Hyundai Motor N zīmola klāstam pievienojies pilnīgi jaunais Hyundai KONA N!

27. aprīlis 2021

news-img
  • Pilnīgi jaunais KONA N ir jaunākais papildinājums augstas veiktspējas N zīmolam un tā kustībai „Trīs karsti SUV”, kuram piemīt sacīkšu trase un universālā transportlīdzekļa daudzpusība.
  • Hyundai Motor līdz 2022. gadam paplašina N un N Line sēriju līdz 18 modeļiem
  • Hyundai Motor vēlas balstīties uz panākumiem ar N zīmola e-veiktspēju, iespējams, ar BEV un ūdeņraža kurināmā elementu spēka agregātiem
  • Hyundai N arī paziņoja par savu jauno zīmola saukli “Never just drive” (latv.val.Nekad nebrauc vienkārši”)
  • Hyundai Motor prezentēja pilnīgi jauno KONA N, kā arī tā augstas veiktspējas filozofiju un ilgtspējīgas braukšanas priekam.

KONA N ir ne tikai jaunākais papildinājums Hyundai augošajam augstas veiktspējas N klāstam, bet arī pirmais N modelis ar SUV virsbūves stilu. Tas piedāvā daudzpusīgu apvienojumu, enerģiskam paātrinājumam, veiklībai un gatavībai sacīkšu trasē.Uzņēmums arī dalījās ar N zīmola augstas veiktspējas filozofiju un ieviesa jaunu zīmola prasību, vienlaikus norādot arī uz topošajiem N modeļiem. Hyundai arī uzsvēra apņemšanos uzturēt ilgtspējīgu e-veiktspēju, sniedzot ieskatu autosporta iniciatīvu turpmākajā virzienā un kā tas kalpos par pamatu gaidāmajiem N modeļiem.

“Mēs esam patiesi priecīgi dalīties ar N zīmola domāšanas veidu, garu un redzējumu, lai būtu līderis augstas veiktspējas kategorijā, ko darbina tradicionālie iekšdedzes dzinēji, kā arī mūsu pārbaudītās nozares vadošās akumulatoru elektrisko un degvielas šūnu elektrisko transportlīdzekļu tehnoloģijas, ”sacīja Tomass Šemera, Hyundai Motor Company izpilddirektora vietnieks un klientu pieredzes nodaļas vadītājs. “Mūsu nepārtraukti augošais un līdzsvarotākais N portfelis pavērs jaunas augstas veiktspējas iespējas, nodrošinot” smaida faktoru “neatkarīgi no dzinēja tehnoloģijas vai ķermeņa veida.”

 

Jaudīgs, veikls sniegums

Ar autosporta iedvesmotu tehnoloģiju N zīmols ir izcils, lai sniegtu braukšanas entuziasmu, nodrošinot sacīkšu trases iespējas un “stūrīša” braucienu un vadāmību ikdienas sporta automašīnās. Hyundai N Day laikā prezentētais pilnīgi jaunais apvidus auto KONA N nav izņēmums. “KONA N ir īsts karsts apvidus automobilis ar karstas lūkas veiktspējas līmeni. Tas pārkāpj noteikumu, ka apvidus automobiļiem ir mazāk prieks braukt. Kā N modelis tas pārsniedz parastā SUV robežas, ”sacīja Alberts Biermanns, Hyundai Motor Group prezidents un R&D nodaļas vadītājs. “KONA N var izbraukt līkumus trasē un radīt sajūsmu ikdienas braukšanā.”

KONA N darbina 2,0 litru turbodzinēja GDI dzinējs ar 8 pakāpju mitrā divsajūgu pārnesumkārbu (N DCT). N DCT ir Hyundai iekšēji izstrādātā 8DCT uzlabotā versija – astoņu pakāpju slapjā tipa divsajūgu transmisija. Lai tas būtu piemērots N modeļiem, 8DCT uzlaboja izturību, ļaujot tam izpildīt augstas veiktspējas transportlīdzekļu prasības.      Ar 2,0 litru T-GDI motoru tas nodrošina vislabāko sniegumu, piemērojot unikālas pārnesumu attiecības.Transmisijas vadības bloks ir kalibrēts attiecībā uz N, kā rezultātā ātrums pārslēdzas un ļauj veikt virkni ekskluzīvu braukšanas funkciju – tostarp N Grin Shift (NGS), N Power Shift (NPS) un N Track Sense Shift (NTS) -, kas maksimāli palielina braukšanas sajūsmu.

