IONIQ Electric

Izbaudiet elektrisko jaudu

Cena sākot no

33 990 €

ĀTRA UZLĀDE. ILGĀKA BRAUKŠANA.

Aizmirstiet par degvielas uzpildīšanu. Jaunais IONIQ Electric, kas nerada izpūtēja emisijas un sniedz aizraujošu braukšanas pieredzi, elektriskajā režīmā ar pilnībā uzlādētu akumulatoru spēj veikt 412 km lielu attālumu ar vienu uzlādes reizi.* Turklāt tā jauno un jaudīgo litija jonu polimēra akumulatoru var uzlādēt līdz 80 % nepilnas stundas laikā, izmantojot 50 kW līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes staciju. Izbaudiet elektrisko jaudu. Ceļā uz progresu.
* Nobraucamais attālums atbilstoši WLTP ciklam. Nobraucamais attālums var atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.

RADĪTS SKAISTUMAM, BET KONSTRUĒTS EFEKTIVITĀTEI

IONIQ elegantais eksterjers ir rūpīgi optimizēts, lai nodrošinātu labāko iespējamo degvielas ekonomiju. Pateicoties nelielajam gaisa pretestības koeficientam – 0,24, tas ir viens no aerodinamiskākajiem automobiļiem tirgū. Slaidais siluets rada dinamisku iespaidu par ārpusi, savukārt tā pamatā esošā augstas veiktspējas virsbūve, kurā inovatīvi izmantots viegls alumīnijs un moderns augstas izturības tērauds, garantē iespaidīgu drošību un efektivitāti.

Uzlabots lukturu dizains un režģis labākai aerodinamikai

Datora vadītie aktīvie gaisa vārsti, kas atrodas aiz priekšējā režģa, automātiski atveras un aizveras, lai optimizētu aerodinamiku. Jaunajam IONIQ Electric ir raksturīgs jauns, pievilcīgs apgaismojums, ko nodrošina tā pilnībā ar LED aprīkotie priekšējie lukturi* un LED dienas gaitas lukturi. Tie ir mākslinieciski novietoti blakus antracīta krāsas riteņu gaisa aizkara ieplūdes atverēm, kas veidotas, lai optimizētu gaisa plūsmu virs riteņiem un sāniem, panākot labāku aerodinamiku.
* Pilnizmēra LED priekšējais lukturis ir Style modeļa standartaprīkojums, bet pieejams pēc izvēles Led Pack un Comfort modeļos.

IONIQ Electric stilīgie 16 collu vieglmetāla diski ir pilnveidoti, lai ļautu pēc iespējas lielākam gaisa daudzumam vienmērīgi šķērsot diska virsmu. Tas nodrošina lielisku degvielas patēriņa efektivitāti un iespaidīgu nobraucamo attālumu ar elektrisko jaudu.

Aizmugurējais buferis arī ir atsvaidzināts ar jaunu uzliku un antracīta krāsojumu centra panelī un apakšējā akcenta līnijā. Jaunais apgaismojuma dizains ir ieviests arī aizmugurē. Aizmugures LED kombinētie lukturi* ir pārveidoti, lai iegūtu dinamiskāku izskatu gan dienā, gan naktī.
* Aizmugures LED kombinētie lukturi ir Style modeļa standartaprīkojums.


Interjers

PLAŠS UN IZSMALCINĀTS SALONS

Jaunā IONIQ Electric pārdomātais salona dizains ir tīrs un nepārblīvēts, turklāt tas ir papildināts ar jaunām funkcijām. Izbaudiet 5 sēdekļu sedana praktiskumu, kas nodrošina jums komfortu un savienojamību bez nepieciešamības samierināties ar kompromisiem. Interjers ir veidots, izmantojot videi labvēlīgu plastmasu un dabīgus materiālus, tostarp organiskās cukurniedres un vulkāniskos akmeņus.

Izvēlieties iecienītāko

IONIQ Electric ērtie sēdekļi ir pieejami trīs salona variantos. Pelēks salons (Electric Shadow), divu toņu pelēks salons (Shale Grey) un melns salons (Fossil Grey) ir pieejami no dabīgas ādas ar stilīgu iespiedrakstu. Standarta modelim ir melns salons ar auduma sēdekļiem. Izbaudiet grezno komfortu, ko sniedz pieejamais 8 virzienos elektriski regulējamais vadītāja sēdeklis ar divvirzienu jostasvietas atbalstu*. Ir pieejama arī apsildāma un ventilējama** versija. Sadalījumā 60:40 nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ir standartaprīkojums, un arī aizmugurē ir pieejama apsildāma opcija. Papildu integrētā sēdekļa atmiņas funkcija* saglabā jums un citam autovadītājam vēlamos sēdekļa un spoguļu pozīcijas iestatījumus.
* 8 virzienos regulējams vadītāja sēdeklis ar divvirzienu jostasvietas atbalstu un vadītāja sēdekļa atmiņu ietilpst Style modeļa standartaprīkojumā.
** Ventilējamā ādas sēdekļu apdare pēc izvēles ir pieejama Style modeļos.

Mērinstrumentu panelis

Mērinstrumentu panelis ir pilnībā pārdomāts un ietver tumšu, hromētu akcenta līniju, kas eleganti akcentē plašuma sajūtu. Kvalitātes sajūtu pastiprina augstas kvalitātes mākslīgās ādas apdare uz paneļa korpusa. Zils LED apkārtējais apgaismojums* gar priekšējo paneli un viduskonsoli uzlabo salona atmosfēru.
* Style modeļa standartaprīkojums.


Pilnīgi jauna 10,25 collu audio un video navigācija*

Jaunais skārienekrāns ir uzlabojis lietojamību ar dalītā ekrāna funkciju, nodrošinot dažādu informāciju, piemēram, braukšanas informāciju, kompasu, mūziku utt. Live pakalpojumi piedāvā jums reāllaika laika apstākļu informāciju, ir iekļauts arī POI, Hyundai tirdzniecības vietu meklētājs un pat ātruma kameras.
* Papildaprīkojums.

Augsto tehnoloģiju gaisa kondicionēšanas vadības ierīces

Viduskonsole ir pilnībā pārveidota un aprīkota augstajām tehnoloģijām. Viedās skārientipa klimata kontroles ierīces akcentē tīro, izsmalcināto izskatu.

Divu režīmu virtuālo mērinstrumentu bloks

Jaunais digitālais panelis sastāv no augstas izšķirtspējas 7 collu LCD ekrāna* un diviem apaļformas noskaņas gaismekļiem. Displeja stils un krāsa mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma: ECO vai SPORT. Lielais, krāsainais digitālais ekrāns sniedz plašu informāciju par braukšanu, tostarp par ātrumu, degvielas patēriņu un hibrīda sistēmas enerģijas plūsmu, kā arī akumulatora uzlādes līmeni.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

Infinity Premium skaņu sistēma

Neaizmirstams veids, kā baudīt savu iecienīto mūziku – Infinity Premium automašīnas skaņu sistēma* apvieno uzlabotu skaļruņu tehnoloģiju un modernu dizainu, lai jebkuru braucienu padarītu elpu aizraujošu.
* Papildaprīkojums. Pieejams tikai automašīnām ar navigācijas sistēmu.

Veiktspēja

AIZMIRSTIET PAR DEGVIELAS UZPILDĪŠANU

Jaunais IONIQ Electric ir aprīkots ar uzlabotu elektrisko spēka pārvadu, kuram ir jaudīgāks akumulators, kas nodrošina 412 km nobraucamo attālumu pilsētā bez izpūtēja emisijām*. 100 kW elektromotora iespaidīgo apgriezienu veiktspēju tagad nodrošina uzlabotais un efektīvais 38,3 kWh litija jonu polimēra akumulators. Agrāk IONIQ Electric bija 6,6 kW borta lādētājs, taču jaunie modeļi ir aprīkoti ar jaudīgāku 7,2 kW lādētāju.

*Attālums atbilstoši WLTP ciklam pie kombinētās braukšanas ir 311 km. Nobraucamais attālums var nedaudz atšķirties atkarībā no ceļa stāvokļa, braukšanas stila un temperatūras.
Šis attēls ir tikai ilustratīvs, jumta lūka nav pieejama.

Elektromotors

Jaudīgais 100 kW (136 ZS) elektromotors spēj attīstīt maksimāli 295 Nm lielu griezes momentu no palaišanas brīža, nodrošinot iespaidīgu paātrinājumu, it īpaši pārvietojoties ar mazu ātrumu.

Litija jonu polimēra akumulators

Uzlabotajam 38,3 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos no reģeneratīvās bremzēšanas.

Akumulatora apsildes sistēma

Integrētā apsildes sistēma uzsilda augstsprieguma akumulatoru, lai maksimāli uzlabotu lādēšanas veiktspēju un palielinātu nobraucamo attālumu aukstā laikā.

