04.07.2017

Jaunā Nissan Micra ir ieradusies Latvijā

Nissan plašais automobiļu modeļu klāsts tagad ir papildināts ar jauno hečbeku – Nissan Micra, kas ir ieradusies Latvijā. Jaunās Nissan Micra cena ir sākot no 12 400 €.

Pilnīgi jaunā Nissan Micra ir pilsētas automobilis ar drosmīgu dizainu, tā jau standarta aprīkojumā ir bagātīgi aprīkota ar modernām tehnoloģijām, un ir radīta tieši klientiem Eiropā. Jaunā Nissan Micra ir garāka, platāka un zemāka par iepriekšējās paaudzes Nissan Micra versijām, un šo automobili īpaši pievilcīgu padara tā atlētiskais un izteiksmīgais izskats, ko skārušas ievērojamas pārvērtības. Arī automobiļa salonā jūtama moderna un ekskluzīva gaisotne. Mīkstie, taustei patīkamie automobiļa salona apdares materiāli divos toņos ir jau Micra standarta aprīkojumā, un jaunās Micra pircējus priecēs arī iespēja personalizēt tās eksterjera un interjera dizainu, lai pielāgotu šo automobili atbilstoši tieši savam individuālajam stilam.

 

"Piektās paaudzes Nissan Micra nosaka jaunus standartus savā segmentā. Tai piemīt izcilas braukšanas īpašības gan pilsētas apstākļos, gan, braucot pa lielceļu. Kopā ar jauno Micra tās īpašnieki iegūs arī daudz modernu un noderīgu Nissan Inteliģentās mobilitātes tehnoloģiju, kas parasti ir pieejamas lielākos un dārgākos automobiļos." saka Marguss Miks (Margus Mikk), Nissan Nordic Europe vadītājs Baltijas valstīs.

 "Jaunajā Nissan Micra ir daudz tehnoloģiju, kas uzlabo drošību, sniedz komfortu un nodrošina praktiskumu, un tā šobrīd piedāvā vairāk drošības tehnoloģiju nekā jebkurš cits Nissan pilsētas automobilis iepriekš. Mēs koncentrējamies uz to, ko klienti vēlas šodien un nākotnē, un mūsu mērķis ir atgūt Micra vietu sava segmenta populārāko automobiļu modeļu vidū," turpina Marguss.

 Jaunajā Nissan Micra jau standarta aprīkojumā ir ietvertas tādas modernas tehnoloģijas kā, piemēram, inteliģentā nejaušas braukšanas joslas maiņas novēršanas palīgsistēma, automātiskās tuvās / tālās gaismas, inteliģentā ārkārtas bremzēšanas sistēma un citas. Savukārt, piemēram, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ir pieejama jau, sākot no Acentaaprīkojuma līmeņa.

 Jaunā Nissan Micra ir būvēta uz pārveidotas Nissan “V” platformas versijas, un tā ir pirmais Nissan vieglais pasažieru automobiļa modelis, kas tiek ražots Renault-Nissan alianses partnera – Renault rūpnīcā Flinsā, Francijā, tādējādi Micra ražošana pēc septiņu gadu pārtraukuma atkal atgriežas Eiropā – reģionā, kur šim Nissan automobiļa modelim ir ļoti plašs klientu loks.

 Jaunās Nissan Micra dzinēju klāstā ir iespējams izvēlēties starp 0,9 l trīs cilindru dzinēju ar turbīnu, kas nodrošina 90 ZS jaudu, tikpat jaudīgu 1,5 l dīzeļdzinēju vai viena litra dabīgās pūtes benzīna dzinēju ar 70 ZS jaudu. Visas jaunās Nissan Micra versijas ir pieejamas ar piecu pārnesumu manuālo pārnesumkārbu, un jaunās Micra vidējais degvielas patēriņš ir, sākot no tikai 3,2 l/100 km.

Būsiet laipni gaidīti iepazīties ar jauno Nissan Micra izmēģinājuma braucienā, piesakoties šeit: http://www.skandimotors.lv/lv/riga/testa-brauciens vai aizpildot formu zemāk:


Piesakies testa braucienam

Informējam, ka testa braucienam var pieteikties tie, kuriem ir derīga attiecīgās kategorijas autovadītāja apliecība