29.11.2017

Aizraujoša braukšanas bauda ikvienam – Hyundai i30 N tagad arī Latvijā

i30 N ir Hyundai Motor N sastāva pirmais augstas veiktspējas automobilis. Izveidota uz jaunās paaudzes i30 modeļa, i30 N ir izveidota no pašiem pamatiem, lai sniegtu maksimālu braukšanas baudu, braucot ikdienā uz ceļa, kā arī esot trasē. N ir dzimis Namjangā, Hyundai Motor globālajā pētniecības un attīstības centrā Dienvidkorejā, un ticis pilnveidots Nirburgringā, kas ir viena no pasaulē grūtākajām sacīkšu trasēm un Hyundai testēšanas centra mājas. N logo simbolizē čikānu, visgrūtāko pagriezienu, uz kura i30 N tika pilnībā testēta un ir pierādījusi, ko tā spēj. i30 N iedvesmu sniedz Hyundai Motorsport pieredze pasaules rallija čempionātā (WRC) kopš 2014. gada.

Lasīt vairāk

11.08.2017

Trīskāršā Hyundai uzvara Vācijas AUTO TEST 2017 un J.D POWER kvalitātes aptaujā

Hyundai i20, i30 un Tucson ir tie auto modeļi, ar kuriem ražotājs ir pierādījis savas spējas iemantot klientu uzticību, ko atklāj jaunākais un lielākais jaunu auto īpašnieku pētījums Vācijas tirgū.

Lasīt vairāk

21.07.2017

Hyundai sasniedz labāko pārdošanas pusgadu Eiropā

Hyundai Motor automašīnu pārdošana Eiropā turpināja pieaugt arī 2017. gada pirmajos sešos mēnešos. Saskaņā ar jaunākajiem reģistrācijas datiem, ko publicējusi Eiropas Automobiļu ražotāju asociācija ( ACEA), uzņēmums sasniedzis lielus pārdošanas rādītājus - 270921 reģistrācijas 2017. gada pirmajā pusē, kas ir mērāms kā 3.6 % pieaugums, salīdzinot ar to pašu periodu 2016. gadā. Jauno modeļu sastāvs, ieskaitot jaunās paaudzes i30 hečbeku un vagonu, ir veicinājis ilgtspējīgu izaugsmi. Uzņēmumam ir lielas cerības arī par nākotni un tās nestajām iespējām, jo jau šomēnes tika prezentēti jaunie i30N un i30 Fastback modeļi.

Lasīt vairāk

18.07.2017

Aizraujoša braukšanas bauda ikvienam – jaunais Hyundai i30 N

i30 N ir Hyundai Motor N sastāva pirmais augstas veiktspējas automobilis. Izveidota uz jaunās paaudzes i30 modeļa, i30 N ir izveidota no pašiem pamatiem, lai sniegtu maksimālu braukšanas baudu, braucot ikdienā uz ceļa, kā arī esot trasē.

Lasīt vairāk

17.07.2017

Izsmalcināts siluets un pievilcīgas proporcijas! Jaunais i30 Fastback.

Pēc Hyundai i30 prezentēšanas 2016. gadā un i30 Wagon 2017. gada sākumā Hyundai Motor ir atklājis jauno i30 Fastback – jaunāko i30 klāsta dalībnieku, kas būs pieejams nākamā gada sākumā. Jaunais virsbūves tips ataino Hyundai dizaina valodu, tajā pašā laikā sniedzot tai izsmalcinātu izskatu un elegantu raksturu.

Lasīt vairāk

04.07.2017

Normunds Rutulis izmēģina jauno Hyundai i30

Dziedātājs Normunds Rutulis ir īsts auto fans, kurš novērtē gan lielisku dizainu, gan jaudu un modernas ekstras. Normunds izmēģinājis un augstu novērtējis jaunās paaudzes Hyundai i30 automašīnu un atzīst to par lielisku automobili, kas piemērots izaicinājumu cienošam vīrietim.

Lasīt vairāk

27.06.2017

Pilnīgi jaunā Hyundai Kona – Tavs auto. Tava izvēle.

Pilnīgi jaunā Hyundai KONA radīšana ir būtiski svarīgs posms Hyundai Motor Europe ceļā uz mērķi līdz 2021. gadam kļūt par vadošo Āzijas automobiļu zīmolu Eiropā, izlaižot 30 jaunus modeļus un atvasinājumus. Jaunā KONA ir īsts SUV ar drosmīgu un progresīvu dizainu, ekskluzīvu aprīkojumu, pieejamu savienojamību un jaunākajām drošības tehnoloģijām.

Lasīt vairāk

21.06.2017

Pārdošanā jaunais Hyundai i30 wagon

Jaunās paaudzes Hyundai i30 wagon: daudzpusības un elegances apvienojums. Jaunās paaudzes i30 universālis runā i30 saimes dizaina valodā un pauž Hyundai saimes identitāti ar kaskādes tipa priekšējo režģi. Pazeminātā jumta līnija un dinamiskās proporcijas piešķir universālim gandrīz kupejai raksturīgu siluetu. Eleganto un dinamisko profilu vēl vairāk uzsver hromēti sānu logu ietvari. Pilnie LED priekšējie lukturi un vertikālie LED dienas gaitas lukturi rada spilgtu vizuālo tēlu.

Lasīt vairāk

28.04.2017

Pilnīgi jaunā Hyundai Kona: elegants, izteikts un progresīvs

Hyundai Motor atklāj sīkāku informāciju par jauno Kona automašīnu pirms tās pasaules pirmizrādes, kas norisināsies tuvāko mēnešu laikā. Pilnīgi jaunā Kona turpina iesākto Hyundai dizaina identitāti, vienlaikus piešķirot progresīvāku raksturu, tādejādi sagatavojot unikālu piedāvājumu kompaktajam SUV segmentam.

Lasīt vairāk