Sākās Baltijas maratonu sezona

5.jūnijā Jūrmalā tika aizvadīts tradicionālais Jūrmalas velomaratons, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu.

Lai arī tās ir sacensības, populārākās distances pēc dalībnieku skaita bija tieši Ģimenes distance un Skandi Motors Tautas distance, nostiprinot šo kā nozīmīgu notikumu ģimeņu aktīvās atpūtas kalendārā.

Skandi Motors 40km Tautas distancē abas pirmās vietas vīriešu konkurencē izcīnīja brāļi - uzvarētāja laurus plūca Kārlis Jirgensons no komandas "FANS AP-Print" ar finiša laiku 51:45, bet otro vietu ieguva viņa brālis un komandas biedrs Mārtiņš jirgensons (rezultāts 52:03). Trešajā vietā turpat aizviņa ierindojās Edvīns Reinholds (rezultāts 52:03). Sieviešu vidū Tautas distancē uz uzvarētāju pjedestāla kāpa "3Veloplus" komandas pārstāve Anastasija Krūmiņa kura finišēja distanci 54:13.

Visi dalībnieki, kas būs reģistrējušies un finišējuši vismaz trijos no sezonas pasākumiem, arī šogad piedalīsies NISSAN PULSAR izlozē no “Skandi Motors”.

Iepazīties ar Baltijasmaratoni.lv plānotajiem 2016. gada sezonas tautas sporta pasākumiem, noteikumiem, dalības maksu un distanču maršrutiem, kā arī reģistrēties dalībai var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv