21.11.2016

Pozitīvas emocijas un atsauksmes pēc jaunās Nissan Navara izmēģinājuma braucieniem

Šī gada pavasarī Nissan Latvijā laida klajā jauno pikapu – Nissan Navara, kas ieradās tirgū jau godalgotā statusā, jo īsi pirms tam saņēma prestižo “2016. gada Starptautiskā pikapa” apbalvojumu. Jaunā Nissan Navara ir pilnīgi jauns pikaps, kas piedāvā segmentā unikālas iezīmes, 5 gadu / 160 000 km ražotāja standarta garantiju un apvieno pikapa veiktspēju ar krosoveriem raksturīgo komfortu un modernajām tehnoloģijām.

Lai nosvinētu jaunās Navara ierašanos un aicinātu ikvienu interesentu iepazīties ar šo pilnīgi jauno pikapu, oktobrī pie visiem Nissan dīleriem Latvijā ikvienam bija iespēja izmēģināt jauno Navara un tādējādi arī piedalīties 1 000 € dāvanu kartes no "STOKKER” izlozē. Papildus tam, ikviens, kas veica izmēģinājuma braucienu, saņēma garantēto balvu – kuponu 50 € vērtībā "STOKKER” "IZCILAS ĒRTĪBAS” darba apģērbu iegādei.

Atsaucība bija liela, un oktobrī pie Nissan dīleriem Latvijā – Rīgā, Liepājā un Daugavpilī ar jauno Navara kopumā tika veikti gandrīz 150 izmēģinājuma braucieni. Izmēģinājuma braucienus veica gan jau esošie Nissan automobiļu īpašnieki, tostarp iepriekšējās paaudzes Navara īpašnieki, gan autovadītāji, kas ikdienā pārvietojas ar citu marku un modeļu automobiļiem. Gan vieni, gan otri jauno Navara novērtēja ļoti pozitīvi. Mēs bijām priecīgi par tik lielu interesi un saņēmām daudz komplimentu par jaunās Nissan Navara pievilcīgo dizainu, veiktspēju, komfortu, mūsdienīgajām tehnoloģijām un ekonomiskumu.

Lūk, tikai dažas no atsauksmēm, ko saņēmām pēc izmēģinājuma braucieniem: „Ļoti labs!”, "Fantastiski!”, "Izturīgs, stabils auto. Atbilst mūsu uzņēmuma vajadzībām.”, "Super! Brauc kā ar vieglo.”, "Auto super, šo auto gribu!”, "Skaists, liels, laba mašīna.”, "Ļoti komfortabla.”, "Ļoti patika!”, "Laba, liela, masīva, īpaši braucot pa zemes ceļiem.”, "Komfortabls darba auto.”, "Ērts un komfortabls, ekonomisks.”, "Ļoti cienīgs automobilis.”, "Ļoti labas gaitas īpašības.”, "Super!!! Ļoti forši, ātri, interesanti!”, "Jauda, ērtības, drošība.”, "Ekonomiska, komfortabla.”, "Lieliska piekare, laba kārba (automāts).”, "Iespaidīgs, ērts.”, "Lielisks darba zirgs.”, "Auto ar ļoti labu caurgājamību.”, "Radīts bezceļiem.”, "Es esmu sajūsmā!”, "Izcili!”, "Augsts, viegli vadāms.”, "Perfekta mašīna laukiem un mežiem.”, "Ekonomiska.”, "Ērts ģimenes izbraucieniem.”, "Piemērots mūsu ceļiem.”, "Komfortabls, ērts.”, "Spēcīgs.”, "Laba skaņas izolācija.”, "Ērta un mīksta braukšana.”, "Pārliecinošs ārējais izskats.”, "Ideāli!”, "Brīnišķīgs auto.”, "Ļoti spraiga.”, "Kvalitatīvs auto.”, "Laba automašīna, ērts salons.”, "Laba, stabila mašīna.”, "Ļoti klusa, ar labu caurgājamību.”, "Labs auto!!!”, "Stabils auto ar pārliecinošu raksturu.”, "Patīkama gaita, kluss, laba vadāmība.”, "Teicams.”, "Laba caurgājamība!”, "Lielisks auto!”, "Ir ok, dod virsū.”, "Ļoti labi, labākais pikaps!”, "Ir vērts pamēģināt!”, "Auto īstiem večiem.”.

Izmēģinājuma braucienu veicēju vidū bija arī cilvēki, kam tik ļoti iepatikās Navara, ka tie jau tuvākajā laikā plāno to iegādāties, lai turpinātu izbaudīt braucienus Navara arī turpmāk.

Kā solīts, starp visiem, kas oktobrī veica izmēģinājuma braucienu un aizpildīja kuponu, tika izlozēts viens laimīgais, kas iegūs 1 000 € dāvanu karti no "STOKKER”. Izloze ir notikusi, laimīgais ir noskaidrots, un tas ir – VLADIMIRS RUSANOVS, kas izmēģinājuma braucienu veica pie Nissan dīlera "Skandi Motors” Rīgā. Balva jau ir nonākusi pie Vladimira, un, viņam uzzinot to, ka tieši viņš ir laimīgais izlozes uzvarētājs, viņš bija patiesi pārsteigts un priecīgs. Mēs vēlreiz apsveicam uzvarētāju un vēlam labi izmantot laimēto balvu!

Mēs pateicamies visiem izmēģinājuma braucienu veicējiem par lielo interesi un pozitīvajām atsauksmēm, un, lai gan šī kampaņa ir noslēgusies, ja arī jūs vēlaties izmēģināt jauno Nissan Navara, būsiet laipni gaidīti uz izmēģinājuma braucieniem!


Piesakies testa braucienam

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties tie, kuriem ir derīga attiecīgās kategorijas autovadītāja apliecība