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšanas poga

IONIQ Electric automobilī jūs pārslēdzaties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši izmantojot pogas, kas ir ērti uzstādītas viduskonsolē. Šeit atrodas arī elektroniskā stāvbremze. Tādējādi viduskonsolē ir atbrīvota vieta diviem glāžu turētājiem un praktiskam bezvadu viedtālruņu, kas atbalsta Qi lādēšanu, lādētājam.

Vieda rekuperatīvā bremzēšana

IONIQ Electric reģeneratīvā bremžu sistēma, kas aprīkota ar jaunākajām inteliģentās braukšanas tehnoloģijām, uzlādē akumulatoru braukšanas laikā, izmantojot elektromotoru, lai samazinātu automobiļa ātrumu. Gudrā reģeneratīvā bremzēšanas sistēma izmanto arī borta radara sensorus, kas automātiski kontrolē reģeneratīvās bremzēšanas līmeni, lai reaģētu uz priekšā esošo satiksmi, atbilstoši samazinot braukšanas ātrumu.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Jūs varat maksimāli palielināt nobraucamo attālumu, noregulējot reģeneratīvās bremzēšanas līmeni ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām, kas uzstādītas uz stūres. Katram no četriem līmeņiem ir atšķirīgs palēninājuma līmenis un uzlādes apjoms. Pavelciet un turiet kreiso pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņu, lai aktivizētu maksimālo reģeneratīvās bremzēšanas spēku. Atsevišķās situācijās automobili var šādi apturēt, nelietojot standarta bremžu pedāli. Šajā režīmā uzlādes jauda ir vislielākā.

Trīs braukšanas režīmi

Nospiežot pogu, IONIQ Electric ļauj izvēlēties starp trim atšķirīgiem braukšanas režīmiem atbilstoši jūsu garastāvoklim. COMFORT braukšanas režīms izcili līdzsvaro efektivitāti un jaudu, ECO režīms maksimizē energoefektivitāti, un SPORT režīms nodrošina papildu 30 Nm griezes momentu, lai sasniegtu maksimāli 295 Nm ātrai ātruma uzņemšanai. Divu režīmu virtuālā paneļa stils un krāsa mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma.


Drošība

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu visjaunākajām progresīvās vadītāja palīdzības sistēmām – jaunais IONIQ Electric piedāvā jaunāko aktīvās drošības tehnoloģiju, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu. Attiecībā uz sadursmes gadījumu drošību Hyundai IONIQ ir oficiāli saglabājis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu, ko sniedz neatkarīgais novērtētājs Euro NCAP.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju* paaugstina drošību un mazina spriedzi, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

* Style modeļa standarta aprīkojums.

Frontālās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju un riteņbraucēju noteikšanas funkciju

Tā ir uzlabota drošības funkcija, kas brīdina vadītājus par avārijas situācijām, nepieciešamības gadījumā bremzējot automātiski. Lietojot priekšējo radaru un kameras sensorus, tā darbojas trīs pakāpēs. Sākotnēji tā brīdina autovadītāju ar vizuāliem un skaņas signāliem, pēc tam tā vada bremzes atbilstoši sadursmes briesmu pakāpei un izmanto maksimālu bremzēšanas spēku, lai izvairītos no sadursmes vai mazinātu apdraudējumu, ja sadursme ir neizbēgama. Sistēma darbojas pie braukšanas ātruma 8 km/h vai lielāka un uztver transportlīdzekļus, gājējus un velosipēdistus.


Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais IONIQ Electric ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ieslēgta tā saglabā automašīnas centrējumu joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 150 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Ietilpst papildu drošības paketē, kas pieejama Style modeļos.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.


Aklās zonas uzraudzības sistēma

Aklās zonas uzraudzības sistēma* arī izmanto radaru, lai uzraudzītu aizmugurējos stūrus, un, konstatējot kādu transportlīdzekli, ārējos spoguļos parādās vizuāls brīdinājums. Ja autovadītājs tad ieslēdz pagrieziena rādītājus, joslas maiņas situācijās, konstatējot transportlīdzekli, tiek raidīts skaņas signāls.

* Papildaprīkojums.

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Lietojot aizmugurējā stūra radaru, brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē* mazina sadursmes risku ar tuvojošos transportlīdzekli, izbraucot atpakaļgaitā no šaurām vietām ar sliktu redzamību. Lietojot radaru, lai skenētu 180 grādu zonu aiz transportlīdzekļa, vai netuvojas šķērsojošs transportlīdzeklis, sistēma brīdina vadītāju vizuāli un akustiski.


* Iekļauts papildu drošības paketē.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, inteliģentā ātruma ierobežojuma brīdinājuma funkcija* identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reāllaikā. Informāciju attēlo gan navigācijas sistēmā, gan mērinstrumentu blokā.


