18.07.2017

Aizraujoša braukšanas bauda ikvienam – jaunais Hyundai i30 N

i30 N ir Hyundai Motor N sastāva pirmais augstas veiktspējas automobilis. Izveidota uz jaunās paaudzes i30 modeļa, i30 N ir izveidota no pašiem pamatiem, lai sniegtu maksimālu braukšanas baudu, braucot ikdienā uz ceļa, kā arī esot trasē.

Lasīt vairāk

17.07.2017

Izsmalcināts siluets un pievilcīgas proporcijas! Jaunais i30 Fastback.

Pēc Hyundai i30 prezentēšanas 2016. gadā un i30 Wagon 2017. gada sākumā Hyundai Motor ir atklājis jauno i30 Fastback – jaunāko i30 klāsta dalībnieku, kas būs pieejams nākamā gada sākumā. Jaunais virsbūves tips ataino Hyundai dizaina valodu, tajā pašā laikā sniedzot tai izsmalcinātu izskatu un elegantu raksturu.

Lasīt vairāk

04.07.2017

Normunds Rutulis izmēģina jauno Hyundai i30

Dziedātājs Normunds Rutulis ir īsts auto fans, kurš novērtē gan lielisku dizainu, gan jaudu un modernas ekstras. Normunds izmēģinājis un augstu novērtējis jaunās paaudzes Hyundai i30 automašīnu un atzīst to par lielisku automobili, kas piemērots izaicinājumu cienošam vīrietim.

Lasīt vairāk

27.06.2017

Pilnīgi jaunā Hyundai Kona – Tavs auto. Tava izvēle.

Pilnīgi jaunā Hyundai KONA radīšana ir būtiski svarīgs posms Hyundai Motor Europe ceļā uz mērķi līdz 2021. gadam kļūt par vadošo Āzijas automobiļu zīmolu Eiropā, izlaižot 30 jaunus modeļus un atvasinājumus. Jaunā KONA ir īsts SUV ar drosmīgu un progresīvu dizainu, ekskluzīvu aprīkojumu, pieejamu savienojamību un jaunākajām drošības tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

21.06.2017

Pārdošanā jaunais Hyundai i30 wagon

Jaunās paaudzes Hyundai i30 wagon: daudzpusības un elegances apvienojums. Jaunās paaudzes i30 universālis runā i30 saimes dizaina valodā un pauž Hyundai saimes identitāti ar kaskādes tipa priekšējo režģi. Pazeminātā jumta līnija un dinamiskās proporcijas piešķir universālim gandrīz kupejai raksturīgu siluetu. Eleganto un dinamisko profilu vēl vairāk uzsver hromēti sānu logu ietvari. Pilnie LED priekšējie lukturi un vertikālie LED dienas gaitas lukturi rada spilgtu vizuālo tēlu.

Lasīt vairāk

28.04.2017

Pilnīgi jaunā Hyundai Kona: elegants, izteikts un progresīvs

Hyundai Motor atklāj sīkāku informāciju par jauno Kona automašīnu pirms tās pasaules pirmizrādes, kas norisināsies tuvāko mēnešu laikā. Pilnīgi jaunā Kona turpina iesākto Hyundai dizaina identitāti, vienlaikus piešķirot progresīvāku raksturu, tādejādi sagatavojot unikālu piedāvājumu kompaktajam SUV segmentam.

Lasīt vairāk

12.04.2017

Jaunais Hyundai i30 tagad arī Latvijā!

Jaunās paaudzes Hyundai i30 ir auto ikvienam. Tas piedāvā labāko sniegumu gan individuāliem braucējiem un ģimenēm, gan jauniešiem un sirmgalvjiem. Tā ir gudra un gandarījumu nesoša izvēle tiem, kuri vēlas pievilcīgu dizainu, augstu ražošanas kvalitāti, taupīgu un ekonomisku braukšanu un modernāko drošības pakotni. Jaunajam Hyundai i30 nāk līdzi vairākas aktīvās drošības tehnoloģijas nekā jebkuram citam Hyundai auto, un tā ilgtermiņa uzticība nodrošina 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

Lasīt vairāk

21.02.2017

Ženēvas auto izstādē Hyundai prezentēs jaunās paaudzes i30 wagon.

Šogad Ženēvas auto izstādē tiks prezentēts jaunās paaudzes Hyundai i30 wagon. Jaunais i30 ģimenes pārstāvis saglabā piecu durvju versijas izsmalcināto dizainu papildinot to ar eleganci un daudzpusību wogon virsbūvē.

Lasīt vairāk

01.02.2017

Hyundai IONIQ electric tagad pieejams arī Latvijā!

Jaunais Hyundai IONIQ ir svarīgs pavērsiena punkts Hyundai Motor ilgtspējas stratēģijā, kas īsteno dzīvē zīmola jauno domāšanu, izmantojot jaunas inovatīvas tehnoloģijas, un paplašina kompānijas produktu klāstu, lai atbalstītu turpmāko dabisko pārdošanas pieaugumu Eiropā.

Lasīt vairāk