA DISPLEJA AUDIOSISTĒMA (SDA)

Komforts visos braucienos

Sēdekļi ir izstrādāti maksimālam atbalstam. Tie tiek piedāvāti ar ādas apdari vai jaunu, īpaši izturīgu un mīkstu audumu melni/pelēkās krāsās. Var izvēlēties arī elektronisku regulēšanu vadītāja sēdeklim un priekšējo sēdekļu apsildi.

BAGĀŽAS NODALĪJUMS

Gatavs jebkādai bagāžai

Nodrošinot 406 litru* ietilpību, ASX izceļas ar vienu no lielākajiem bagāžas nodalījumiem savā segmentā, turklāt īpaši platā atvere atvieglo bagāžas iekraušanu. Salonā iespējams nolocīt aizmugurējos sēdekļus, atvēlot vairāk vietas kravai, turklāt aizmugurējā sēdeklī ir lūka garākam aprīkojumam, piemēram, slēpēm vai makšķerkātiem.

*ietver 13 litru zemgrīdas nodalījumu (ar riepu remonta komplektu).

NOLOKĀMI AIZMUGURĒJIE KRĒSLI

Īpaši garām kravām

Aizmugures sēdeklim ir 60:40 dalījums. Tātad var nolocīt nelielu tā daļu. Tas ļauj pārvadāt bagāžniekā velosipēdus, sērfojamos dēļus un citus īpaši garus priekšmetus, vienlaikus atstājot arī sēdvietas pasažieriem.

INFORMĀCIJAS DISPLEJS

Svarīga informācija vienā vietā

Informācijas displejs līdzās spidometram sniedz noderīgu braukšanas statistiku, piemēram, degvielas patēriņu, ārējo temperatūru un daudz ko citu. Displejs ir novietots, ka ar minimālu acu kustību jūsu redzeslokā nonāk visa svarīgā informācija.

SĒDEKĻU DIZAINS

Komforts visos braucienos

Sēdekļi ir izstrādāti maksimālam atbalstam. Tie tiek piedāvāti ar ādas apdari vai jaunu, īpaši izturīgu un mīkstu audumu melni/pelēkās krāsās. Var izvēlēties arī elektronisku regulēšanu vadītāja sēdeklim un priekšējo sēdekļu apsildi.

Uzlabotas drošības tehnoloģijas

Mitsubishi ir līderis automobiļu tehnoloģiju jomā jau kopš automobiļu būves uzsākšanas pirms vairāk nekā 100 gadiem. Mūsdienās visi mūsu automobiļi ir aprīkoti ar inteliģentām sistēmām, kas veicina braukšanas drošību un aizsargā vadītāju un pasažierus. 

FRONTĀLĀS SADURSMES NOVĒRŠANAS BREMŽU SISTĒMA (FCM)

Drošāk ar papildus uzraudzību

Uztver apkārtējos transportlīdzekļus un gājējus ar kameras un lāzera radara palīdzību. Palīdz novērst frontālas sadursmes vai mazināt to sekas, ja no sadursmes nav iespējams izvairīties.

JOSLU ŠĶĒRŠOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (LDW)

Ja šķērsosiet līniju, auto brīdinās

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, kad nav ieslēgts pagrieziena rādītājs, sistēma raida skaņas signālu un uzrāda brīdinājumu ekrānā. Ja no aizmugures tuvojās transportlīdzeklis, tad joslu šķēršošanas asistēšanas (LCA) sistēma ziņos jums ar skaņas signālu un mirgojošu gaismu ārējā atpakaļskata spoguļa rāmī.

AUTOMĀTISKAS TĀLĀS GAISMAS (AHB)

Gaismas pārslēgs jūsu vietā

Lai uzlabotu drošību, komfortu un atvieglotu braukšanu naktī, tālās gaismas automātiski pārslēdzas atpakaļ uz tuvajām gaismām, ja priekšā tiek uztverts transportlīdzeklis, pēc tam automātiski pārslēdzas uz tālajām gaismām, pretī braucošajam transportlīdzeklim aizbraucot.

AKLĀS ZONAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BSW)

Vairāk nebūs “aklo” zonu

Šī drošības sistēma izmanto aizmugurējā bamperī iebūvētus radara sensorus, lai uztvertu transportlīdzekļus jūsu aklajās zonās automobiļa labajā un kreisajā pusē. Kad BSW sistēma ir aktivizēta un pagriezienu rādītāji ir izslēgti, attiecīgajā ārējā atpakaļskata spogulī tiek uzrādīts indikators. Ja BSW sistēma “aklajā” zonā konstatē transportlīdzekli, un ir ieslēgts jūs automobiļa pagrieziena rādītājs, attiecīgajā sānu atpakaļskata spogulī indikators “Sadursmes risks” sāk mirgot, un atskan skaņas brīdinājuma signāls.

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ (RCTA)

Atpakaļgaitā ar pārliecību

Kad RCTA sistēma ir aktivizēta, kombinētajā mērinstrumentu panelī izgaismojas indikators. Ja aizmugurējā bamperī iebūvētie radara sensori uztver tuvojošos transportlīdzekli, kad transmisijas svira ir atpakaļgaitas pārnesumā, daudzfunkcionālās informācijas sistēmas ekrānā tiek uzrādīts brīdinājuma ziņojums, atskan skaņas signāls, un indikatori abos ārējos atpakaļskata spoguļos sāk mirgot.

RISE (Reinforced Impact Safety Evolution)

Virsbūve ar uzlabotu drošību pret triecieniem

ASX ir uzbūvēts, veidojot virsbūvi ar mūsu uzlaboto drošības tehnoloģiju pret triecieniem. Tajā ir stratēģiski izvietoti nostiprinājumi kritiskos punktos, kas palīdz novirzīt un absorbēt enerģiju spēcīga trieciena sadursmes gadījumā. Tas sniegs drošību jums un pasažieriem brīžos, kad tā vajadzīga visvairāk.

Aizsardzība automašīnā ikvienam

Septiņi drošības spilveni

Sadursmes gadījumā, lai jums un pašažieriem nodrošinātu drošību, ASX ir aprīkots ar 7 drošības spilvenu sistēmu. Priekšējie, sānu, aizkarveida, kā arī vadītāja ceļgalu gaisa drošības spilveni samazina traumu gūšanas risku un smagumu sadursmes gadījumā.

Nekādas ripošanas atpakaļ no kalna

Palīgsistēma kustības uzsāksānai kāpumā (HSA)

Uzsākot kustību kāpumā, palīgsistēma pietur bremzes vēl 2 sekundes pēc bremžu pedāļa atlaišanas, tādējādi neļaujot automobilim ripot atpakaļ.

AR VIEDTĀLRUNI SAVIENOJAMA DISPLEJA AUDIOSISTĒMA (SDA)

Esi savienots arī kustībā

Palielinātajā centrālajā panelī ievietota ar viedtālruni savienojama displeja audiosistēma (Smartphone Linked Display Audio system – SDA). Šī iebūvētā informācijas un izklaides sistēma ir īpaši uzlabota. Tagad tā aprīkota ar 8 collu displeja ekrānu, augstākas klases navigācijas sistēmu un ātrāku procesoru, kas spēj ielādēt informāciju divreiz ātrāk. Tajā apkopota arī audio un tāda brauciena statusa informācija kā degvielas patēriņš un nobrauktais attālums. Bet, ja ar to vēl nepietiek, SDA ļauj arī pieveinot viedtālruni automobilim ar Apple CarPlay™ vai Android Auto™ starpniecību, lai varētu izmantot iecienītākās lietotnes.