Hyundai sāk ražot jaunāko SUV modeli: BAYON

17. jūnijs 2021

news-img
  • Hyundai Motor rūpnīcā Izmitā, Turcijā, ir sākta pilnīgi jaunā BAYON ražošana
  • BAYON ir Hyundai jaunākais apvidus automobilis un jaunākais modelis, kas raksturo uzņēmuma “Sensuous Sportiness” dizaina identitāti
  • Modelis ir aprīkots ar kompaktu ārpusi un ietilpīgu interjeru, un tas ir īpaši izstrādāts, lai apmierinātu Eiropas klientu vajadzības

Hyundai Motor ir paziņojis par pilnīgi jaunā BAYON ražošanas sākšanu savā ražotnē Izmitā, Turcijā.Pilnīgi jauno BAYON iedvesmoja un veidoja daudzveidīgās un unikālās Eiropas ielas. Nosaukts Bayonne, piejūras pilsētas, kas atrodas Francijas Basku zemē, un populāra brīvdienu galamērķa vārdā, pilnīgi jaunais Hyundai BAYON kļūs par unikālu ierakstu augošā Eiropas apvidus automobiļu segmentā. Mazākais Hyundai SUV saimes pārstāvis BAYON ir jaunākais modelis, kas demonstrē Hyundai “Sensuous Sportiness” dizaina identitāti, ko nosaka proporcijas, arhitektūras, stila un tehnoloģijas harmonija. Šī Sensuous Sportiness interpretācija apvieno emocionālās vērtības ar novatoriskiem risinājumiem.

BAYON izceļas ar lielu uzglabāšanas vietas daudzumu, modernu savienojamības tehnoloģiju un Hyundai Smartsense drošības funkcijām. Tas ir arī jaunākais modelis, kas pieejams ar Hyundai raksturīgo 48 voltu vieglo hibrīdtehnoloģiju (48V) ar viedo manuālo pārnesumkārbu (iMT), lai uzlabotu degvielas patēriņu.


BAYON pievienojas pilnīgi jaunajām i20 un i20 N līnijām, kā arī i10 un i10 N līnijām ražošanas līnijā.

Jaunais BAYON ir klāt! Pasūtiet jauno BAYON, vai dodieties izmēģinājuma braucienā. Norādiet savu kontaktinformāciju ziņojumu sadaļā, un mūsu konsultants ar jums sazināsies.

MANI INTERESĒ

arrow arrow

Lūdzu, norādiet korektu e-pasta adresi!

Lūdzu, ievadiet tālruņa numuru!

Lūdzu, norādiet saziņas veidu!

Lai nosūtītu formu, Jums jāpiekrīt datu nodošanai!

Lūdzu, aizpildiet visus laukus!

success

Pieteikums nosūtīts!

Seko mums

Visi Jaunumi

Citas ziņas