Dzinēja maksimālā jauda ir 280 ZS / 392 Nm griezes moments. Izmantojot N Grin Shift, jauda tiek palielināta, lai maksimāli palielinātu braukšanas prieku. Dzinējs piedāvā nelielu jaudu, kas nodrošina augstu atsaucību un uzlabotu paātrinājumu, lai iegūtu vēl lielāku prieku uz ceļa vai trasē, tādējādi izmantojot vairāk dzinēja potenciālu. KONA N maksimālais ātrums ir 240 km / h, un tas var paātrināties no 0-100 km / h 5,5 sekundēs, kad ir aktivizēta palaišanas vadība.

 

Hyundai Motor uz KONA N ieviesa N Corner Carving Differential, elektronisku ierobežotas slīdes diferenciāli (E LSD), lai kontrolētu griezes momenta sadalījumu pie piedziņas riteņiem, nodrošinot maksimālu prieku, braucot līkumos. KONA N ir aprīkots arī ar 19 collu viegliem kaltiem riteņiem ar augstas veiktspējas bremzēm un riepām.

KONA N komplektācijā ietilpst palaišanas kontrole, mainīga izplūdes sistēma un jo īpaši N grin kontroles sistēma, kas piedāvā tādu pašu braukšanas prieku visos līmeņos. N Grin vadības sistēma klientiem piedāvā augstu pielāgošanās līmeni ar pieciem atšķirīgiem braukšanas režīmiem: Eco, Normal, Sport, N un Custom. Šie braukšanas režīmi maina pilnīgi jaunā KONA N raksturu, pielāgojot motora darbības parametrus, elektronisko stabilitātes kontroli, izplūdes skaņu un stūrēšanu, lai tos optimizētu dažādiem braukšanas apstākļiem. Virsbūves papildu metināšanas punkti, uzlabota statņu gredzena struktūra un pastiprināts skelets uzlabo stingrību, lai samazinātu ķermeņa apgāšanos manevru laikā.

Spēļu pieredze reālajā dzīvē

KONA N ir aprīkots ar jaunu 10,25 collu informācijas un izklaides sistēmu un digitālo kopu sistēmu ar ekskluzīvu sacīkšu head-up displeju (HUD), kas piešķir spēles veida dimensiju jebkurai braukšanas pieredzei N vai Sport braukšanas režīmos. Jaunās informācijas un izklaides sistēmas N režīma dizains, kas nodrošina spēli līdzīgu pieredzi ar digitalizētiem elementiem, paziņo tādus atjauninājumus kā apļa laiks un N sliežu kartes, kas palīdz vadītājam atrasties lokā kopā ar citu informāciju. KONA N arī palielina braukšanas prieku un azartu, izmantojot dažādus logrīkus ar izcilu lasāmību un redzamību, kas ļauj reālā laikā uzraudzīt braukšanas informāciju.

Tāpat kā populārās sacīkšu videospēles, arī KONA N ir pielāgojamas N pogas, kuras var iestatīt, lai pārslēgtu pielāgotos režīmus. Pielāgotos režīmus var iepriekš iestatīt atbilstoši vadītāja vēlmēm. Pogas var arī ieslēgt un izslēgt apļa taimeri.