* Izvēles aprīkojums, pieejams tikai kopā ar navigācijas sistēmu.


UZLĀDE

Atkarībā no jūsu mājās pieejamā elektrotīkla pieslēguma vai jums pieejamās ātrās uzlādes stacijas IONIQ Electric piedāvā vairākas elastīgas iespējas ar dažādiem kabeļu komplektiem un spraudņiem, kas pieejami dažādu veidu uzlādes veikšanai.

Ātrā uzlāde

Nepieciešams veikt uzlādi, esot ceļā? Neraizējieties, jo Hyundai LIVE pakalpojumi palīdzēs jums atrast jūsu maršrutā esošās elektromobiļu uzlādes stacijas. Lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku atkārtotu uzlādi, IONIQ Electric var uzlādēt, lietojot līdzstrāvas (DC) ātrās uzlādes staciju. 50 kW stacijā akumulatora uzlāde līdz 80 % aizņem tikai 57 minūtes.

Programmējama uzlāde

IONIQ Electric uzlabotā akumulatora pārvaldības sistēma nodrošina jums pilnīgu kontroli. Personalizējiet uzlādes laikus, lai vislabāk ievērotu savu dienas kārtību un budžetu. Lietojiet uzlādes laika rezervācijas funkciju, lai ieprogrammētu uzlādes sākuma un beigu laiku, tādējādi efektīvi izmantojot elektroenerģijas tarifus mazāk noslogotajās stundās un mostoties ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.

Parastā uzlāde

Speciālā mājas uzlādes stacija var būt stacionāra vai mobila, un tajā ir ietverts vadības bloks, kas drošināts neatkarīgi no sadzīves elektroķēdes. IONIQ Electric ir aprīkots ar 7,2 kW trīsfāžu maiņstrāvas lādētāju automobiļa iekšpusē, kas maiņstrāvu no sienas kontaktligzdas pārveido līdzstrāvā, kura uzlādē automobiļa akumulatoru. Lai pilnībā izmantotu IONIQ 7,2 kW trīsfāžu maiņstrāvas lādētāju automobiļa iekšpusē, varat lietot 22 kW trīsfāžu maiņstrāvas uzlādes sistēmu. Izmantojot uzlaboto akumulatora pārvaldības sistēmu, iestatiet savam budžetam atbilstošāko uzlādes laiku. Ir pieejams maiņstrāvas uzlādes stacijām paredzēts uzlādes kabelis, kas ļauj jums pievienot automobili pie publiskajiem maiņstrāvas uzlādes punktiem. Atkarībā no pakalpojumu sniedzēja publiskajiem maiņstrāvas lādētājiem var būt dažādas jaudas vērtības. Lai iegūtu speciālo mājas uzlādes staciju savās mājās vai birojā vai ja jums ir nepieciešams uzlādes kabelis publiskajiem uzlādes punktiem, lūdzu, sazinieties ar tuvāko Hyundai dīleri.

Ērtības

VIEDS, ĒRTS UN SAVIENOTS

Izbaudiet netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Jaunais IONIQ Electric radīts, lai katru braucienu padarītu baudāmu, un tas piedāvā bagātīgu viedu funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem.


Bezvadu viedtālruņa lādētājs*

Uzlādējiet viedtālruni viegli. Ar bezvadu uzlādes paliktni, kas ērti izvietots viduskonsolē, pārslēdzēja priekšā, ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

Braukšanas atpakaļskata monitors

Atpakaļskata spoguļa piedāvātā redzamība reizēm ir ierobežota. Pasažieri aizmugurējā sēdeklī var bloķēt skatu, tādējādi vadītājam kļūst grūti redzēt aizmugurē uz ceļa notiekošo. Kamera nodrošina skaidru video, atspoguļojot to, kas notiek aiz jūsu automašīnas – tas veicina drošāku un ērtāku braukšanu.


eCall lielākai drošībai

IONIQ Electric automātiski izsauks palīdzību, ja nokļūsiet satiksmes negadījumā un nostrādās drošības spilveni. Varat arī nospiest SOS pogu palīdzībai ārkārtas situācijās, kas pieejama 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

Vienmēr mierīgs prāts

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo IONIQ Electric tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā citiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstsprieguma akumulatoram.


Garantija

Tāpat kā katrs Hyundai arī IONIQ Electric ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Un mēs šo kvalitāti apliecinām nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Izbaudiet papildu sirdsmieru, kuru sniedz viena no labākajām garantijām šajā nozarē. Turklāt uz IONIQ Electric lielas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.