22.01.2015

Mitsubishi automobiļiem 5 gadu rūpnīcas garantija!

Oficiālais Mitsubishi pārstāvis Latvijā Skandi Motors ar prieku paziņo, ka sākot ar 2015.gadu visām jaunām Mitsubishi automašīnām tiek piešķirta piecu gadu rūpnīcas garantija.

Lasīt vairāk

11.06.2014

Pabeigta Mitsubishi Outlander PHEV testēšana Krievijā ekstremālos apstākļos astoņu nedēļu garumā

Mitsubishi Outlander PHEV ir radīts, lai ar to būtu iespējams braukt visā pasaulē un tādējādi arī jebkādos braukšanas apstākļos visos pasaules reģionos, tādēļ izstrādes procesā testa braucienos tas ir nobraucis tūkstošiem kilometrus gan karstos, gan aukstos laikapstākļos.

Lasīt vairāk

03.03.2014

Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid electric vehicle) ir klāt!

Līdz 11. aprīlim Skandi Motors autosalonā ir iespējams iepazīties ar jauno Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle) – ar elektrību uzlādējamu hibrīdauto. Mitsubishi Outlander PHEV radītāji piedāvā drošību apvienojumā ar tehnoloģiju inovācijām un degvielas ekonomiju. Skandi Motors aicina visus interesentus un auto fanus pieteikties testa braucieniem.

Lasīt vairāk

24.04.2013

Skandi Motors iesaka

Hyundai, Nissan, Mitsubishi automašīnu oficiālais dīleris Skandi Motors atbalsta projektus, kas ir orientēti uz sporta vides attīstību, aicinot klientus ņemt dalību atbalstītajos pasākumos, vienojoties spēkiem sasniegumos un jaukā atpūtā.

Lasīt vairāk

25.09.2012

Skandi Motors ir uzsācis jaunā Mitsubishi Outlander tirdzniecību

Tirdzniecībā Latvijā nonācis jaunais Mitsubishi Outlander un Oficiālais Mitsubishi dīleris Latvijā SIA Skandi Motors ir pārdevis pirmo šī modeļa spēkratu!

Lasīt vairāk

30.08.2012

Jaunais Mitsubishi Outlander ir klāt!

Tikai līdz 2. Septembrim Skandi Motors salonā, Rīgā, iespējams apskatīt jauno Mitsubishi Outlander!

Lasīt vairāk

16.08.2012

Skandi Motors Rallijā Kurzeme 2012

Skandi Motors nodrošina ralliju "Kurzeme 2012" ar oficiālo auto un piedāvā pasākuma apmeklētājiem dažādas aktivitātes!
Rallija "Kurzeme 2012" ietvaros, kas norisināsies no 24. - 28. augustam, oficiālais Nissan, Hyundai, Mitsubishi pārstāvis Skandi Motors nodrošinās pasākuma organizatorus ar rallija atbalsta automašīnām.
Šobrīd Skandi Motors autosalonos Rīgā un Liepājā:
•    klienti, kuri veic apkopi vismaz 50 Ls vērtībā un tie, kuri iegādājas jaunu vai mazlietotu auto, saņem dāvanā 2 ieejas kartes uz Ralliju Kurzeme 2012,
•    iespējams iegādāties ieejas kartes par draudzīgu cenu – 5 Ls/ 1 ieejas karte.
•    Cēsu alus akcijā sakrātos kuponus un www.bezrindas.lv iegādātās biļetes iespējams apmainīt pret ieejas kartēm.

Lasīt vairāk

28.04.2011

Skandi Motors autošovā!

Šogad Skandi Motors Rīgas Starptautiskajā autošovā, kas norisinās no 28.04.-01.05.2011., piedalās ar jaunumiem, kas klientu lokā jau ieguvuši atzinību -Nissan Juke, Nissan Micra, Hyundai ix35, Hyundai ix55, Mitsubishi ASX, Mitsubishi Outlander.
Izstādes laikā Skandi Motors stendā tiem, kuri vēl nav paguvuši un tiem, kuri vēlas kļūt par Skandi Motors klientiem, ir iespēja noformēt klienta karti, ar kuru saņemsiet atlaides servisa pakalpojumiem, bezmaksas maiņas automašīnu uz remontdarbu un apkopju veikšanas laiku, citus aktuālos piedāvājumus!
Skandi Motors aktuālie piedāvājumi un sniegto pakalpojumu jaunumi -
Jaunu auto piedāvājums - Esi gatavs vasarai!
Līdz 2011. gada 31. maijam iegādājoties kādu no Hyundai, Nissan vai Mitsubishi automašīnu modeļiem un noslēdzot līzinga līgumu ar Nordea Skandi Motors autosalonā, saņem dāvanu – VELOTURĒTAJU!

Lasīt vairāk

14.03.2011

Mitsubishi Motors Ženēvas autoizstādē

81. Ženēvas auto izstādē, kas norisinās no šā gada 01 līdz 13. martam, pasaules pirmizrādi Mitsubishi Motors Corporation stendā piedzīvo Mitsubishi konceptauto Global Small, ko visprecīzāk var raksturot ar vārdiem: kompakts, pieejams un degvielu ekonomējošs. Kopā Mitsubishi stendā ir izstādītas 12 automašīnas, tai skaitā jau tirdzniecībā Eiropā nonākušais elektromobilis Mitsubishi i-MiEV.

Lasīt vairāk