08.09.2015

Mitsubishi – Trešais straujāk augošais auto zīmols Eiropā

Mitsubishi Motors tirdzniecības rādītāji Eiropā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu un šī gada pirmajiem sešiem mēnešiem, ir pieauguši par 45%.

             Janvāris - jūnijs, 2014              Janvāris - jūnijs, 2015
 Tirdzniecības rādītāji                        62 269 vienības          90 549 vienībasPieaugums saistīts ar produktu portfeli, kas atbilst klienta vajadzībām un vēlmēm, kā arī vispārējo ekonomikas attīstību Eiropā. Par vienu no pārdotākajiem Mitsubishi modeļiem Eiropā šī gada pirmajos sešos mēnešos atzīts Outlander - kopumā pārdoti teju 26 tūkstoši automobiļi (no kuriem apmēram 14 tūkstoši ar hibrīda versiju jeb PHEV). Tam seko ASX ar aptuveni 25 tūkstošiem pārdotiem automobiļiem un Space Star ar 22 901 vienībām. Vislielākais pieprasījums pēc Mitsubishi automobiļiem 2015. gada pirmajā pusgadā bijis Vācijā, Anglijā, Izraēlā un Spānijā. 

Mitsubishi Motors korporācija prognozē, ka to automobiļu popularitāte Eiropā turpinās pieaugt, jo tuvāko mēnešu laikā tirdzniecībā nonāks jaunais L200 - pikaps ar kravas kasti, un populārais krosovers Outlander, kurš būs ieguvis vēl mūsdienīgāku izskatu.

Savukārt Latvijā iecienītākie Mitsubishi modeļi 2015. gada pirmajā pusgadā ir bijuši Outlander, L200 un Pajero. Jaunais L200 un Outlander pie mums gaidāmi šī gada nogalē, bet jau šobrīd ir iespējams veikt rezervācijas.