Sportisks dizains un spēcīga klātbūtne

Pilnīgi jaunais apvidus automobilis KONA N iemieso spēcīgu klātbūtni uz ceļa un braukšanas prieku, kas atbilst N zīmolam, un tā dinamisko braukšanas garu skaidri pauž tā sportiskais dizains.Ķermeņa krāsas spārnu un 19 collu riteņu kombinācija nodrošina KONA N plašo, pārliecinošo stāju. Ķermeņa krāsas spārni uzsver B-SUV muskuļotā ķermeņa bagātīgo apjomu, piešķirot KONA N tuvu zemei ​​izskatu. N īpašie 19 collu riteņi tiek virzīti uz visiem četriem stūriem, lai palielinātu KONA jau tā spēcīgo vizuālo iespaidu.

Jaunizveidotā, N ekskluzīvā Sonic Blue ārējā krāsa ir jauna griešanās Performance Blue, kas līdz šim visvairāk saistīta ar N zīmolu. Tas nozīmē, ka KONA N ir vienīgā automašīna, kas šobrīd var valkāt Sonic Blue, bet priekšskatīt iespējamo SUV klāsta paplašināšanu. Sonic Blue rada aizraujošu kontrastu ar N ekskluzīvu sarkano akcentu, kas paklāj ķermeņa apakšējo malu.

KONA N priekšējais lūpu spoileris, dubultā spārna jumta spoileris un sānu svārki uzlabo aerodinamisko efektivitāti un nodrošina stila norādes, kas apliecina tās gatavību sacīkšu trasei. Plašā apakšējā gaisa ieplūdes daļa dominē priekšējā buferī ar formu, kuru iedvesmojusi aeronautikas fizelāža, nodrošinot tik nepieciešamo motora dzesēšanu karstā apļa laikā un garā braucot. Divspārnu jumta spoileris, kas ir integrēts ar N raksturīgu trīsstūrveida bremžu lukturi, palielina piespiedējspēku, vienlaikus nodrošinot vizuālu izjūtu. KONA N interjers arī nodod N garu ar zīmolam raksturīgām detaļām, piemēram, Performance Blue krāsas akcentiem, sēdekļiem, stūri, pārslēgšanas pogu un metāla pedāļiem,

Pilnīgi jaunais apvidus automobilis KONA N iemieso spēcīgu klātbūtni uz ceļa un braukšanas prieku, kas atbilst N zīmolam, un tā dinamisko braukšanas garu skaidri pauž tā sportiskais dizains.

Ķermeņa krāsas spārnu un 19 collu riteņu kombinācija nodrošina KONA N plašo, pārliecinošo stāju. Ķermeņa krāsas spārni uzsver B-SUV muskuļotā ķermeņa bagātīgo apjomu, piešķirot KONA N tuvu zemei ​​izskatu. N īpašie 19 collu riteņi tiek virzīti uz visiem četriem stūriem, lai palielinātu KONA jau tā spēcīgo vizuālo iespaidu.

Jaunizveidotā, N ekskluzīvā Sonic Blue ārējā krāsa ir jauna griešanās Performance Blue, kas līdz šim visvairāk saistīta ar N zīmolu. Tas nozīmē, ka KONA N ir vienīgā automašīna, kas šobrīd var valkāt Sonic Blue, bet priekšskatīt iespējamo SUV klāsta paplašināšanu. Sonic Blue rada aizraujošu kontrastu ar N ekskluzīvu sarkano akcentu, kas paklāj ķermeņa apakšējo malu.

KONA N priekšējais lūpu spoileris, dubultā spārna jumta spoileris un sānu svārki uzlabo aerodinamisko efektivitāti un nodrošina stila norādes, kas apliecina tās gatavību sacīkšu trasei. Plašā apakšējā gaisa ieplūdes daļa dominē priekšējā buferī ar formu, kuru iedvesmojusi aeronautikas fizelāža, nodrošinot tik nepieciešamo motora dzesēšanu karstā apļa laikā un garā braucot. Divspārnu jumta spoileris, kas ir integrēts ar N raksturīgu trīsstūrveida bremžu lukturi, palielina piespiedējspēku, vienlaikus nodrošinot vizuālu izjūtu.

KONA N interjers arī nodod N garu ar zīmolam raksturīgām detaļām, piemēram, Performance Blue krāsas akcentiem, sēdekļiem, stūri, pārslēgšanas pogu un metāla pedāļiem

N zīmola jaunā misija un stratēģija

N misija ir pārsniegt veiktspējas robežas, lai palīdzētu autovadītājiem uzzināt, cik jautri var braukt. Paturot to prātā, Hyundai Motor Hyundai N dienā atklāja arī N zīmola jauno zīmola prezentāciju “Never just drive”. Šis apgalvojums pilnībā uztver N domāšanas veidu un garu: “Dariet vairāk nekā vienkārši brauciet. Izbaudiet katru sekundi. “

Kopš debijas 2013. gadā, N zīmols ir izveidojis  savu ikdienas sporta automašīnu uzvarošo kombināciju un straujo rallija un klientu sacīkšu pieaugumu. Kopā ar savu Motorsport nodaļu N zīmols ir reģistrējis uzvaras vairākos braucienos, tostarp FIA pasaules rallija čempionātā, TCR starptautiskajā sērijā, Pirelli World Challenge un Nürburgring 24 stundu izturības sacensībās.

Katru augstas veiktspējas N modeli – ieskaitot i30 N, i30 Fastback N, VELOSTER N, i20 N un KONA N – ir izstrādājuši kaislīgi eksperti un izstrādājuši Hyundai Motor Namyang R&D centrs. Izstrādes laikā viņi dodas uz Nirburgringu Vācijā, kas ir viena no visprasīgākajām pasaules sacīkšu trasēm, lai veiktu stingras pārbaudes un apstiprināšanu. Izmantojot šo rūpīgo procesu, N tehnoloģija ir pilnveidota un dzimusi. N zīmols savu nosaukumu ieguvis no Namyang un Nürburgring.

“N kā gandrīz četrus gadus veiksmīgs izaicinātājs veiktspējas kategorijā un proaktīvs Hyundai zīmola spēlētājs N uzrunā gaidāmās izmaiņas veiktspējas kategorijā un pielāgojas tām,” sacīja N zīmola Management & Motorsport apakšnodaļas viceprezidents Till Wartenberg Hyundai Motor Company. „Braukšana nekad nebija domāta garlaicībai un ar N. Tā nekad nebūs. To atspoguļo mūsu jaunais N zīmola sauklis “Nekad nebrauc vienkārši” Un tas būs arī Hyundai N. nākotnes elektrifikācijas vadošais princips. ”

Hyundai Motor līdz 2022. gadam paplašina savu N un N līniju klāstu līdz 18 modeļiem. Jaunu N un N līniju modeļu plūsmā katrā lielākajā transportlīdzekļu segmentā būs iekļauti varianti, kas būs piemēroti visu veidu automašīnu entuziastu vajadzībām.

N zīmols paredz “ilgtspējīgu braukšanas prieku”

Hyundai Motor vēlas balstīties uz panākumiem ar N zīmola e-veiktspēju, iespējams, ar elektrisko un ūdeņraža elementu spēka agregātiem.

Uzņēmums jau ir pierādījis savu gatavību e-veiktspējai ar VELOSTER N ETCR Elektrisko tūristu automašīnu čempionātā 2019. gadā un RM20e Pekinas auto izstādē 2020. gadā. RM platforma arī turpmāk kalpos kā “ritošā laboratorija” dažādu elektrificēto spēka agregātu testēšanai. , iespējams, pat ūdeņraža kurināmā elementi. 2015. gadā Hyundai paredzēja, kā e-veiktspēja var kļūt videi draudzīgāka, izmantojot ūdeņraža dzinēju N 2025 Vision Gran Turismo degvielas šūnu koncepciju.

Vissvarīgākais ir tas, ka ilgtspējīgākas “braukšanas prieka” pamatā esošās tehnoloģijas jau ir pieejamas. Hyundai Motor īpašā akumulatora elektriskā transportlīdzekļa platforma E-GMP, kas nesen tika prezentēta pilnīgi jaunajā IONIQ 5, piedāvā milzīgu elastību un iespējas. Un Hyundai Motor patentētais ūdeņraža spēka.

Visi Jaunumi

Citas ziņas